Dordrecht, Netherlands

Hoge nood vervuld: openbaar toilet op Grote Markt

Er is begonnen met de plaatsing van een openbaar toilet in de binnenstad. Op de Grote Markt is een gebouwtje geplaatst met een toilet voor zowel de mannen als de vrouwen en voor invaliden.
Alexander Eleveld | 21 juni 2021 18:00 | Aangepast op 21 juni 2021 18:00
Er is begonnen met de plaatsing van een openbaar toilet in de binnenstad. Op de Grote Markt is een gebouwtje geplaatst met een toilet voor zowel mannen als vrouwen en voor invaliden.

Kitty Kruger is één van de bekendste voorvechters voor een openbaar toilet. Volgens haar was het de hoogste tijd voor een "plasbeleid". Een woord wat zij in 2018 introduceerde in de gemeenteraad.

Of de wc gratis gebruikt kan worden, wordt op een later moment bekend gemaakt.

Meest gelezen

Brandweer uitgerukt voor incident in Wijnstraat

Redactie Streek 56 | 27 aug 2025 16:21

Lees ook

Verdediger Fonville na vier duels voor recordbedrag weg bij FC Dordrecht

De voetbal transfermarkt is in Nederland nog één dag open, dus doet ook FC Dordrecht nog snel zaken....

Nachtwinkels mogen er komen, maar welke ondernemer doorstaat de test?

Ondernemende nachtbrakers kunnen zich melden voor het runnen van een nachtwinkel in Dordrecht. Vanaf...

Rechter geeft Hans Klok gelijk: opbouw tent in Dordrecht mag beginnen

Illusionist Hans Klok mag zijn circustent opbouwen aan de Laan van Europa in Dordrecht. De rechtbank...

Twee autobranden in één nacht

In de Dordtse wijk Krispijn hebben in de nacht van maandag op dinsdag twee auto’s in brand gestaan. ...

Albert Schweitzer onderzoekt mogelijkheden voor bouw nieuw ziekenhuis

Het Albert Schweitzer ziekenhuis in Dordrecht onderzoekt de mogelijkheden voor de bouw van een nieuw...

Inclusiviteit centraal tijdens massale maar gemoedelijke jubileumeditie Dordrecht Pride

Zaterdagmiddag lopen honderden mensen, waaronder de Dordste burgemeester Nanning Mol, samen voor de ...