Dordrecht, Netherlands

Hek aangepast voor hooglanders

Eén van de hekken van het Dubbelmondepark is verhoogd. Dat moet voorkomen dat de Schotse hooglanders er overheen springen.
Peter Tromp | 16 januari 2018 11:48 | Aangepast op 16 januari 2018 11:48
Afgelopen vrijdag ontsnapte een hooglander uit het park Hij liep over het fietspad tussen de N3 en het Dubbelmondepark. De politie heeft hem terug het park ingejaagd.

De ingangen van het park zijn voorzien van klaphekken en wildroosters die moeten voorkomen dat de beesten weglopen. 

De hooglander loopt samen met nog één sinds kort in het park. Ze zijn de opvolgers van de twee Schotse hooglanders die te oud en te zwak waren geworden.

Lees ook

Dordtse schaatsbaan wordt afgebroken, maar 'absoluut voor herhaling vatbaar'

Het Dordtse schaatsseizoen is ten einde. Donderdagmiddag werd de Dordtse ijsbaan op de Spuiboulevard...

Op Pad Met Ad op TV Dordrecht: terugkerende pareltjes van vorig jaar

In januari worden op TV Dordrecht zeven van de leukste en interessantste afleveringen uit het najaar...

Ski-puristen in hun nopjes op besneeuwde Dordtse heuvels: ‘Dit is uniek hoor’

Het is deze week, nog meer dan anders, een komen en gaan van fanatieke skiërs en snowboarders bij sk...

Brug over de Noord (N915) blijft dit weekend toch open

De Brug over de Noord (N915) tussen Alblasserdam en Hendrik-Ido-Ambacht blijft tussen 9 en 12 januar...

Vrijspraak voor rellende mannen tijdens jaarwisseling: onvoldoende bewijs

De rechtbank heeft woensdag zeven verdachten van rellen met oud en nieuw in 's-Gravendeel vrijgespro...

Lees terug: meer dan 700 kerstbomen ingeleverd en ook vrijdag winterdienstregeling NS

Heb je vrijdag de trein nodig? Die van de NS rijden dan wederom een winterdienstregeling. En in Slie...