Dordrecht, Netherlands

‘Holland op z’n mooist’ was succes

De tentoonstelling ‘Holland op z’n mooist’ in het Dordts Museum heeft ruim 63.000 bezoekers getrokken.
Gert van der Steen | 7 september 2015 11:36 | Aangepast op 7 september 2015 11:36
Het is de tweede klapper voor het museum na de tentoonstelling over Willem II. De tentoonstelling werd georganiseerd in samenwerking met het Gemeentemuseum in Den Haag en Natuurmonumenten.
De tentoonstelling werd afgesloten met een optreden van de Dordtse artieste PollyAnna. Zij schreef een nummer speciaal voor deze expositie.

De samenwerking met meerdere partners die elkaar kunnen aanvullen is goed bevallen. Daarom is er voor 2016 al een project onderweg onder de werktitel ‘Van en voor de stad’. Daarin staat het belang van stedelijke musea centraal. Dat gebeurt in samenwerking met de Vereniging Rembrandt, De Lakenhal in Leiden en de stad Deventer.

Lees ook

Optimisme bij De Plucheplakkers, over punten en miljoenen

FC Dordrecht boekt twee overwinningen op rij en is dit kalenderjaar nog ongeslagen. Daarom staan de ...

Auto vliegt in brand na explosie

In de Rembrandtstraat in Zwijndrecht is in de nacht van woensdag op donderdag een explosie geweest. ...

Krijgt deze Dordtse uitvinding een standbeeld? 'Iconen moet je koesteren'

Als het aan Tjarco van Raalte ligt, staat er over precies drie jaar na vandaag een standbeeld van de...

Ontmoetingen met lijsttrekkers in nieuwe serie van Op Pad Met Ad

Op Pad Met Ad staat de komende weken geheel in het teken van de gemeenteraadsverkiezingen van 18 maa...

Verwarde man aangetroffen na melding schietpartij in Papendrecht

Door een melding van een schietpartij zijn verschillende eenheden woensdagmiddag naar de Duivenstraa...

Met de kabel over de stoep: Dordtenaren mogen elektrische auto voortaan vanuit huis opladen

Goed nieuws voor gebruikers van elektrische auto's: Dordtenaren hoeven geen vergunning meer te hebbe...