Dordrecht, Netherlands

Het was vanochtend afzien op de weg

Het verkeer rond Dordrecht liep vanochtend helemaal vast. Belangrijkste oorzaak was een aanrijding tussen twee vrachtwagens in de Noordtunnel bij Alblasserdam. De tunnel was lange tijd dicht richting Rotterdam.
Peter Tromp | 14 september 2017 11:56 | Aangepast op 14 september 2017 11:56
 De aanrijding vond plaats tussen twee vrachtwagens van hetzelfde bedrijf. De chauffeur van de achterste wagen kwam bekneld te zitten. Om hem te kunnen helpen, werd de tunnel afgesloten voor verkeer.

Niet alleen op de A15 liep het verkeer volledig vast. Ook op de N3 stond een lange file en op lokale wegen in Alblasserdam en Papendrecht. De file op de A15 zou zo'n 20 kilometer lang zijn geweest.

Rond 9.00 uur ging er in de tunnel één rijbaan open. Tegen half tien was de tunnel weer volledig te gebruiken.

Lees ook

Eerste winterse versterking FC Dordrecht is 23-jarige verdediger

Björn Hardley is de eerste nieuweling voor FC Dordrecht deze transferperiode. De 23-jarige verdedige...

Geen code oranje in onze streek, maar wat dan wel?

Het is code oranje in drie provincies vanwege het winterweer: Friesland, Groningen en Drenthe. Maar ...

Dordtse schaatsbaan wordt afgebroken, maar 'absoluut voor herhaling vatbaar'

Het Dordtse schaatsseizoen is ten einde. Donderdagmiddag werd de Dordtse ijsbaan op de Spuiboulevard...

Op Pad Met Ad op TV Dordrecht: terugkerende pareltjes van vorig jaar

In januari worden op TV Dordrecht zeven van de leukste en interessantste afleveringen uit het najaar...

Ski-puristen in hun nopjes op besneeuwde Dordtse heuvels: ‘Dit is uniek hoor’

Het is deze week, nog meer dan anders, een komen en gaan van fanatieke skiërs en snowboarders bij sk...

Brug over de Noord (N915) blijft dit weekend toch open

De Brug over de Noord (N915) tussen Alblasserdam en Hendrik-Ido-Ambacht blijft tussen 9 en 12 januar...