Dordrecht, Netherlands

Heijkoop nieuwe wethouder

Peter Heijkoop wordt wethouder in Dordrecht. Hij is nu nog fractievoorzitter van het CDA, maar beoogd opvolger van Bert van de Burgt.
Peter Tromp | 10 mei 2016 15:02 | Aangepast op 10 mei 2016 15:02
Van de Burgt gaat 6 juli met pensioen. Naar verwachting zal Heijkoop zijn portefeuille onveranderd overnemen, zegt een woordvoerder van de gemeente.

Heijkoop is geboren in 1983, woont in het Reeland en werkt nu bij Woonzorg Nederland. In zijn vrije tijd voetbalt hij bij Oranje Wit.

Heijkoop moet nog officieel worden benoemd en geïnstalleerd.

Meest gelezen

ID verdwijnt in stembus en 'verandering gevraagd' op Station Dordrecht

Trevyn van Houwelingen | Redactie Streek 56 | 29 okt 2025 10:29

Lees ook

Docuserie 'Zeespiegels' op TV Dordrecht

Wat zijn de gevolgen van de klimaatverandering voor onze regio? Over deze vraag maakte Gerlanda Wijn...

Jongen (18) met geweld beroofd, niemand greep in

Een 18-jarige jongeman uit Dordrecht is woensdagmiddag beroofd ter hoogte van een tunneltje onder ro...

De Plucheplakkers: krijgt overwinning van de FC een bekervervolg?

FC Dordrecht wint na twee nederlagen op een rij weer eens: 2-1 wordt het bij Helmond Sport. Maar kri...

De stemmen zijn geteld: kijk hier voor de verkiezingsuitslag in jouw gemeente

De PVV is in de streek minder populair dan bij de Tweede Kamerverkiezingen in 2023. Waar de partij v...

Hoogste opkomstpercentage in Molenlanden, grote kans op inwoner in de Kamer

De SGP is in de gemeente Molenlanden de grootste partij geworden bij de Tweede Kamerverkiezingen. 18...

PVV grootste in Papendrecht, spannende strijd om plek 2, 3 en 4

De PVV is in Papendrecht de grootste partij geworden bij de Tweede Kamerverkiezingen. 19,2 procent v...