gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Hiphop op TV Dordrecht: talentenjacht 'The Next Gem' vanuit Popcentrale

 De eerste voorronde van talentenjacht 'The Next Gem' is deze zaterdag te zien op TV Dordrecht. De talentenjacht is verzonnen door Gson, die met zijn idee jonge talenten een podium wil geven en ze hiermee ondersteuning wil bieden door middel van een carrièreboost.

Alexander Eleveld |  | Aangepast op
De eerste voorronde van talentenjacht 'The Next Gem' is deze zaterdag te zien op TV Dordrecht. De talentenjacht is verzonnen door Gson, die met zijn idee jonge talenten een podium wil geven en ze hiermee ondersteuning wil bieden door middel van een carrièreboost.

Want wie wint, wacht iets moois: studiotijd, artist coaching en een professionele foto- en clipshoot. "Ik weet dat je als jonge artiest niet altijd de middelen hebt om je carrière verder te helpen, dat is de reden waarom ik met dit idee bij R-Newt ben gekomen", aldus Gson. Zelf kreeg hij als jonge rapper ondersteuning bij de Popcentrale.

Na vele inzendingen zijn zestien deelnemers geselecteerd. Verdeeld over twee voorrondes gaan zij de strijd met elkaar aan voor in totaal zes finaleplekken.

Vanaf 18:00 uur is na het TV Dordrecht-nieuws de eerste voorronde te zien. Ieder uur erna wordt het programma herhaald tot zondag om 17:00 uur. Voorronde 2 wordt vanaf zaterdag 19 juni uitgezonden en een verslag van de finale is te zien op zaterdag 3 juli.

Lees ook

tempFileForShare_20260601-094338

Vlammen slaan uit busje op A27, verkeer wordt omgeleid

Op de A27 bij Hoogblokland is maandagochtend een voertuig in brand gevlogen. Op beelden is te zien dat de vlammen uit de wagen slaan.

foto artikel kledingbank

Tienjarig jubileum voor kledingbank Zwijndrecht: ‘Ik denk niet dat het gauw zal stoppen’

De slingers hangen uit in de kledingbank in Zwijndrecht. De stichting bestaat tien jaar. Voor de vrijwilligers reden voor een feestje, maar het is voor hen tegelijkertijd ook een realisatie dat de stichting al tien jaar nodig is. “Als je ziet hoeveel mensen er komen, zie je dat we echt niet zonder kunnen”, aldus Lia Bode, vrijwilliger en bestuurslid van de kledingbank.

credit Renzi Wolf Dordrecht furries furry

Tientallen furries bezoeken Dordt: plannen voor meer activiteiten

Er zijn plannen voor meer furry-evenementen in Dordrecht. Een eerste poging om in de stad een furry walk te houden werd door regen afgelast, maar afgelopen weekend genoten tientallen in dierenpakken verkleedde mensen van een tochtje door de binnenstad. En daar blijft het dus niet bij.

kookadvies

Dit is waarom het kookadvies nog geen dag duurde: 'Testen op openbare plekken gedaan'

Het liep afgelopen weekend storm bij supermarkten in de regio Rijnmond nadat in het drinkwater in Dordrecht, Zwijndrecht en Hendrik-Ido-Ambacht de E. colibacterie, ook wel bekend als de poepbacterie, was vastgesteld. Mensen hamsterden massaal bronwater na een acuut kookadvies van waterbedrijven Evides en Oasen. Uiteindelijk bleek er weinig aan de hand, hoe kan zo snel een belangrijk advies worden ingetrokken?

IanSWFxx7qWTPoa7Jz5YHXH5olJhsH99bMRZtLg3

Geen vrachtauto's, touringcars en landbouwverkeer meer over de Zwijndrechtsebrug

Vrachtwagens, touringcars en landbouwvoertuigen mogen vanaf begin volgende maand niet meer over de Zwijndrechtsebrug rijden. De brug tussen Dordrecht en Zwijndrecht is op sommige plekken dusdanig versleten, dat de maatregel nodig is om de brug tot aan de renovatie vanaf 2030 veilig te kunnen gebruiken.

drugspand

Burgemeester sluit en controleert woningen: meerdere misstanden gevonden

Een woning aan de Beltmolen in Papendrecht is door burgemeester Margreet van Driel gesloten na de vondst wapens, drugs en cash geld. Ook zijn er bij andere huizen in de gemeente misstanden geconstateerd..