Dordrecht, Netherlands

Het is zover! Stadswiel gasloos

Stadswiel kan als eerste bestaande woongebouw van Trivire van het gas af. Vandaag is de kraan van de warmteleiding van HVC letterlijk opengedraaid.
Gert van der Steen | 5 juli 2018 13:17 | Aangepast op 5 juli 2018 13:17
Daarom kan definitief het gas worden afgesloten, want elektrisch koken deden de bewoners van de 76 appartementen al.


In april en mei zijn alle voorbereidingen afgewerkt met het plaatsen van ‘afleversets’ en digitale kamerthermostaten. Die laatste betekenen dat de bewoners niet meer met de knoppen op de radiatoren de temperatuur hoeven te regelen.


Samen met Tinka Rood, bestuurder van Trivire, draaide bewoner meneer De Boeff de kraan open. Bovendien werd een speciale stoeptegel geplaatst om aan te duiden dat er onder de grond een leiding van het warmtenet ligt.

Meest gelezen

Man steelt pinpas van Dordtse school en pint bij Ajax-winkel

Redactie Streek 56 | Bureau Rijnmond | 10 okt 2025 14:00

Lees ook

Raadsleden eisen onmiddellijke openheid rond sociale dienst: 'Te lang onvolledige informatievoorziening'

Er moet volledige openheid komen rond het SDD-dossier. In een gezamenlijke brief richten negen oppos...

In dit dorp staan de minste donoren geregistreerd: meer dan de helft geeft géén toestemming

Inwoners van de gemeente Alblasserdam staan met 48,9 procent het minst vaak geregistreerd als donor ...

Schaken met of zonder bier? Het grote dilemma tijdens dit toernooi

Een schaaktoernooi tijdens een kroegentocht. Het klinkt als een bijzondere combinatie, maar zaterdag...

Maatregelen na brand en explosie Groot-Ammers, mogelijk einde huurcontract

Een bewoner van Groot-Ammers, waar de afgelopen tijd twee explosies waren, moet wellicht het huis ui...

Vertraging op N3 door kapotgereden slagboom, file op A15 na ongeluk

Automobilisten op de N3 richting Papendrecht kwamen maandagmiddag in de file terecht. Door een kapot...

Gemeente plaatst camera bij regenboogzebrapad

De gemeente Papendrecht heeft een camera geplaatst bij het regenboogzebrapad op de Veerweg. Dit gebe...