gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Het Nationaal Schoolontbijt

Kinderen van basisschool de Griffioen in Stadspolders ontbeten vandaag met wethouders en burgemeester Brok tijdens de week van het Nationaal Schoolontbijt. Het ontbijt werd zelf door de kinderen klaargemaakt. Ze serveerden onder andere pannenkoeken met fruit en smoothies.

Clarissa liesdek |  | Aangepast op
Het Nationaal Schoolontbijt is dit jaar voor de dertiende keer. Basisscholen in heel Nederland doen hieraan mee, omdat gezond ontbijten belangrijk is. Uit onderzoek blijkt dat 10 procent van de Nederlandse kinderen zonder ontbijt naar school gaat. De andere 90 procent ontbijt wel elke dag. In de meeste gevallen bestaat het ontbijt dan uit brood met thee of melk. Gemeenten die meedoen aan het Nationaal Schoolontbijt steunen hiermee ook de LINDA-foundation van Linda de Mol. Rond de feestdagen in december bezorgt de LINDA-foundation boodschappen, kleding en cadeautjes aan gezinnen met kinderen die onder de armoedegrens leven. Gemeente Dordrecht doneert 250 euro.

Lees ook

controledordecht

Tien aanhoudingen bij controle op rijden onder invloed

De politie in Dordrecht heeft afgelopen weekend tien automobilisten opgepakt, die worden verdacht van het rijden onder invloed van alcohol en/of verdovende middelen. Dit kwam aan het licht bij een controle in de nachtelijke uren.

Point Blur_Aug052026_153914

Harde klap op Hastingsweg, drie mensen naar het ziekenhuis

Drie mensen zijn woensdag gewond geraakt bij een aanrijding op de Hastingsweg in Dordrecht. De botsing gebeurde even na drieën.

Wilhelminaboom

Eigenaresse van eetcafé: ‘Ik hoop dat we na de zomervakantie een frisse start kunnen maken’

Monique van Esseveld hoopt na de zomervakantie op een frisse start bij haar eetcafé De Wilhelminaboom. Eerder werden beide bedrijfsauto’s van haar bedrijf in brand gestoken. Hoewel de nieuwe bedrijfsauto’s inmiddels weer op het terrein staan, blijven er onzekerheden.

Artikelfoto Ali Le Duc

Tabaksverkoper Ali kondigt vakantie opnieuw met humor aan

Bezoekers van tabak- en gemakzaak Le Duc aan de Voorstraat in Dordrecht kunnen er inmiddels bijna op rekenen: als eigenaar Ali Akdemir op vakantie gaat, laat hij dat niet weten met een standaard briefje op de deur. Ook dit jaar kiest hij voor een opvallende en humoristische aankondiging in de etalage.

pillenenmes

Niet voor niks preventief fouilleren: verboden middelen en mes van straat

Een preventieve fouilleeractie in Dordrecht bleek afgelopen week al na vijf minuten niet voor niks te zijn geweest. Bij de eerste persoon die werd gecontroleerd, werd een grote hoeveelheid pillen gevonden zonder geldig recept. Ook werd een mes aangetroffen.

STARDO

Al 45 jaar aangepast roeien in de streek: 'Meer mensen moeten hiervan weten'

STARDO, de Stichting Aangepast Roeien Dordrecht en Omstreken, viert zondag 16 augustus het 45-jarig jubileum. Bij deze viering komen roeiers, vrijwilligers en betrokken organisaties samen voor een gezamenlijke roeitocht over het Wantij.