De hengelsportzaak aan de Voorstraat sluit na 46 jaar. Naar verluidt omdat de eigenaar met pensioen gaat.
Redactie Streekomroep | 30 oktober 2026 15:23
Rijnmond | 22 oktober 2026 10:14
Redactie Streekomroep | 20 oktober 2026 08:35
NAH Sportief in Dordrecht maakt kans op een prijs voor het beste beweeginitiatief van Zuid-Holland. Het initiatief, wat eerder dit jaar werd opgericht, stimuleert mensen met niet-aangeboren hersenletsel (NAH) om te bewegen en te sporten op een manier die bij hen past. “Ik vind het feestelijk dat wij zo’n nominatie krijgen”, aldus Irene Zwinkels, initiatiefnemer van NAH Sportief.
Er moeten meer voorzieningen in of nabij de wijken Amstelwijck, Wilgenwende en Dordtse Hout komen. Dat vindt bijna de volledige gemeenteraad. Het college heeft de opdracht gekregen om mogelijkheden voor onder meer een huisarts, supermarkt en kinderopvang te onderzoeken.
Slechts één op de twintig websites en apps van gemeenten in deze streek heeft de status ‘volledig toegankelijk’ voor mensen met een beperking. Dat blijkt uit een analyse van Rijnmond van gegevens van 23 gemeenten in de hele regio. Sliedrecht scoort slecht, maar benadrukt dat ontbrekend of verouderd onderzoek meespeelt in hun beoordeling.
Wie dit jaar 25 jaar huwelijk viert, kan zich opmaken voor een bijzonder feest. De gemeente Dordrecht staat namelijk stil bij 25 jaar huwelijk voor paren van hetzelfde geslacht. En voor dat feest zijn alle jubilerende bruidsparen uitgenodigd.
Een 35-jarige Dordtenaar is maandag opgepakt bij een inval in een bedrijfspand en huis in Barendrecht. De politie ontdekte daar 100 kilo cocaïne. In totaal zijn acht aanhoudingen verricht.
Bij een explosie op het balkon van een portiekwoning aan de Dr. Boutensstraat in Zwijndrecht zijn zondagavond twee ruiten gesneuveld. Ook ontstond er een kleine brand, die door de brandweer is geblust.