Dordrecht, Netherlands

Hennepkwekerij in Crabbehof

De politie heeft woensdagmiddag een flinke hennepkwekerij opgerold in Crabbehof. 500 hennepplanten zijn bij deze actie vernietigd.
Dennis Koorevaar | 21 november 2018 16:22 | Aangepast op 21 november 2018 16:22
De politie heeft woensdagmiddag een flinke hennepkwekerij opgerold in Crabbehof. 525 hennepplanten zijn bij deze actie vernietigd.

De kwekerij is gevonden in een woning aan de Ruys de Beerenbrouckweg in Dordrecht. Een 61-jarige persoon die in de woning aanwezig was, is door de politie aangehouden.


Foto: Wijkagent Crabbehof/Wielwijk

Lees ook

FC Dordrecht krijgt de positiviteit niet uit Kuijt: 'Gezegd dat ik trots ben'

Een worstelend FC Dordrecht kwam vrijdagavond bij Jong Ajax niet verder dan 0-0. Hoewel een gebrek a...

Vertrouwen ver weg bij FC Dordrecht: ook geen zege bij Jong Ajax

FC Dordrecht is nog niet uitgeworsteld in de Keuken Kampioen Divisie. Op het stuiterveld van Jong Aj...

Tweemalig wereldkampioen Lotte van Drunen in het zonnetje gezet

In het Australische Darwin wist Lotte van Drunen in september opnieuw wereldkampioen motorcross voor...

Nieuw lijflied voor baggerdorp? Deze Klokhuis-boyband maakt slib sexy

Baggermuziek heeft er sinds deze week een nieuwe betekenis bij. De creatieve geesten van NPO 3-progr...

Zaterdag in Studio De Witt: In gesprek met Wilma Verhoeven

Kinderboekwinkel De Giraf is niet meer weg te denken uit Dordrecht. Presentator Ben Corino spreekt z...

Winnares Groot Dordts Dictee maakte maar één spelfout: ‘Spelling is niet mijn favoriete onderdeel'

Wie kan het beste spellen? De gemeente Dordrecht en Scholengroep Driestar-Wartburg organiseerde dond...