gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Hema wil af van bakkerij Dordrecht

oranjetompouche

Onzekerheid voor de bakkerij van de Hema in Dordrecht. De nieuwe eigenaar van de Hema, Marcel Boekhoorn, wil de bakkerij afstoten. In Dordrecht werken ongeveer 40 mensen.

Dennis Koorevaar |  | Aangepast op
Het schrappen van de bakkerij hoort bij een groter plan van Boekhoorn om geld binnen te halen om uitbreiding van de Hema in het buitenland te versnellen. Dat vertellen anonieme bronnen aan het Financieel Dagblad. Een ander onderdeel is het verkopen van een deel van de winkels aan de franchisenemers.

Boekhoorn wil beginnen met de verkoop van de winkels zodra de overname formeel is afgerond. Dat is hoogstwaarschijnlijk per december.

Bestuurder Jan Haagmans van FNV reageert verrast op de berichtgeving. ''Deze informatie hebben wij niet. Hema komt binnenkort in handen van Boekhoorn. Dan zullen we worden uitgenodigd voor een gesprek.''

Bijna de helft van alle Hema-winkels in Nederland is van een franchisenemer. Op zeven locaties zijn bakkerijen waar onder meer de bekende tompouces worden gemaakt.

Lees ook

dagvaarding chemours

Stichting naar rechter om PFAS-vervuiling Chemours: ‘Veel mensen maken zich zorgen’

Stichting PFAS Vrij Green Claim start een civiele procedure tegen Chemours. De stichting wil de chemiegigant aansprakelijk stellen voor de PFAS-vervuiling in de omgeving van de fabriek, een einde aan verdere uitstoot en een financiële compensatieregeling.

Helianthus (1)

Vernieuwde sportruimte Helianthus dankzij hulp van Drechtstadloop

Helianthus, een ontmoetingsplek voor mensen met kanker en mensen die kanker hebben gehad, heeft een nieuwe sportruimte geopend. Hiervoor heeft de stichting 15.000 euro gebruikt die vorig jaar tijdens de Drechtstadloop voor haar is opgehaald.

sc genemuiden fc dordrecht

Blamage FC Dordrecht: bekeravontuur meteen voorbij na verlies bij amateurs

Het KNVB-bekertoernooi zit er voor FC Dordrecht opnieuw na één ronde op. De ploeg bibberde woensdag vanaf de aftrap en kende wel een betere fase, maar blameerde zich alsnog bij derdedivisionist SC Genemuiden: 3-2.

politie

Buis Drechttunnel dicht vanwege aanhouding automobilist

Weggebruikers op de A16 bij Dordrecht moesten vrijdagmiddag rekening houden met flinke vertraging op de A16. Er was een politieactie bij de Drechttunnel richting Breda, meldt een woordvoerder van Rijkswaterstaat. Ook de Koninklijke Marechaussee was daarbij betrokken.

OPMA Kees Thies

Columnist Kees Thies heeft geen spijt van besluit om te stoppen: ‘Gewicht van mijn schouders’

Kees Thies heeft geen spijt van zijn besluit om te stoppen als columnist, zo vertelt hij aan Ad van den Herik in Op Pad Met Ad. Op 5 december zal de columnist van AD De Dordtenaar voor het laatst zijn journalistieke mening delen via de krant. “Ik stop voordat mensen de kans krijgen om te zeggen dat ik al veel eerder had moeten stoppen.”

distelapparath-drive-in-theater-5164481

Drive-in bioscoop door weersvoorspellingen verplaatst: ‘Veiligheid voorop’

De drive-in bioscoop waar komend weekend aan de Laan van Europa elf films vertoond zouden worden, gaat niet door. Dat heeft de organisatie besloten vanwege de verwachte stormachtige weersomstandigheden. De unieke manier om films te bekijken wordt nu verplaatst naar begin volgend jaar.