Dordrecht, Netherlands

Hoe smart is Dordrecht

Voor de titel Slimste Binnenstad van Nederland kon vandaag tot 12.00 uur worden gestemd via internet. Een jury bezoekt daarna de drie finalisten. Dordrecht doet mee met twee projecten.
Peter Tromp | 16 september 2016 13:53 | Aangepast op 16 september 2016 13:53
Voor de titel Slimste Binnenstad van Nederland kon vandaag tot 12.00 uur worden gestemd via internet. Een jury bezoekt daarna de drie finalisten. Dordrecht doet mee met twee projecten.


De wedstrijd is bedoeld om inzicht te krijgen welke steden al smart cities genoemd kunnen worden. Eerder dit jaar zijn aangemelde projecten al te zien geweest op RTL7.


Dordrecht doet mee met twee projecten; de slimme verlichting langs het Kors Monsterpad en een meetsysteem voor het grondwaterniveau.


De beste initiatieven van verscheidene categorieën doen mee aan de finale op 3 oktober. Die wordt gehouden in de Jaarbeurs in Utrecht.

Lees ook

Jubilerend Louterbloemen publiekswinnaar van Dordtse Vrijwilligersprijzen

Dierenzorgcentrum Louterbloemen uit Dordrecht is uitgeroepen tot winnaar van de publieksprijs van de...

FC Dordrecht halverwege het seizoen, De Plucheplakkers maken de balans op

De Plucheplakkers zijn er weer na de 2-0 uitnederlaag van FC Dordrecht bij Willem II. De Schapenkopp...

Drie tips over explosie Papendrecht na uitzending Opsporing Verzocht

De politie heeft drie tips ontvangen over een explosie bij een huis in Papendrecht begin juli, nadat...

Schoonzoon van scheepsbouwer Kommer Damen gearresteerd

Een van de personen die vorige week werd opgepakt in het strafrechtelijk onderzoek naar scheepsbouwe...

Ridderkerker (16) vast na beroving met vuurwapen

Een 16-jarige jongen uit Ridderkerk is woensdagavond aangehouden na een beroving met een vuurwapen. ...

650 kerstpakketten voor minima: 'Ze staan er niet alleen voor'

Honderden Dordtse minima ontvangen deze donderdag een kerstpakket. De afgelopen drie dagen stond wij...