gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Het was een warme, maar geslaagde editie van Wantijpop 2023

5cc9c3b9a5017de4aa37aa81236c5c24

Het was warm, maar vooral gezellig in het Dordtse Wantijpark tijdens Wantijpop. De zesentwintigste editie bestond uit veel water drinken, goed insmeren en muziek van onder andere Jaap Reesema, Antoon, Froukje en Waylon. Het jaarlijkse ons-kent-ons evenement was volgens de vele bezoekers weer geslaagd.

Dennis Koorevaar |  | Aangepast op
Bij binnenkomst in het park waan je jezelf meteen in de drukte. Veel mensen met blije gezichten die zoveel mogelijk een plekje in de schaduw proberen te zoeken. “We zitten hier prima. We zien iedereen voorbij komen,” vertelt een van de bezoekers. Een ander vult aan: “We komen ieder jaar. Zolang het mogelijk is gaan we.”

Een ander zit in de buurt van een paar eetkraampjes in de schaduw zich in te smeren. “Ik wil niet verbranden. Het is erg warm. Verder moet je vandaag goed water drinken en zo veel mogelijk in de schaduw blijven zitten. Zeker hier en dan hoor je de muziek ook nog.”

Froukje
Tegen 20.30 uur vinden we vooraan bij het hoofdpodium echte Froukje fans. “Ze is gewoon een vibe”, vertelt er een. “Ik verwacht een hele leuke sfeer.” Een ander heeft al een aantal optredens van Froukje gezien. “Er hangt vandaag een leuke sfeer met leuke mensen en dan ook nog Froukje!”

Als het gedurende de avond langzaam donker begint te worden daalt de temperatuur ook. De EHBO had een drukke dag. Zij stonden regelmatig met sponsen het publiek te verkoelen. Ook bij de extra watertappunten was het druk. Tot slot staat Waylon op het hoofdpodium. Als hij zijn versie doet van ‘Blauw’ – origineel van The Scene – gaat het veld nog een keer los.

Om 23.00 uur klinken de laatste tonen en keert de rust weer terug in het Wantijpark. Wantijpop 2023 herbeleven? Kijk dan hier naar onze reportage of kijk donderdag vanaf 18.00 uur naar EilandLeven op TV Dordrecht.

Lees meer over:

|

Lees ook

Wantijbad vol

Bestuur Wantijbad reageert op duik in gesloten zwembad: ‘Licht onhandig’

Medewerkers van het Wantijbad namen vrijdag 26 juni tijdens code rood met hun families een verfrissende duik in een verder gesloten zwembad. Het bestuur noemt nu de situatie "licht onhandig”, blijkt uit beantwoording van wethouder Marc Merx op politieke vragen.

geentreinen

De hele dag geen treinen tussen Dordrecht en Rotterdam door stroomstoring

Treinreizigers tussen Dordrecht en Rotterdam moeten maandag op zoek naar alternatief vervoer. Vanwege een stroomstoring rijden er de hele dag geen treinen tussen Dordrecht en Rotterdam.

vrachtwagenbioscoop

Vrachtwagenbioscoop belicht femicide: 'Leer de signalen herkennen'

Een bijzondere verschijning deze dag op de Spuiboulevard in Dordrecht. Voor het Stadskantoor staat een vrachtwagenbioscoop, waarin een korte film en een expositie te zien zijn over femicide en signalen van geweld in relaties.

e6dc5178-950f-4be5-ab72-dbb9a069de40

Man botst tegen lantaarnpaal op dijk en raakt zwaargewond

Een scooterrijder is zondagnacht op een lantaarnpaal geklapt in Zwijndrecht. Daarbij raakte hij zwaargewond.

Ben-Corino-1-696x391

Tanja de Jonge is hoofdgast in Studio De Witt

Een gloednieuwe uitzending van Studio De Witt staat zaterdag 27 juni op het programma en is te beluisteren op Drechtstad FM tussen 10.00 en 13.00 uur.

devellockhorst

Deze zwembaden zijn de komende dagen (deels) dicht

Twee zwembaden in onze streek zijn deze week een aantal dagen helemaal of gedeeltelijk dicht. In zwembad De Hoge Devel in Zwijndrecht wordt gewerkt aan het tegelwerk in het gebouw en in zwembad De Lockhorst in Sliedrecht wordt een lekkage bij het buitenbad verholpen.