Dordrecht, Netherlands

Hennepkwekerij in Crabbehof

De politie heeft woensdagmiddag een flinke hennepkwekerij opgerold in Crabbehof. 500 hennepplanten zijn bij deze actie vernietigd.
Dennis Koorevaar | 21 november 2018 16:22 | Aangepast op 21 november 2018 16:22
De politie heeft woensdagmiddag een flinke hennepkwekerij opgerold in Crabbehof. 525 hennepplanten zijn bij deze actie vernietigd.

De kwekerij is gevonden in een woning aan de Ruys de Beerenbrouckweg in Dordrecht. Een 61-jarige persoon die in de woning aanwezig was, is door de politie aangehouden.


Foto: Wijkagent Crabbehof/Wielwijk

Lees ook

Van zittend reanimeren tot kleine wondjes: tientallen beeldbelgesprekken voorkomen misverstanden ambulancedienst

De Ambulancedienst Zuid-Holland Zuid heeft al tientallen keren zorg kunnen verlenen via beeldbellen ...

De Stemming in Hendrik-Ido-Ambacht: ‘Ik erger me wel echt aan zwerfafval’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Dordrecht Kiest: Vierde debat donderdag te zien op TV Dordrecht

Het vierde en laatste lijsttrekkersdebat ‘Dordrecht kiest’ is deze donderdag vanaf 18:00 uur te zien...

Minder toeristenverkeer door komst transferium: 'Inwoner mag blij zijn'

Bezoekers van het Werelderfgoed Kinderdijk kunnen vanaf nu hun auto kwijt op het nieuwe transferium....

Drie duels in zeven dagen: De Plucheplakkers over vol programma FC Dordrecht

Voor de dertigste keer dit seizoen komen de Plucheplakkers bijeen voor een nieuwe aflevering. Daarin...

Burgemeester sluit woning na vondst drugs en tienduizenden euro's cash

In een woning aan de Uranusstraat in Zwijndrecht is een handelshoeveelheid van 100,89 kilo hasj en t...