Dordrecht, Netherlands

Het belangrijste weerbericht van het jaar

Het blijft een redelijke en zachte oudjaarsdag. Het wordt ongeveer 10 graden en er staat een matige westenwind (windkracht 2 tot 4). Het is wel de meeste tijd bewolkt met een paar kleine opklaringen, maar het is vrijwel droog.
Jordy Nijenhuis | 31 december 2018 11:43 | Aangepast op 31 december 2018 11:43
Vanavond en vannacht is daarop weinig verandering. Het is vrijwel droog met een matige wind. Mist is er vannacht dan ook niet, al kan het een beetje nevelig worden. Het weer is prima om het vuurgeweld te bekijken. De temperatuur vannacht ligt rond 8 graden.


Morgen is er een matige tot vrij krachtige, aan zee soms krachtige wind uit west tot noordwest. Dat geeft enkele opklaringen, maar vooral in de ochtend ook een paar buien. Maximum morgen nog 8 a 9 graden.

Aldus Ed Aldus, weerman RTV Rijnmond.

Lees ook

Vertrouwen ver weg bij FC Dordrecht: ook geen zege bij Jong Ajax

FC Dordrecht is nog niet uitgeworsteld in de Keuken Kampioen Divisie. Op het stuiterveld van Jong Aj...

Tweemalig wereldkampioen Lotte van Drunen in het zonnetje gezet

In het Australische Darwin wist Lotte van Drunen in september opnieuw wereldkampioen motorcross voor...

Nieuw lijflied voor baggerdorp? Deze Klokhuis-boyband maakt slib sexy

Baggermuziek heeft er sinds deze week een nieuwe betekenis bij. De creatieve geesten van NPO 3-progr...

Zaterdag in Studio De Witt: In gesprek met Wilma Verhoeven

Kinderboekwinkel De Giraf is niet meer weg te denken uit Dordrecht. Presentator Ben Corino spreekt z...

Winnares Groot Dordts Dictee maakte maar één spelfout: ‘Spelling is niet mijn favoriete onderdeel'

Wie kan het beste spellen? De gemeente Dordrecht en Scholengroep Driestar-Wartburg organiseerde dond...

'Zorgwekkende' toename van wapens: Preventief fouilleren gaat door in deze zes wijken

De politie gaat door met het preventief fouilleren van mensen in zes Dordtse wijken. “De toename van...