gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Het is 3 voor 12!!

Bibelot presenteert op zondag 8 oktober het 3voor12 podium van de Popronde Dordrecht bij Art & Dining, het restaurant bij het Dordrechts Museum.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
De Popronde is een landelijk festival waarbij aanstormend talent de kans krijgt zich te presenteren in zo’n 40 steden in Nederland. In Dordrecht treden drie bands uit Amsterdam op: EUT, Dakota en Jagd.

“Het 3voor12 programma is heel gevarieerd en steengoed. Dit zijn de bands waar we nog veel meer van gaan horen. Dakota is een all-female alternative indie formatie, EUT speelt te gekke 90’s indie, en Jagd is hard en dansbaar. Stuk voor stuk bandjes die ik de Dordtenaren niet wil onthouden!” Dat zegt Bibelot-programmeur Ofra Beenen.

Art & Dining heeft een speciaal Popronde-menu. De optredens zijn gratis toegankelijk. Om 14.00 uur treedt Dakota op, gevolgd door EUT om 20.15 uur en Jagd om 21.15 uur.

Lees ook

pfasvoorstellingchemours

Voorstelling over PFAS mogelijk naar België: ‘Aan het onderzoeken’

De muziektheatervoorstelling PFAS Forever is donderdag voor het laatst in Dordrecht opgevoerd. Het theaterstuk is gericht op PFAS-vervuiling en werd zes keer getoond aan publiek. Naast acteurs waren er ook muziek, een fanfareband en een koor te horen en te zien. Nu zijn er plannen om met het theaterstuk naar België te trekken.

man vermist

Dordtenaar Bart al twee dagen vermist

De 48-jarige Dordtenaar Bart is sinds maandag 29 juni vermist. De politie meldt dat hij maandag mogelijk nog in de omgeving van de Sluisweg in Dordrecht is geweest.

jan van dam timmers

Ad gaat op pad met de nieuwe voorzitter van het Diakonaal Aandachtscentrum

Noem het een inloophuis, een plek voor mensen die een goed gesprek kunnen gebruiken of waar alleen een kopje koffie of thee al voldoening geeft. Het Diakonaal Aandachtscentrum in Dordrecht biedt het allemaal. Maar waarin denkt de kersverse voorzitter Jan van Dam Timmers het verschil te kunnen maken?

pandgeslotenrid

Woning gesloten na vondst wapens en munitie

Een huis aan de Spuistraat in Ridderkerk is woensdag gesloten op last van burgemeester Marco Oosterwijk. In het huis trof de politie wapens en munitie aan.

politie 01

Aantal woninginbraken in deze gemeente bijna verdubbeld, minder fraudegevallen

Het aantal woninginbraken in Hendrik-Ido-Ambacht is het afgelopen jaar fors gestegen, zo blijkt uit de Veiligheidsrapportage van die gemeente. Ook het aantal diefstallen bij bedrijven en instanties steeg, net als het aantal fietsen dat is gestolen. Wel is er een daling zichtbaar in meldingen over fraudegevallen.

72d34b52-4ce9-482b-af57-cf4b9f4ed274

Liever eigen zwembad en asielzoekers bij de buren, vindt deze nieuwe coalitie

De nieuwe coalitie in Hardinxveld-Giessendam wil liever een eigen gemeentelijk zwembad en noemt een asielzoekerscentrum (azc) binnen de eigen grenzen ‘onrealistisch’. Dat blijkt uit het bestuursakkoord van de nieuwe coalitiepartijen T@B en SGP.