gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Herdenking Michael de Jong op Big Rivers

e0c4a10c87c98d431fead335aebea45a

Op Big Rivers werd zaterdagmiddag stilgestaan bij Michael de Jong. De muzikant en zanger woonde in Dordrecht en overleed in maart van dit jaar.

Marjolein Vos |  | Aangepast op
De Jong werd gezien als een echte blueslegende. Hij was opgenomenin de Dutch Blues Hall of Fame, waar bluesartiesten die veel voor het genre betekend hebben, geëerd worden. Hij speelde onder meer samen met Van Morrison, John Lee Hooker en Albert Collins. `Hij was een hele emotionele muzikant, al zijn emoties stopte hij in zijn muziek. Zonder muziek kon hij niet leven`, vertelt een van zijn goede vrienden.

Op het podium op de Statenplaats klonk zaterdag nog een keer zijn muziek door de speakes. En werd zijn laatste cd verkocht, die postuum is uitgebracht. Alle nummers waren al opgenomen. De laatste werd afgerond in januari 2018. Vrienden hebben het album uiteindelijk afgemixt.

Lees ook

IMG_7020

Park met Schotse hooglanders open: hekken moeten nieuwe uitbraak voorkomen

Het Dubbelmondepark in Dordrecht is weer open voor wandelaars. Het park is bijna twee weken gesloten geweest, nadat de Schotse hooglanders die daar verblijven uitbraken en op de N3 terechtkwamen.

politie

Dordtenaar vlucht door weilanden na mogelijke inbraak in Brabant

Een Dordtse man (23) is in de nacht van zondag op maandag op de vlucht geslagen voor de politie na een vermoedelijke poging tot inbraak in het Brabantse plaatsje Lepelstraat. De Dordtenaar rende daarbij door verschillende weilanden. Met behulp van een hondengeleider is hij uiteindelijk in de boeien geslagen.

a16 ongleuk 16 sept 26

Inboedel caravan op A16: lange tijd drie rijstroken dicht en flinke vertraging

Een ongeval met een vrachtwagen en een caravan zorgde woensdagmiddag voor flinke verkeersproblemen op de A16 bij Hendrik-Ido-Ambacht. Rond 15:10 uur werd de weg weer vrijgegeven.

molentransport

Niet voor angsthazen: een kilometer in z'n achteruit met meterslange molenwieken

Bijna een kilometer achteruit rijden over een smal dijkje is al geen pretje, laat staan als je het moet doen met een oplegger met molenwieken van maar liefst 24 meter lang. Voor transportbedrijf Van der Vlist, gespecialiseerd in speciale en zware logistiek, is het een koud kunstje. Zo ook bij het aanleveren van de nieuwe molenwieken in Bleskensgraaf.

treinstationdordrecht

Let op: woensdag geen treinen, nauwelijks bussen

Reis je normaal gesproken met het openbaar vervoer naar je werk of school? Woensdag zul je daar zeer waarschijnlijk een andere manier voor moeten vinden. Vanwege een landelijke staking in het openbaar vervoer die de vakbonden hebben afgeroepen, rijden er geen treinen en minder tot geen bussen. De Waterbus vaart wel.

a16rws

Vrachtwagen met pech: rijstroken weer vrij

Een kapotte vrachtwagen is dinsdagochtend op de A16 bij Zwijndrecht gestrand in de richting van Breda. Drie rijstroken waren daardoor langere tijd dicht.