gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Hema wil af van bakkerij Dordrecht

oranjetompouche

Onzekerheid voor de bakkerij van de Hema in Dordrecht. De nieuwe eigenaar van de Hema, Marcel Boekhoorn, wil de bakkerij afstoten. In Dordrecht werken ongeveer 40 mensen.

Dennis Koorevaar |  | Aangepast op
Het schrappen van de bakkerij hoort bij een groter plan van Boekhoorn om geld binnen te halen om uitbreiding van de Hema in het buitenland te versnellen. Dat vertellen anonieme bronnen aan het Financieel Dagblad. Een ander onderdeel is het verkopen van een deel van de winkels aan de franchisenemers.

Boekhoorn wil beginnen met de verkoop van de winkels zodra de overname formeel is afgerond. Dat is hoogstwaarschijnlijk per december.

Bestuurder Jan Haagmans van FNV reageert verrast op de berichtgeving. ''Deze informatie hebben wij niet. Hema komt binnenkort in handen van Boekhoorn. Dan zullen we worden uitgenodigd voor een gesprek.''

Bijna de helft van alle Hema-winkels in Nederland is van een franchisenemer. Op zeven locaties zijn bakkerijen waar onder meer de bekende tompouces worden gemaakt.

Lees ook

veilingspullen

Veiling LETS Ruilwinkel levert ruim 3000 euro op: 'Hartverwarmend, maar we hebben nog veel meer nodig'

De veiling van LETS Ruilwinkel in de Dordtse wijk Oud-Krispijn heeft afgelopen weekend 3.125 euro opgeleverd. De ruilwinkel zit in financieel zwaar weer na een conflict met de vorige voorzitter en organiseerde om die reden een veiling. “Echt hartverwarmend”, zegt oprichter Gabriëlle Kocken over de opbrengst van de veiling en alle steun die zij krijgt.

Grote Kerk

Kerkklokken mogen ’s nachts mogelijk blijven luiden

De kerkklokken van de Grote Kerk in Dordrecht hebben de afgelopen 13 jaar illegaal geluid. Dat blijkt nadat de gemeente een klacht over geluidsoverlast van een bewoner heeft onderzocht. Het college van burgemeester en wethouders kijkt nu naar een manier om de kerkklokken toch ook ’s nachts te laten luiden.

vastintunnelbusink

Vrachtwagen rijdt zich vast in tunnel

Een vrachtwagen is donderdagmiddag vast komen te zitten in een tunneltje in Dordrecht. Het gaat om de zogenoemde Blauwe Tunnel aan de Dubbeldamseweg Zuid.

politie 01

Arrestaties voor cocaïnesmokkel via havens van Rotterdam en Vlissingen

Twee mannen zijn aangehouden voor het voorbereiden van de invoer van cocaïne via de havens van Rotterdam en Vlissingen. Het gaat om een 42-jarige man uit Ridderkerk en een 43-jarige man zonder vaste woon- of verblijfplaats. De politie vermoedt dat de Ridderkerker al langer betrokken is bij internationale drugssmokkel.

IMG-20261004-WA0017 (1)

Geparkeerd busje in brand in Krispijn

In een geparkeerd busje in de Dordtse wijk Krispijn heeft in de nacht van zaterdag op zondag brand gewoed. Dat gebeurde in de Albert Neuhuysstraat.

55610958826_5b593fc37e_k

Van Wijk en Busch naar WK kortebaanzwemmen

De Dordtse Kim Busch en de in Zwijndrecht geboren Milou van Wijk gaan naar de wereldkampioenschappen kortebaanzwemmen. Tijdens de kwalificatiedagen verzekerden de zwemsters zich van een ticket naar het WK, begin december in de Chinese hoofdstad Peking.