gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Het was een warme, maar geslaagde editie van Wantijpop 2023

5cc9c3b9a5017de4aa37aa81236c5c24

Het was warm, maar vooral gezellig in het Dordtse Wantijpark tijdens Wantijpop. De zesentwintigste editie bestond uit veel water drinken, goed insmeren en muziek van onder andere Jaap Reesema, Antoon, Froukje en Waylon. Het jaarlijkse ons-kent-ons evenement was volgens de vele bezoekers weer geslaagd.

Dennis Koorevaar |  | Aangepast op
Bij binnenkomst in het park waan je jezelf meteen in de drukte. Veel mensen met blije gezichten die zoveel mogelijk een plekje in de schaduw proberen te zoeken. “We zitten hier prima. We zien iedereen voorbij komen,” vertelt een van de bezoekers. Een ander vult aan: “We komen ieder jaar. Zolang het mogelijk is gaan we.”

Een ander zit in de buurt van een paar eetkraampjes in de schaduw zich in te smeren. “Ik wil niet verbranden. Het is erg warm. Verder moet je vandaag goed water drinken en zo veel mogelijk in de schaduw blijven zitten. Zeker hier en dan hoor je de muziek ook nog.”

Froukje
Tegen 20.30 uur vinden we vooraan bij het hoofdpodium echte Froukje fans. “Ze is gewoon een vibe”, vertelt er een. “Ik verwacht een hele leuke sfeer.” Een ander heeft al een aantal optredens van Froukje gezien. “Er hangt vandaag een leuke sfeer met leuke mensen en dan ook nog Froukje!”

Als het gedurende de avond langzaam donker begint te worden daalt de temperatuur ook. De EHBO had een drukke dag. Zij stonden regelmatig met sponsen het publiek te verkoelen. Ook bij de extra watertappunten was het druk. Tot slot staat Waylon op het hoofdpodium. Als hij zijn versie doet van ‘Blauw’ – origineel van The Scene – gaat het veld nog een keer los.

Om 23.00 uur klinken de laatste tonen en keert de rust weer terug in het Wantijpark. Wantijpop 2023 herbeleven? Kijk dan hier naar onze reportage of kijk donderdag vanaf 18.00 uur naar EilandLeven op TV Dordrecht.

Lees meer over:

|

Lees ook

devellockhorst

Deze zwembaden zijn de komende dagen (deels) dicht

Twee zwembaden in onze streek zijn deze week een aantal dagen helemaal of gedeeltelijk dicht. In zwembad De Hoge Devel in Zwijndrecht wordt gewerkt aan het tegelwerk in het gebouw en in zwembad De Lockhorst in Sliedrecht wordt een lekkage bij het buitenbad verholpen.

hoogblokland

Vijfheerenlanden uit zorgen over mogelijke azc-locatie Molenlanden

De gemeente Vijfheerenlanden spreekt opnieuw haar zorgen uit over één van de mogelijke locaties voor een asielopvang in buurgemeente Molenlanden. “Wij vinden het onacceptabel als uitsluitend wordt gekeken naar de formele gemeentegrens en niet naar de feitelijke effecten van een opvanglocatie op de omgeving”, zo meldt burgemeester Sjors Fröhlich in een brief aan de Molenlandse raad.

INV.20266.313-34173-247329

Bekijk hier de samenvatting van FC Dordrecht – Schalke 04 II (3-0)

De kop is eraf voor FC Dordrecht, dat zaterdag een 3-0 oefenzege op Schalke 04 II boekte. De goals kwamen van aanvoerder Sem Valk, spits Yunus Younous en de recent in het huwelijksbootje gestapte Nicolas Rossi.

PSX_20260610_141907

Balen voor liefhebber: ruim vijftig jaar oude oldtimer zwaar beschadigd

Vlakbij Station Dordrecht is woensdagmiddag een oldtimer in botsing gekomen met een andere auto. De Alfa Romeo, volgens de bestuurder een exemplaar uit 1972, is zwaar beschadigd.

h90foto

Defensie-helikopter maakt spectaculaire duik vlak boven rivier, dit is waarom

Het is geen alledaags gezicht: een helikopter die boven het Drierivierenpunt een duik richting het water inzet. De actie wordt vastgelegd vanuit Dordrecht en online verschijnen de nodige filmpjes, maar wat zien we nu eigenlijk?

IMG_8007 (1)

Deze minibusjes zijn gloednieuw én heel handig tijdens lange brugsluiting

Een wandeling naar de dichtstbijzijnde bushalte. Het klinkt heel simpel, maar niet voor iedereen in onze streek is het vanzelfsprekend. Voor die mensen is de Wijkhopper, een klein busje die korte ritjes aflegt, essentieel. Al helemaal als de Papendrechtsebrug binnenkort negen maanden dicht is voor al het verkeer.