De hengelsportzaak aan de Voorstraat sluit na 46 jaar. Naar verluidt omdat de eigenaar met pensioen gaat.
Jasper Kluten | Redactie Streekomroep | Corrado Francke | 6 augustus 2026 14:00
Redactie Streekomroep | Rijnmond | 5 augustus 2026 19:40
Corrado Francke | 7 augustus 2026 19:21
Een 20-jarige vrouw is donderdagavond ontvoerd bij een carpoolplaats in Papendrecht. Het slachtoffer is later op de avond door haar ontvoerders achtergelaten in een auto bij Oud-Alblas, meldt de politie.
De Papendrechtsebrug in de N3 is al een week dicht, maar komende dagen zijn er meer afsluitingen op deze weg. Vanaf vrijdagavond tot en met maandagochtend voert Rijkswaterstaat onderhoud uit aan de N3 tussen de aansluiting met de A15 en Papendrecht.
Twee elektrische voertuigen zijn dinsdagavond verwoest door brand in Heerjansdam. Ze stonden op de oplegger van een busje.
Een boeketje bloemen scoren voor een feestje, een uitreiking of gewoon als presentje. Daarvoor moet je normaal gesproken naar een bloemist. Maar je kunt ze de komende periode ook ‘gewoon’ in de natuur plukken. Voor het negende jaar op rij kun je deze zomer bij de Pluktuin in Dordrecht terecht.
Papendrechter Victor Verbrugge is dit weekend vierde geworden op het WK roeien in Duitsland. Hoewel hij pas vier jaar aan het roeien is, wist hij in de finale bijna een podiumplaats te bemachtigen. “Ik heb alles gegeven om te winnen, maar meer dan dit had ik niet”, blikt hij terug.
Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Jan-Bart Evenboer. Hij is kunstverzamelaar en schonk onlangs nog twee 17e-eeuwse werken aan het Dordrechts Museum.