Dordrecht, Netherlands

Het Klein Toneel heeft nog 7,98 euro op de bankrekening

Op de bankrekening van Het Klein Toneel in Dubbeldam staat nog maar 7 euro en 98 cent. "We doen niks tot september, en dan wordt dit bedrag wel heel erg weinig", vertelt Erwin van Heusden, oprichter van het productiehuis.
Corrado Francke | 9 juni 2020 11:39 | Aangepast op 9 juni 2020 11:39
Door de coronacrisis zijn theaters hard getroffen aangezien theaters als een van de eerste sectoren gesloten werd, en als een van de laatste weer open zal gaan voor publiek.

Gelukkig kent Het Klein Toneel een betrokken publiek. "We blijken heel veel vrienden te hebben, want niemand heeft zijn geld teruggevraagd van een al gekocht kaartje. En ook zijn er mensen die een vrijwillige bijdrage leveren."

Het water staat ze volgens Van Heusden niet meer aan de lippen. "Maar dan hopen we wel dat het in september is afgelopen", benadrukt hij.

Omdat het nu niet rendabel is om voorstellingen door te laten gaan, kijkt Het Klein Toneel naar alternatieven, zoals dialogen op afstand of voorstellingen op een andere locatie, bijvoorbeeld in een park.

Meest gelezen

Meisje gewond na aanrijding lijnbus

Redactie Streek 56 | 11 jul 2025 09:01

Big Rivers van start: zo zag de drukke eerste festivalavond eruit

Corrado Francke | Stijn van der Poel | 12 jul 2025 08:00

Lees ook

Dagenlang geen treinverkeer op MerwedeLingelijn

Op de MerwedeLingelijn tussen Dordrecht en Geldermalsen rijden van woensdag 23 juli tot en met zonda...

Meer cruises op komst, maar: ‘We zijn niet alleen een parkeerplaats voor de molens’

De gemeente Dordrecht gaat in zee met cruiseschipmaatschappij Viking om meer riviercruiseschepen naa...

Bomvolle binnenstad bij jubileumeditie Big Rivers: 'Dordrecht op z'n mooist'

Moe maar voldaan kijkt de organisatie van Big Rivers terug op drie dagen feest in Dordrecht. Tevrede...

Gemeente plaatst camera bij huis na explosie

Bij een huis in Zwijndrecht waar vorige week een explosie is geweest, is een mobiele camera geplaats...

Zwijndrecht kapt met spoed bomen vanwege besmettelijke ziekte

De gemeente Zwijndrecht kapt deze week met spoed een aantal bomen. De iepen hebben de zogeheten besm...

Robert de Heer volgt Rik van der Linden op als Dordtse lijsttrekker CU-SGP

Het duurt nog even tot de volgende gemeenteraadsverkiezingen, maar de Dordtse ChristenUnie-SGP-fract...