Dordrecht, Netherlands

Helianthus bewijst meerwaarde

Bezoekers van inloophuis Helianthus ervaren een positief effect bij de gegeven zorg. Dit staat in een onderzoeksrapport van Sinzer in samenwerking met het KWF Kankerfonds.
Jeanne van Bommel | 7 maart 2019 16:45 | Aangepast op 7 maart 2019 16:45

Bij Helianthus kunnen mensen met kanker en hun naasten terecht voor ondersteuning, contact met lotgenoten, informatie en activiteiten gericht op ontspanning en verwerking.
Het onderzoek heeft uitgewezen dat 96% van de bezoekers een positief effect ervaren  bij de zorg. 84% van de bezoekers vindt dat door bezoek aan het inloophuis hun kwaliteit van leven is verhoogd. Daarnaast is vastgesteld dat inloophuizen een belangrijke bijdrage leveren bij arbeidsparticipatie.

Lees ook

Juf Henny gaat na bijna vijftig jaar gaat met pensioen: ‘Die kleuters ga ik het meest missen’

Kleuterjuf Henny Dullens (65) houdt het na 47 jaar voor gezien: waar ze ooit in 1979 op kleuterschoo...

Aftrap Dordtse Decemberdagen: Sing Along, lichtjesroute en 'vooral veel gezelligheid'

Een rondje op het ijs, een romantische wandeling langs de verlichte Lange IJzeren Brug, of een kijkj...

Ambachter vast na vondst 150 kilo illegaal vuurwerk

De gemeente Hendrik-Ido-Ambacht en de politie zijn bij een controle vorige week gestuit op 150 kilo ...

Opnieuw brand op regenboogpad, achtste vernieling in totaal

Daags nadat de gemeente over een grotendeels herstel communiceerde, is het regenboogpad in Papendrec...

Kuijt baalt na nederlaag: ‘Ongelofelijk dat we hier met lege handen staan’

FC Dordrecht verloor de laatste thuiswedstrijd van het kalenderjaar met 3-4 van FC Eindhoven, maar n...

Santa Run meer lopers dan ooit: ‘We moesten na 900 deelnemers de stop erop zetten’

Tijdens de Santa Run Dordrecht renden dit jaar maar liefst 900 kerstmannen mee: het grootste aantal ...