“Daar er inmiddels in Europa enorm veel circus artiesten zijn gestrand of gevlucht, kwamen wij op het idee om een circus show in elkaar te zetten met uitsluitend Oekraïense circusartiesten en niet pro Poetin zijnde Russen. Dit om een statement te maken naar de werelden en te laten zien dat men weldegelijk samen kan leven en werken in vredezonder oorlog,” aldus Tonie Teuteberg
“Een show vol spanning, sensatie en een gulle lach, door en met uitsluitend Oekrainse circusartiesten die in Europa zijn gestrand en zijn gevlucht”, staat er op de website te lezen. Daar is de kaartverkoop voor de circusshows voor Oekraïne vandaag gestart.
“Circus Royal, dat eigenlijk zijn comeback zou maken met het Kerstcircus in Dordrecht werd helaas gecanceld vanwege corona, maar deze aangelegenheid wilden we gewoon doen. Tenslotte hebben de Oekraïners in de tweede wereldoorlog ook voor ons land klaar gestaan,nu is het tijd iets terug te doen,” concludeert Teuteberg.
De voorstellingen zullen, net zoals dat in december gepland was, op de Laan van Europa plaatsvinden. Dat gebeurt al vrij snel, de eerste voorstelling staat gepland op 31 maart. De circusshows voor Oekraïne zijn tot en met 10 april te zien.
De opbrengst van de gehele kaartverkoop gaat naar Oekraïne. Meer informatie en kaartjes zijn
hier te vinden.