Dordrecht, Netherlands

Heel november klassieke muziek tijdens Phil's Muziekfestival

Het Dordrechts Philharmonisch Orkest (DPHO) opent aankomende vrijdag 5 november het Phil’s Muziekfestival. De hele maand november zijn er concerten met klassieke muziek in het BeneVia Muziekcentrum. Zowel in het muziekcentrum als thuis is de muziek te beluisteren.
Sander de Jonge | 4 november 2021 16:32 | Aangepast op 4 november 2021 16:32
“We ontvangen heel de maand november en de eerste week van december orkesten uit de regio Drechtsteden,” zegt Lisa Korevaar, tubaspeler bij het DPHO. Dirigent Jan Gerrit Adema verzorgt de muziek. Zo speelt het orkest onder andere ‘Danceries’ van de Britse componist Kenneth Hesketh. “Een van mijn favoriete werken,’ vertelt Adema, die inmiddels al zo’n twaalf jaar dirigent is van het orkest. “Danceries is gebaseerd op vijftiende-eeuwse dansen, maar met een moderne twist eraan. De muziek is haast sprookjesachtig.”

Het concert is ook thuis live te volgen. Via de website van DPHO kun je een livestreamticket kopen, waarna je een link ontvangt waarmee je het concert kunt bekijken. RTV Dordrecht zendt de komende weken het grootste deel van de gestreamde concerten uit.

Meest gelezen

Meisje gewond na aanrijding lijnbus

Redactie Streek 56 | 11 jul 2025 09:01

Big Rivers van start: zo zag de drukke eerste festivalavond eruit

Corrado Francke | Stijn van der Poel | 12 jul 2025 08:00

Lees ook

Dagenlang geen treinverkeer op MerwedeLingelijn

Op de MerwedeLingelijn tussen Dordrecht en Geldermalsen rijden van woensdag 23 juli tot en met zonda...

Meer cruises op komst, maar: ‘We zijn niet alleen een parkeerplaats voor de molens’

De gemeente Dordrecht gaat in zee met cruiseschipmaatschappij Viking om meer riviercruiseschepen naa...

Bomvolle binnenstad bij jubileumeditie Big Rivers: 'Dordrecht op z'n mooist'

Moe maar voldaan kijkt de organisatie van Big Rivers terug op drie dagen feest in Dordrecht. Tevrede...

Gemeente plaatst camera bij huis na explosie

Bij een huis in Zwijndrecht waar vorige week een explosie is geweest, is een mobiele camera geplaats...

Zwijndrecht kapt met spoed bomen vanwege besmettelijke ziekte

De gemeente Zwijndrecht kapt deze week met spoed een aantal bomen. De iepen hebben de zogeheten besm...

Robert de Heer volgt Rik van der Linden op als Dordtse lijsttrekker CU-SGP

Het duurt nog even tot de volgende gemeenteraadsverkiezingen, maar de Dordtse ChristenUnie-SGP-fract...