gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Herdenking Michael de Jong op Big Rivers

e0c4a10c87c98d431fead335aebea45a

Op Big Rivers werd zaterdagmiddag stilgestaan bij Michael de Jong. De muzikant en zanger woonde in Dordrecht en overleed in maart van dit jaar.

Marjolein Vos |  | Aangepast op
De Jong werd gezien als een echte blueslegende. Hij was opgenomenin de Dutch Blues Hall of Fame, waar bluesartiesten die veel voor het genre betekend hebben, geëerd worden. Hij speelde onder meer samen met Van Morrison, John Lee Hooker en Albert Collins. `Hij was een hele emotionele muzikant, al zijn emoties stopte hij in zijn muziek. Zonder muziek kon hij niet leven`, vertelt een van zijn goede vrienden.

Op het podium op de Statenplaats klonk zaterdag nog een keer zijn muziek door de speakes. En werd zijn laatste cd verkocht, die postuum is uitgebracht. Alle nummers waren al opgenomen. De laatste werd afgerond in januari 2018. Vrienden hebben het album uiteindelijk afgemixt.

Lees ook

PSX_20260608_092409

Kinderfiets gevonden langs de waterkant, duikers doorzoeken sloot

Duikers hebben maandagochtend een sloot in Sliedrecht doorzocht. Aan de waterkant was namelijk een kinderfiets gevonden.

09e698db-b810-304c-880f-cc08a6b03779

Stille tocht voor Kalilu (21) die om het leven kwam bij steekpartij

In Zwijndrecht wordt maandagavond een stille tocht gehouden voor de 21-jarige Kalilu die vorige week werd doodgestoken in een woning aan de Nijhoffstraat in Zwijndrecht. De herdenking start om 20.00 uur bij de woning waar het slachtoffer om het leven kwam.

PSX_20260607_032650 (1)

Auto in lichterlaaie, tweede voertuigbrand in onze streek dit weekend

Aan de Parkweg in Papendrecht is in de nacht van zaterdag op zondag rond 01:30 uur een auto in brand gevlogen. Op foto's is te zien dat de voorkant in brand stond.

1ba0a183-2c19-3050-bfcb-5f6cf0946623

Superfan Carin kijkt uit naar Phantom of the Opera: 'Ik kreeg koude rillingen'

In 2028 keert Phantom of the Opera voor het eerst sinds de jaren negentig terug naar Nederland. De wereldberoemde musical gaat spelen in het Nieuwe Luxor Theater in Rotterdam en voor superfan Carin Klabbers uit Ridderkerk voelt dat bijna onwerkelijk. “Ik wist niet wat ik hoorde", zegt ze tegen Rijnmond.

IMG_7814 (1)

Terugblik Dordt in Stoom zondag op TV Dordrecht

Met een bijna een uur durende aflevering blikt deze streekomroep terug op Dordt in Stoom van vorig weekend. Daarin neemt presentator Ad van den Herik de kijker mee langs de stoomboten, stroomtrein en historische machines in Dordrecht.

techniekfestival2

Techniekfestival lijkt vruchten af te werpen: meer jongeren kiezen voor opleiding in techniek

Terwijl het totale aantal leerlingen in Nederland afneemt, groeit de belangstelling voor technische opleidingen. Volgens de organisatie van het techniekfestival op het leerpark in Dordrecht laat dat zien dat het loont om kinderen al op jonge leeftijd kennis te laten maken met techniek.