Dordrecht, Netherlands

Hoe gaat het nu met Lola?

Het leven kan hard zijn, ook als je een hond ben. Mopshond Lola had het de afgelopen maanden zwaar nadat ze in slechte toestand is gered door de dierenambulance. Nu is ze gelukkig aan de beterende hand.
Jerom Huijskens | 26 april 2019 11:14 | Aangepast op 26 april 2019 11:14
Ze werd een aantal maanden geleden gevonden onderaan de flat waar ze met haar baasje woonde. Hoe ze onderaan de flat terecht is gekomen blijft een raadsel. Lola was ver onder gewicht, haar achterlijf werkte niet en ze had een klaplong.

Volgens het baasje van Lola was ze gevallen. Het baasje van de hond werd verdacht van mishandeling van de hond, daar is ze voor vrijgesproken.

Nu gaat het gelukkig een stuk beter met haar. Ze is goed op gewicht, heel onderzoekend en kan weer lopen.

Mirjam Addiks van Louterbloemen heeft hoop voor de toekomst van de hond. “Lola zal mogelijk altijd wel last overhouden van wat haar is overkomen, maar ze heeft de afgelopen maanden echt vooruitgang geboekt. Ze is weer een vrolijke hond en ze heeft wat extra vlees op de botten gekregen.”

Lees ook

Minder toeristenbussen: bezoekers straks per boot van Dordt naar Kinderdijk

Toeristen worden vanaf komende week niet langer per bus, maar per boot naar de molens van Kinderdijk...

Kamer stemt in met steun voor scheepsbouwer Damen: 'Een strategisch nationaal belang'

Een ruime meerderheid van de Tweede Kamer maakt geen bezwaar tegen 270 miljoen euro aan financiële s...

Meisje gewond na aanrijding lijnbus

Een meisje is vrijdagochtend gewond geraakt in Dordrecht, nadat ze werd aangereden door een lijnbus....

Explosie bij huis in Zwijndrecht

Bij een huis aan de Kerkweg in Zwijndrecht is in de nacht van donderdag op vrijdag een explosief afg...

Veertien meldingen grensoverschrijdend gedrag bondscoach rolstoelbasketbalsters

Veertien personen hebben vorig jaar melding gemaakt van jarenlang (seksueel) grensoverschrijdend ged...

Met speciale intercity naar Tilburgse Kermis, tijdens Roze Maandag rijdt er eentje

Plannen om op 21 juli naar de Tilburgse Kermis te gaan? Misschien kun je dan wel met het nieuwste tr...