gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Hema wil af van bakkerij Dordrecht

oranjetompouche

Onzekerheid voor de bakkerij van de Hema in Dordrecht. De nieuwe eigenaar van de Hema, Marcel Boekhoorn, wil de bakkerij afstoten. In Dordrecht werken ongeveer 40 mensen.

Dennis Koorevaar |  | Aangepast op
Het schrappen van de bakkerij hoort bij een groter plan van Boekhoorn om geld binnen te halen om uitbreiding van de Hema in het buitenland te versnellen. Dat vertellen anonieme bronnen aan het Financieel Dagblad. Een ander onderdeel is het verkopen van een deel van de winkels aan de franchisenemers.

Boekhoorn wil beginnen met de verkoop van de winkels zodra de overname formeel is afgerond. Dat is hoogstwaarschijnlijk per december.

Bestuurder Jan Haagmans van FNV reageert verrast op de berichtgeving. ''Deze informatie hebben wij niet. Hema komt binnenkort in handen van Boekhoorn. Dan zullen we worden uitgenodigd voor een gesprek.''

Bijna de helft van alle Hema-winkels in Nederland is van een franchisenemer. Op zeven locaties zijn bakkerijen waar onder meer de bekende tompouces worden gemaakt.

Lees ook

festival

Doet Dordrecht gooi naar titel Culturele Hoofdstad van Europa?

Het college van burgemeester en wethouders wil Dordrecht aanmelden voor de titel Europese Culturele Hoofdstad 2033. De gemeenteraad wordt gevraagd om daarmee in te stemmen. Of Dordrecht uiteindelijk echt kandidaat wordt, is nog niet zeker.

businkautobrand

Auto brandt uit in Dordrecht

Een auto is zondagavond uitgebrand aan de Regenboogstraat in Dordrecht. Hoewel de brandweer de brand snel onder controle had, liep het voertuig volgens Rijnmond veel schade op.

ongeluk scooter auto Papendrecht

Auto en scooter botsen: bestuurder nagekeken

Bij een rotonde op de Burgemeester Keijzerweg in Papendrecht is woensdagochtend een ongeluk gebeurd tussen een auto en een scooter. Door nog onbekende oorzaak kwamen de twee met elkaar in botsing.

Boeken tussen dozen en portret

65.000 boeken verhuizen: bibliotheek AanZet vraagt ook klanten om mee te sjouwen

Een monsterklus voor personeel van de stadsbibliotheek in Dordrecht. Na 40 jaar verhuist de bieb van AanZet namelijk naar het nieuwe Dordthuis, waar het samen met onder meer de gemeente het nieuwe onderkomen zal betrekken. Maandag start het personeel al op de nieuwe plek, daarna volgen duizenden boeken. En de bieb kan de hulp van klanten daarbij goed gebruiken.

weekvandepalliatievezorg

Van bedden opmaken tot diepe gesprekken voeren: André helpt mensen in een hospice

De 63-jarige André Kooiman werkt als vrijwilliger in hospice De Riede in Ridderkerk. Hij zocht er een zinvolle vrijetijdsbesteding. Die vond hij op de plek waar veel mensen hun laatste levensfase doormaken.

gondelvaart prijsuitreiking

Nek-aan-nekrace om publieksprijs Gondelvaart: verschil van slechts 2 stemmen

In een bomvol Café Olt Ghiessen is bekend gemaakt wie de publieksprijs van de Gondelvaart 2026 in Giessen-Oudekerk heeft gewonnen. Met slechts twee stemmen verschil werd ‘Nacht op het water’ de prijswinnaar bij de grote boten. Bij de kleine boten zijn ‘De Hekkies op safari’ degenen met de meeste stemmen.