Dordrecht, Netherlands

Het GROOT! Dordts Poppenhuis

Bezoekers kunnen meebouwen aan een ruim twee meter hoog poppenhuis, dat museum Huis van Gijn wil schenken aan de kinderafdeling van het Albert Schweitzerziekenhuis.
Gert van der Steen | 25 juni 2015 13:16 | Aangepast op 25 juni 2015 13:16
Kinderen kunnen er daar ook echt mee spelen. De bouw is onderdeel van een nieuwe tentoonstelling. Deze expositie ‘KLEIN! Poppen en poppenhuizen in Huis van Gijn’ , is vanaf 3 juli te zien. Het casco van het poppenhuis is ontworpen door Erik Sep, maar het inrichten gebeurt door bezoekers van het museum. Daarvoor worden verschillende workshops georganiseerd.

Van Gijn is nog op zoek naar verschillende materialen voor het poppenhuis, zoals stukjes tapijt, meubeltjes en stukjes stof. Die kunnen aan de balie worden afgegeven.

Voor deelname aan de workshops kan de website van Huis van Gijn worden geraadpleegd.

Meest gelezen

Honderden vlaggen en protest tegen azc in dit dorp: 'Iedereen heeft het erover'

Redactie Streekomroep | Megan de Groot | 9 feb 2026 16:59

Ruzie mondt uit in vechtpartij met 20 man

Redactie Streekomroep | 9 feb 2026 16:00

Lees ook

Met smoezen steelt nepagent geld en sieraden, nu zit hij in de cel

Hij kwam voor geld en sieraden, maar eindigt in de gevangenis. Volgens het Openbaar Ministerie deed ...

Voormannen CDA en CU-SGP aan het woord in nieuwe Op Pad Met Ad

In aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen in maart spreekt presentator Ad van den Herik allerlei ...

Zingende buschauffeur Rick wil de hitlijsten in met eerste eigen single

Doe nog maar een rondje, alle remmen los. Het zijn de eerste woorden in het refrein van de eerste ei...

Rechtbank: Nederlandse Staat doet genoeg om PFAS-problemen tegen te gaan

De Nederlandse Staat doet voldoende om de verspreiding van PFAS tegen te gaan. Dat is de uitspraak v...

Ziekenhuis stelt operaties uit vanwege griepgolf: 'Veel patiënten met griepklachten'

Het Albert Schweitzer ziekenhuis heeft noodgedwongen operaties uit moeten stellen vanwege een griepg...

Helft minder treinen op MerwedeLingelijn door verzakte dijk

Er reden woensdag urenlang minder treinen tussen Dordrecht en Gorinchem. Volgens vervoerder Qbuzz wa...