Dordrecht, Netherlands

Herdenking bombardement Moerdijkbrug

Bij het monument aan de Rijksstraatweg is vanmiddag het mislukte bombardement bij de Moerdijkbrug van 13 mei 1940 herdacht.
Sofia Letova | 12 mei 2017 16:32 | Aangepast op 12 mei 2017 16:32
Zeven Nederlandse militairen kwamen om bij een mislukte poging om de Moerdijkbrug te bombarderen in 1940. Het is de 77e keer dat het bombardement wordt herdacht.

Sinds twee jaar staat het monument op een nieuwe plek. Voorheen stond het op de parkeerplaats bij het tankstation langs de A16.

Lees ook

Eerste winterse versterking FC Dordrecht is 23-jarige verdediger

Björn Hardley is de eerste nieuweling voor FC Dordrecht deze transferperiode. De 23-jarige verdedige...

Geen code oranje in onze streek, maar wat dan wel?

Het is code oranje in drie provincies vanwege het winterweer: Friesland, Groningen en Drenthe. Maar ...

Dordtse schaatsbaan wordt afgebroken, maar 'absoluut voor herhaling vatbaar'

Het Dordtse schaatsseizoen is ten einde. Donderdagmiddag werd de Dordtse ijsbaan op de Spuiboulevard...

Op Pad Met Ad op TV Dordrecht: terugkerende pareltjes van vorig jaar

In januari worden op TV Dordrecht zeven van de leukste en interessantste afleveringen uit het najaar...

Ski-puristen in hun nopjes op besneeuwde Dordtse heuvels: ‘Dit is uniek hoor’

Het is deze week, nog meer dan anders, een komen en gaan van fanatieke skiërs en snowboarders bij sk...

Brug over de Noord (N915) blijft dit weekend toch open

De Brug over de Noord (N915) tussen Alblasserdam en Hendrik-Ido-Ambacht blijft tussen 9 en 12 januar...