gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Hiphop op TV Dordrecht: talentenjacht 'The Next Gem' vanuit Popcentrale

 De eerste voorronde van talentenjacht 'The Next Gem' is deze zaterdag te zien op TV Dordrecht. De talentenjacht is verzonnen door Gson, die met zijn idee jonge talenten een podium wil geven en ze hiermee ondersteuning wil bieden door middel van een carrièreboost.

Alexander Eleveld |  | Aangepast op
De eerste voorronde van talentenjacht 'The Next Gem' is deze zaterdag te zien op TV Dordrecht. De talentenjacht is verzonnen door Gson, die met zijn idee jonge talenten een podium wil geven en ze hiermee ondersteuning wil bieden door middel van een carrièreboost.

Want wie wint, wacht iets moois: studiotijd, artist coaching en een professionele foto- en clipshoot. "Ik weet dat je als jonge artiest niet altijd de middelen hebt om je carrière verder te helpen, dat is de reden waarom ik met dit idee bij R-Newt ben gekomen", aldus Gson. Zelf kreeg hij als jonge rapper ondersteuning bij de Popcentrale.

Na vele inzendingen zijn zestien deelnemers geselecteerd. Verdeeld over twee voorrondes gaan zij de strijd met elkaar aan voor in totaal zes finaleplekken.

Vanaf 18:00 uur is na het TV Dordrecht-nieuws de eerste voorronde te zien. Ieder uur erna wordt het programma herhaald tot zondag om 17:00 uur. Voorronde 2 wordt vanaf zaterdag 19 juni uitgezonden en een verslag van de finale is te zien op zaterdag 3 juli.

Lees ook

IMG-20261004-WA0017 (1)

Geparkeerd busje in brand in Krispijn

In een geparkeerd busje in de Dordtse wijk Krispijn heeft in de nacht van zaterdag op zondag brand gewoed. Dat gebeurde in de Albert Neuhuysstraat.

Nanning Mol Europarcs

Bewoners vakantiepark moeten weg, handhaving gaat door ondanks bezwaren

De gemeente Dordrecht blijft optreden tegen permanente bewoning op vakantiepark Europarcs. Dat schrijft burgemeester Nanning Mol in antwoord op vragen van politieke partij Beter voor Dordt, die had gevraagd de handhaving voorlopig stil te leggen.

verdachtebureaurijnmondAH

Nepagent maakt slachtoffers in Sliedrecht en Gorinchem, politie zoekt dezelfde verdachte

Twee ouderen in Sliedrecht en Gorinchem zijn afgelopen zomer slachtoffer geworden van een nepagent. Volgens de politie gaat het om dezelfde verdachte. Beelden van hem zijn donderdagavond getoond in het tv-programma Bureau Rijnmond op TV Rijnmond.

weekvandepalliatievezorg

Van bedden opmaken tot diepe gesprekken voeren: André helpt mensen in een hospice

De 63-jarige André Kooiman werkt als vrijwilliger in hospice De Riede in Ridderkerk. Hij zocht er een zinvolle vrijetijdsbesteding. Die vond hij op de plek waar veel mensen hun laatste levensfase doormaken.

oplichting oudere man

Ouderen in de hele streek slachtoffer van oplichter Abdul W.: drie jaar cel

Agent, bankmedewerker en pakketbezorger: Abdul W. (24) was het allemaal. In verschillende gemeenten in onze regio was hij betrokken bij oplichting van ouderen, nu is hij veroordeeld tot drie jaar cel. Hij is al eerder veroordeeld voor oplichting, maar ging direct na zijn vrijlating meermaals in de fout.

christels-fireworks-1880042_1920

Zelf vuurwerk afsteken? Het mag nergens in onze streek, behalve in deze gemeente

In geen enkele gemeente in onze streek is het afsteken van vuurwerk door inwoners komende jaarwisseling toegestaan, behalve in de gemeente Molenlanden. Daar zijn er twee kernen die een ontheffing hebben aangevraagd bij de gemeente.