gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Help agenten met inzamelen

Op het politiebureau aan de Overkampweg worden spullen ingezameld voor slachtoffers op Sint Maarten. Er is vooral behoefte aan kussens, beddengoed en diervoeding. Vandaag vertrekt de eerste zending hulpgoederen naar het door een orkaan getroffen eiland.

Peter Tromp |  | Aangepast op
Op het bureau zijn al veel spullen ingezameld. Defensie neemt vandaag de eerste dozen mee met onder meer kleding en blikvoeding. De dozen zijn ook ingezameld. Daar kunnen ze er ook nog meer van gebruiken.

De inzamelingsactie is gestart door Anja Knoop. Zij is wijkagent in Stadspolders. Knoop kreeg een e-mail van een collega op Sint Maarten, waarin gevraagd werd om hulp.

Aanvankelijk startte de inzameling intern. Agenten en bekenden brachten spullen en lege dozen naar het bureau. Om meer hulp te kunnen bieden, wordt nu iedereen opgeroepen om wat te brengen. Er is vooral behoefte aan beddengoed, kussens en diervoeding. Een einddatum voor de inzameling is nog niet bekend.

Lees ook

Ben Corino Studio De Witt

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek over documentaire Ilang Jawane

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt op Drechtstad FM in gesprek met Wouter van der Spoel en Ronny de Groot over hun documentaire Ilang Jawane, een reis tussen verleden en toekomst. De documentaire volgt maker Wouter van der Spoel en zijn zoon Sriyanto op hun reis naar Java.

arkelrechtbank

OM eist 17,5 jaar gevangenisstraf tegen vermoedelijke veiligheidschef van IS uit Arkel

De verdachte zelf ontkent. Maar volgens het Openbaar Ministerie is er genoeg bewijs dat een 41-jarige man uit Arkel tussen 2014 en 2018 een prominente rol speelde bij het schrikbewind van IS in Syrië. Hij zou daarom 17,5 jaar de cel in moeten.

pexels-hitechsas-5772732

‘Seksueel roofdier’ probeerde in één nacht twee vrouwen te verkrachten

Het is een horrorscenario voor iedere vrouw, zegt de officier van justitie. Een man achtervolgt een vrouw op straat en probeert haar met geweld te verkrachten. Zelfs twee keer achter elkaar met verschillende slachtoffers. De verdachte, die verbleef op een asielboot in Hendrik-Ido-Ambacht, ontkent. “Ik zou dat een vrouw nooit aandoen.”

fotooooooo

Gaan deze supermarkten eerder open op zondag? ‘Wens van klanten verandert’

Twintig Dordtse supermarktuitbaters willen eerder open op zondag. Nu mogen de deuren om 12.00 uur open, ondernemers vragen de gemeenteraad in een brief daar 10.00 uur van te maken.

fotoootjeuhh

Dordt biedt Pinas nieuwe kans na jaren in de schaduw bij Almere: ‘Ik wil promoveren met Dordt’

Van verdediger en bankzitter in Almere, naar controlerende middenvelder met basisplaats aan de Dordtse Krommedijk. Jayden Pinas (22) ontpopt zich (in de voorbereiding op) dit jonge seizoen tot een speler met multifunctionele kwaliteiten voor de Schapekoppen. Hij kijkt positief terug op zijn eerste periode in Dordrecht en heeft heldere ambities voor de toekomst.

archieffotopolitie

Explosie in Arkel, huis raakt beschadigd

Bij een huis in Arkel is in de nacht van woensdag op donderdag een explosie geweest. Er is nog niemand aangehouden, meldt de politie.