gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Het is bijna weer zover: carnaval in Ooi- en Ramsgat

e6457b42232ecc4bd724fda82d199996

In Ooi- en Ramsgat, zoals de stad tijdens het carnaval wordt genoemd, organiseert Merwekrabbers Dordrecht al sinds jaar en dag het carnavalsprogramma. Ook dit jaar gaat het weer los, met de carnavalsoptocht, het pleinfeest, de prijsuitreiking en de carnavalsavond. De sleutel van de stad wordt zaterdagochtend om 11.11 uur officieel overdragen aan overdracht De start van carnaval begint om 11.11 uur bij het Stadhuis, want daar is de sleuteloverdracht.

Redactie RTV Dordrecht |  | Aangepast op
De sleutel wordt in de hal van het Dordtse stadhuis door burgemeester Wouter Kolff overgedragen aan prins Krabbejanus XXXVII, in het gewone leven bekend als Dordtenaar Peter Glimmeveen en zelfstandig ondernemer in de schoonmaakbranche.

De carnavalsrevue, al voor de zevende keer georganiseerd door Merwekrabbers Dordrecht, begint om 14.00 uur vanaf het Energiehuis op de Noordendijk. Na een rondrit eindigt de stoet rond 15.00 uur op het Scheffersplein. Daar wordt het feest vervolgens uitgebouwd met om 17.00 uur de prijsuitreiking.

Maar wie na 19.00 uur nog door wil feesten kan op diverse plekken in de stad terecht. Kan je nog niet wachten, kijk dan hieronder terug op het carnavalsfeest van vorig jaar.

Lees ook

wethouder pont kop van het land

Roep om ingreep na fataal ongeluk bij pont, wethouder vraagt nog even geduld

Komen er extra maatregelen bij de veerstoep van Dordrecht naar Werkendam? Lokale politici eisen een snelle ingreep na een nieuw fataal ongeluk, maar het Dordtse stadsbestuur wil eerst een onderzoek van de politie afwachten.

veilingspullen

Veiling LETS Ruilwinkel levert ruim 3000 euro op: 'Hartverwarmend, maar we hebben nog veel meer nodig'

De veiling van LETS Ruilwinkel in de Dordtse wijk Oud-Krispijn heeft afgelopen weekend 3.125 euro opgeleverd. De ruilwinkel zit in financieel zwaar weer na een conflict met de vorige voorzitter en organiseerde om die reden een veiling. “Echt hartverwarmend”, zegt oprichter Gabriëlle Kocken over de opbrengst van de veiling en alle steun die zij krijgt.

businktankstation

Tankstation dicht vanwege lekkage

Een tankstation aan de Beneluxlaan in Zwijndrecht is sinds donderdag afgesloten. Een van de pompen bleek te kampen met een lekkage, meldt de gemeente.

foto ongeluk wielwijk apotheek

Bestuurster rijdt tegen muur van apotheek, vrouw nagekeken

Een automobilist is woensdag tegen de gevel van een apotheek gebotst in Dordrecht. De vrouw is ter plaatse gecontroleerd, maar hoefde niet mee naar het ziekenhuis.

FOTO2 WEBSITE

In dit huis leer je wat je moet doen als er brand uitbreekt

Wat moet je doen als er brand uitbreekt in je eigen huis? In Ridderkerk heeft de Veiligheidsregio Rotterdam-Rijnmond een zogeheten 'belevingswoning' gecreëerd. Verschillende situaties worden nagebootst, met als doel: mensen bewust maken.

verdachtebureaurijnmondAH

Nepagent maakt slachtoffers in Sliedrecht en Gorinchem, politie zoekt dezelfde verdachte

Twee ouderen in Sliedrecht en Gorinchem zijn afgelopen zomer slachtoffer geworden van een nepagent. Volgens de politie gaat het om dezelfde verdachte. Beelden van hem zijn donderdagavond getoond in het tv-programma Bureau Rijnmond op TV Rijnmond.