De Popronde is een landelijk festival waarbij aanstormend talent de kans krijgt zich te presenteren in zo’n 40 steden in Nederland. In Dordrecht treden drie bands uit Amsterdam op: EUT, Dakota en Jagd.
“Het 3voor12 programma is heel gevarieerd en steengoed. Dit zijn de bands waar we nog veel meer van gaan horen. Dakota is een all-female alternative indie formatie, EUT speelt te gekke 90’s indie, en Jagd is hard en dansbaar. Stuk voor stuk bandjes die ik de Dordtenaren niet wil onthouden!” Dat zegt Bibelot-programmeur Ofra Beenen.
Art & Dining heeft een speciaal Popronde-menu. De optredens zijn gratis toegankelijk. Om 14.00 uur treedt Dakota op, gevolgd door EUT om 20.15 uur en Jagd om 21.15 uur.