gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Hiphop op TV Dordrecht: talentenjacht 'The Next Gem' vanuit Popcentrale

 De eerste voorronde van talentenjacht 'The Next Gem' is deze zaterdag te zien op TV Dordrecht. De talentenjacht is verzonnen door Gson, die met zijn idee jonge talenten een podium wil geven en ze hiermee ondersteuning wil bieden door middel van een carrièreboost.

Alexander Eleveld |  | Aangepast op
De eerste voorronde van talentenjacht 'The Next Gem' is deze zaterdag te zien op TV Dordrecht. De talentenjacht is verzonnen door Gson, die met zijn idee jonge talenten een podium wil geven en ze hiermee ondersteuning wil bieden door middel van een carrièreboost.

Want wie wint, wacht iets moois: studiotijd, artist coaching en een professionele foto- en clipshoot. "Ik weet dat je als jonge artiest niet altijd de middelen hebt om je carrière verder te helpen, dat is de reden waarom ik met dit idee bij R-Newt ben gekomen", aldus Gson. Zelf kreeg hij als jonge rapper ondersteuning bij de Popcentrale.

Na vele inzendingen zijn zestien deelnemers geselecteerd. Verdeeld over twee voorrondes gaan zij de strijd met elkaar aan voor in totaal zes finaleplekken.

Vanaf 18:00 uur is na het TV Dordrecht-nieuws de eerste voorronde te zien. Ieder uur erna wordt het programma herhaald tot zondag om 17:00 uur. Voorronde 2 wordt vanaf zaterdag 19 juni uitgezonden en een verslag van de finale is te zien op zaterdag 3 juli.

Lees ook

ongeluk scooter auto Papendrecht

Auto en scooter botsen: bestuurder nagekeken

Bij een rotonde op de Burgemeester Keijzerweg in Papendrecht is woensdagochtend een ongeluk gebeurd tussen een auto en een scooter. Door nog onbekende oorzaak kwamen de twee met elkaar in botsing.

tweede overval juwelier

Juwelier in Dordtse binnenstad opnieuw overvallen

Juwelier van Leeuwen in de Dordtse binnenstad is zaterdagochtend opnieuw overvallen. Twee in het zwart geklede mannen kwamen binnen en raakten in gevecht met een medewerker, die klappen kreeg.

distelapparath-drive-in-theater-5150064

Op deze plek komt een tijdelijke drive-in bioscoop

Wie kent de filmbeelden niet? Je rijdt met je auto een terrein op en kijkt vanuit je voertuig naar een film. Aan de Laan van Europa, vlakbij hotel Van der Valk in Dordrecht, verrijst in het weekend van 23 tot en met 25 oktober een drive-in bioscoop. Gedurende drie dagen worden daar elf films vertoond.

riversidecarclassic25

Kinderen mogen meerijden in klassieke auto's bij Riverside Car Classic

De Riverside Car Classic gaat zaterdag voor de achtste keer van start. Dit evenement, waarbij zo’n 40 klassieke auto’s meedoen, start langs de Oude Maas aan de Laan der Verenigde Naties bij Ames Cupra. Aan het eind van de route mogen ook kinderen instappen.

fotoartikelelektrischedriewieler

Na sluiting van de Papendrechtsebrug vindt deze bakker een oplossing op drie wielen

Sinds de afsluiting van de Papendrechtsebrug moeten weggebruikers op zoek naar alternatieven. Dat geldt ook voor Bakkerij Vlot uit Papendrecht, die bij tientallen klanten en bedrijven in Dordrecht bezorgt. Die vond de bakkerij in een opvallend voertuig: een elektrische driewieler die mee kan op de pont tussen Papendrecht en Dordrecht.

dorem 12

Na iets betere resultaten nu harde klap voor FC Dordrecht: ‘Afgelopen periode analyseren’

Waar FC Dordrecht na een knappe overwinning op Almere City en een gelijkspel in Den Bosch uit een dal begon te klimmen, is het vrijdagavond tegen FC Emmen (0-3) toch misgegaan voor de formatie van Paul Nuijten. Na een slechte eerste en een betere tweede helft moesten de Schapekoppen het onderspit delven. “Teleurstellende avond.”