gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Hema wil af van bakkerij Dordrecht

oranjetompouche

Onzekerheid voor de bakkerij van de Hema in Dordrecht. De nieuwe eigenaar van de Hema, Marcel Boekhoorn, wil de bakkerij afstoten. In Dordrecht werken ongeveer 40 mensen.

Dennis Koorevaar |  | Aangepast op
Het schrappen van de bakkerij hoort bij een groter plan van Boekhoorn om geld binnen te halen om uitbreiding van de Hema in het buitenland te versnellen. Dat vertellen anonieme bronnen aan het Financieel Dagblad. Een ander onderdeel is het verkopen van een deel van de winkels aan de franchisenemers.

Boekhoorn wil beginnen met de verkoop van de winkels zodra de overname formeel is afgerond. Dat is hoogstwaarschijnlijk per december.

Bestuurder Jan Haagmans van FNV reageert verrast op de berichtgeving. ''Deze informatie hebben wij niet. Hema komt binnenkort in handen van Boekhoorn. Dan zullen we worden uitgenodigd voor een gesprek.''

Bijna de helft van alle Hema-winkels in Nederland is van een franchisenemer. Op zeven locaties zijn bakkerijen waar onder meer de bekende tompouces worden gemaakt.

Lees ook

Gondel 3

Van Asterix en Obelix tot Casa de Papel: sprookjesachtige gondelvaart

Gondels met daarop het Gallische dorpje van Asterix en Obelix, de Spaanse bank uit de serie La Casa de Papel en het ballonnenhuisje uit de film Up. Het is een greep uit de vijfentwintig prachtige kunstwerken die zaterdagavond voorbijvaren op de rivier de Giessen tijdens de Gondelvaart. Iedere gondel brengt zijn eigen verhaal tot leven en trekt veel bekijks langs de kant. “Het is sprookjesachtig!”

Point Blur_Sep052026_101224

Voorkant van auto in brand in Dubbeldam

Een zwarte personenauto is in de nacht van vrijdag op zaterdag verwoest door brand. Het voertuig stond geparkeerd in de Platanenlaan in de Dordtse wijk Dubbeldam.

nk2026091893A02326

Excuses na vijfde nederlaag op rij FC Dordrecht, ‘alleen woorden zeggen niets’

Trainer Paul Nuijten zegt sorry tegen de naar Oss meegereisde fans van FC Dordrecht. De Schapekoppen leden in Brabant een pijnlijke 3-0 nederlaag, waardoor de ploeg minstens tot zondag hekkensluiter in de Keuken Kampioen Divisie is.

Maarten van der Weijden door Raymond van Olphen

Van der Weijden zwemt toch door, al bijna 300.000 euro opgehaald

Maarten van der Weijden heeft zijn zwemtocht hervat. Volgens de laatste planning bereikt de voormalig Olympisch kampioen rond 17.15 uur Nieuwpoort in de gemeente Molenlanden. Dat is een uur eerder dan aanvankelijk werd gedacht.

kees thies

Kees Thies stopt als columnist: 'Niet rouwig om'

Kees Thies gaat stoppen als columnist bij AD De Dordtenaar. Dit vertelde hij zaterdag in de uitzending van Studio De Witt op Drechtstad FM. Thies bereikt in december de pensioengerechtigde leeftijd en zal op 5 december zijn laatste column publiceren.

het winkeltje

Alle sporen leiden naar het einde: treinwinkel sluit de deuren

Het is het einde van een tijdperk: treinenwinkel ‘Het Winkeltje’ in Dordrecht verdwijnt eind dit jaar na 66 jaar uit het Dordtse straatbeeld. Een groot gemis voor liefhebbers van modeltreinen, die hun exemplaar daar kunnen laten repareren of een nieuwe kunnen aanschaffen. “Het is wel tijd, vind ik”, zegt eigenaar Jankees Verheij.