Dordrecht, Netherlands

Hennepkwekerij in Crabbehof

De politie heeft woensdagmiddag een flinke hennepkwekerij opgerold in Crabbehof. 500 hennepplanten zijn bij deze actie vernietigd.
Dennis Koorevaar | 21 november 2018 16:22 | Aangepast op 21 november 2018 16:22
De politie heeft woensdagmiddag een flinke hennepkwekerij opgerold in Crabbehof. 525 hennepplanten zijn bij deze actie vernietigd.

De kwekerij is gevonden in een woning aan de Ruys de Beerenbrouckweg in Dordrecht. Een 61-jarige persoon die in de woning aanwezig was, is door de politie aangehouden.


Foto: Wijkagent Crabbehof/Wielwijk

Lees ook

6,1 miljoen illegale pillen gevonden in loods, burgemeester grijpt in

Burgemeester Marco Oosterwijk heeft een loods in Ridderkerk voor drie maanden gesloten. In oktober w...

Deze nieuwe slogan moet Dordrecht beter op de kaart zetten

'Het begint in Dordrecht' is de nieuwe slogan van de stad. De leus is bedoeld om de stad sterker in ...

Toeristen cruisen massaal naar Dordrecht deze maand en dit is waarom

Het worden drukke Dordtse Decemberdagen: er meren in een maand liefst 66 cruiseschepen aan, met in t...

Let op: Papendrechtsebrug (N3) nacht dicht

Weggebruikers die maandagavond en -nacht van Papendrecht naar Dordrecht moeten of andersom, moeten r...

Marco Stam kritisch over opgravingen Essenhof: 'Werknemers getraumatiseerd'

“En dan zijn we verbaasd dat mensen het vertrouwen verliezen in de politiek”. Gemeenteraadslid Marco...

PVV gaat voor het eerst meedoen aan verkiezingen in Papendrecht, mikt op negen zetels

De PVV gaat voor het eerst meedoen aan de gemeenteraadsverkiezingen in Papendrecht. Lijsttrekker Nik...