gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Herman stopt na ruim 11 jaar als chauffeur voor ziekenhuisbezoekers

50b8909369ed35693633cb6e47035c0d

11 jaar lang pendelde Herman Colijn patiënten en bezoekers van de parkeerplaats naar het Albert Schweitzer ziekenhuis en weer terug. Tot woensdag, toen reed hij - tot zijn spijt - zijn laatste ritje. "Ik had het nog wel een paar jaar willen doen eigenlijk."

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
De exacte dag waarop de 79-jarige Herman begon kan hij zich niet herinneren, maar hoe hij aan zijn plekje achter het stuur kwam des te beter. "Via een advertentie in de krant vroegen ze mensen om dit werk te doen, daar heb ik op gereageerd. Het is hartstikke fijn om dit werk te doen."

Jarenlang reed Herman twee dagen in de week, van 08:00 uur tot en met 17:00 uur, heen en weer. Als het aan hem lag zou Herman dus nog veel langer als pendelchauffeur werken, maar om zijn vrouw levert hij op deze woensdag de sleutels in. "Mijn vrouw vroeg 'Joh laten we nou eens samen thuis zijn en ik heb ook nog wel een beetje hulp nodig.'. "


Als verrassing en dank was er woensdagmiddag voor de chauffeur een lunch georganiseerd voor hem met oud-collega's en zijn vrouw. Al die jaren achter het stuur heeft Herman zich gewaardeerd gevoeld, door het ziekenhuis en door de mensen die van de dienst gebruik maken. "Het is geen verloren tijd geweest. Als iemand voor dit werk gevoel heeft, raad ik het hem aan dit te gaan doen. Het is het mooiste werk wat er is."&t=35s

Lees ook

credit Renzi Wolf Dordrecht furries furry

Tientallen furries bezoeken Dordt: plannen voor meer activiteiten

Er zijn plannen voor meer furry-evenementen in Dordrecht. Een eerste poging om in de stad een furry walk te houden werd door regen afgelast, maar afgelopen weekend genoten tientallen in dierenpakken verkleedde mensen van een tochtje door de binnenstad. En daar blijft het dus niet bij.

IMG_8032 (1)

Fietsen geweerd uit trein en minder stops, onbegrip in dit dorp: ‘Erg triest’

Als de Papendrechtsebrug straks maandenlang dicht is, mogen reizigers op de MerwedeLingelijn geen fietsen meer meenemen. Volgens de provincie broodnodig, maar sommige forenzen begrijpen er helemaal niets van. “In de avond is het heel handig om je fiets mee te nemen, dan kan je lekker de stad in”, zegt de Hardinxveldse tiener Jan den Breejen. In zijn dorp vallen de maatregelen helemaal niet goed: dat dorp wordt namelijk dubbel geraakt.

noordparkvernieling

Na vernielingen in park volgen surveillancerondes van handhaving en politie

De gemeente Zwijndrecht wil surveillancerondes gaan laten uitvoeren in beeldenpark Drechtoevers in het Noordpark. Dit nadat vorige week een van de bankjes in het park in brand werd gestoken. Ook verdween toen onderhoudsmateriaal uit een opslag in hetzelfde park.

PSX_20260529_191757

Onweer legt levenswerk van familie in de as, maar gezin krijgt volop steun: 'We gaan zeker terug'

Slechts één bliksemslag legde de woning en het levenswerk van de familie Brand in de as. Anderhalve week na de brand in Bleskensgraaf kunnen Jaap en Marina het nog steeds niet geloven. Toch zegt het stel vooral dankbaar te zijn, ondanks het verlies van hun huis: "De hulp die we krijgen is met geen pen te beschrijven."

lijnzaadstraatrotterdampolitie

Zwijndrechtenaar was al overleden toen woningbrand uitbrak

De Zwijndrechtse man die vorige maand dood werd aangetroffen na een woningbrand aan de Lijnzaadstraat in Rotterdam, was al overleden voor het uitbreken van de brand. Dat heeft de politie bekendgemaakt. De twee mannen die eerder werden aangehouden, worden verdacht van brandstichting en het proberen laten verdwijnen van het lichaam.

2fa60d8_w1272_dronefotoafvalbrengs

Let op: dit afvalbrengstation is vanaf komende maand alleen nog beschikbaar met afvalpas

Zonder afvalpas zal de slagboom op het HVC-afvalbrengstation aan de Willem Dreeslaan in Papendrecht vanaf maandag 13 juli gesloten blijven. Met de invoering van deze pascontrole helpt het de gemeente de kosten van afvalinzameling in de hand houden.