Dordrecht, Netherlands

Hek aangepast voor hooglanders

Eén van de hekken van het Dubbelmondepark is verhoogd. Dat moet voorkomen dat de Schotse hooglanders er overheen springen.
Peter Tromp | 16 januari 2018 11:48 | Aangepast op 16 januari 2018 11:48
Afgelopen vrijdag ontsnapte een hooglander uit het park Hij liep over het fietspad tussen de N3 en het Dubbelmondepark. De politie heeft hem terug het park ingejaagd.

De ingangen van het park zijn voorzien van klaphekken en wildroosters die moeten voorkomen dat de beesten weglopen. 

De hooglander loopt samen met nog één sinds kort in het park. Ze zijn de opvolgers van de twee Schotse hooglanders die te oud en te zwak waren geworden.

Lees ook

Raadslid en bachelorette zetten Dordt op de kaart: 'Laten zien hoe mooi de stad is!'

De Grote Kerk zo snel mogelijk beklimmen of je wijnkennis testen bij een lokale ondernemer: het is e...

Krijgt deze bekende Dordtenaar een standbeeld? Ad duikt in de wereld van Kees Buddingh’

Op maandag 24 november staat Dordrecht stil bij de 40e sterfdag van schrijver en dichter Kees Buddin...

Brand in rijtjeshuis: cv-ketel vat vlam

Hulpdiensten zijn woensdagmiddag uitgerukt voor een brand in een huis aan de Antareshof in Dordrecht...

Honderden kookboeken voor minima razendsnel 'uitverkocht'

De eerste druk van het kookboek van Quiet Drechtsteden, waarmee mensen met een laag inkomen goedkoop...

Taakstraf voor Dordtenaar die voetballer Noa Lang met de dood bedreigde

Dordtenaar Shayan D. (19) heeft een taakstraf van twintig uur gekregen voor de doodsbedreigingen die...

Dikke onvoldoendes voor openbare toiletten in onze regio, Sliedrecht scoort het laagst

Het is niet best gesteld met de toiletvriendelijkheid in Nederland en dat blijkt ook in onze streek ...