Dordrecht, Netherlands

Hitte terug in Dordt

Trek je zwemkleding maar uit de kast, want er komt een nieuwe hittegolf aan. Dit weekend wordt het weer rond de 30 graden en daarom roept het RIVM vanaf morgen een landelijk hitteplan af.
Alka Goos | 23 augustus 2019 11:07 | Aangepast op 23 augustus 2019 11:07
Zo warm als een paar weken geleden gaat het niet worden, maar verkoeling opzoeken kan geen kwaad. Vooral zondag en maandag wordt het heel erg warm. Het RIVM adviseert daarom:

- drink voldoende

- draag luchtige kleding

- smeer je goed in

- blijf in de schaduw

- beperk inspanning


Voor de lifeguards van het Wantijbad betekent dat weer een lekkere drukke dag. Tijdens de hittegolf eind juli vroegen wij ons namelijk af, waar ze nou op letten tijdens de warme dagen?


Lees ook

Meester Maurien speelt Backstreet Boys op basisschool en dat levert hem honderdduizenden kijkers op

Hij had nooit gedacht dat hij zoveel kijkers zou trekken, toen meester Maurien begon met het plaatse...

Petitie voor behoud cultuurcentrum DOOR bijna 1000 keer ondertekend

Een petitie om cultuurcentrum DOOR in Dordrecht te behouden, is tot donderdagochtend meer dan duizen...

FIOD valt ook binnen in woning Arnout Damen en arresteert twee medewerkers scheepsbouwer

De inval van de FIOD in het huis van Kommer Damen in Noordeloos was niet de enige in het lopende ond...

Kluisjes scholieren gecontroleerd: pepperspray en vuurwerk gevonden

Bij een grootschalige controle bij vier middelbare scholen in Zwijndrecht zijn deze week verschillen...

Wethouder door het stof voor openmaken kisten in grafkelders: 'Had nooit mogen gebeuren'

In de grafkelders van de Dordtse begraafplaats Essenhof zijn sinds 2013 kisten geopend terwijl de na...

Bewoners voelen zich onveilig na fataal ongeluk: ‘Het was wachten tot het misging’

Na het verkeersdrama dinsdagmiddag op de Dordtse Krispijnseweg gaat het de dag erna vooral over hard...