gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Het Nationaal Schoolontbijt

Kinderen van basisschool de Griffioen in Stadspolders ontbeten vandaag met wethouders en burgemeester Brok tijdens de week van het Nationaal Schoolontbijt. Het ontbijt werd zelf door de kinderen klaargemaakt. Ze serveerden onder andere pannenkoeken met fruit en smoothies.

Clarissa liesdek |  | Aangepast op
Het Nationaal Schoolontbijt is dit jaar voor de dertiende keer. Basisscholen in heel Nederland doen hieraan mee, omdat gezond ontbijten belangrijk is. Uit onderzoek blijkt dat 10 procent van de Nederlandse kinderen zonder ontbijt naar school gaat. De andere 90 procent ontbijt wel elke dag. In de meeste gevallen bestaat het ontbijt dan uit brood met thee of melk. Gemeenten die meedoen aan het Nationaal Schoolontbijt steunen hiermee ook de LINDA-foundation van Linda de Mol. Rond de feestdagen in december bezorgt de LINDA-foundation boodschappen, kleding en cadeautjes aan gezinnen met kinderen die onder de armoedegrens leven. Gemeente Dordrecht doneert 250 euro.

Lees ook

fotopersburobusinkzwijndrechtnijhoffstraat

Man (21) raakt zwaargewond bij steekpartij in huis

Bij een steekpartij in een huis in Zwijndrecht is in de nacht van maandag op dinsdag een 21-jarige man zwaargewond geraakt. Mogelijk is er een ruzie in de relationele sfeer aan voorafgegaan, meldt de politie.

noordparkvernieling

Na vernielingen in park volgen surveillancerondes van handhaving en politie

De gemeente Zwijndrecht wil surveillancerondes gaan laten uitvoeren in beeldenpark Drechtoevers in het Noordpark. Dit nadat vorige week een van de bankjes in het park in brand werd gestoken. Ook verdween toen onderhoudsmateriaal uit een opslag in hetzelfde park.

zwemmen wantijbad

In 'gesloten' Wantijbad wordt toch gezwommen: medewerkers en kinderen nemen duik

Medewerkers van het Wantijbad en hun familie hebben het er vrijdag van genomen. Terwijl het buitenbad voor de verkoeling-zoekende Dordtenaar nog altijd gesloten is, nemen medewerkers van het zwembad vrijdag wel een verfrissende duik. 

WhatsApp-Image-2026-05-07-at-15.06.18-768x576

Slecht wegdek Rijksstraatweg aangepakt: let op omleidingen

De Rijksstraatweg in Ridderkerk wordt vernieuwd. Het wegdek is beschadigd en heeft scheuren, dus is er een nieuwe laag asfalt nodig. Ridderkerkers krijgen daarom in de maand juni op verschillende plekken te maken met omleidingen.

fatbike1

Jongens van twaalf opgepakt na mishandelingen, fatbikes in beslag genomen

Drie jongens van twaalf jaar oud uit Dordrecht zijn aangehouden op verdenking van meerdere mishandelingen en afpersing. Op fatbikes vielen de jongens, die onderdeel zijn van een grotere groep, andere jonge slachtoffers lastig.

IMG_8007 (1)

Deze minibusjes zijn gloednieuw én heel handig tijdens lange brugsluiting

Een wandeling naar de dichtstbijzijnde bushalte. Het klinkt heel simpel, maar niet voor iedereen in onze streek is het vanzelfsprekend. Voor die mensen is de Wijkhopper, een klein busje die korte ritjes aflegt, essentieel. Al helemaal als de Papendrechtsebrug binnenkort negen maanden dicht is voor al het verkeer.