gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Hommie de Hommel overleden

2d3844ce7f90f77a75ea3cbbc268c534

Hij heeft het niet gered. Hommie, de hommel die liefdevol door de Dordtse Brent (7) werd opgevangen, is zondagmorgen overleden. 

Marjolein Vos |  | Aangepast op
Vorige week zag u in het TV Dordrecht Nieuws hoe Brent de hommel meegenomen had uit de speeltuin. Want het insect kon niet meer vliegen en de jongen was bang dat hij vertrapt zou worden. 


Met de gebroken pootje en een gescheurde vleugel leek het er niet goed uit te zien voor de hommel. Maar ruim een week heeft hij het nog gered in huize De Goede. Het leek er zelf op dat het dier aansterkte. Tot zondagmorgen.

Brent ging net als iedere morgen bloemen voor Hommie plukken. Maar toen hij terug kwam bij het zelfgeknutselde huisje, lag het dier wel erg stil. "Brent is erg overstuur geweest", vertelt de moeder van Brent. "Vanmiddag zouden we Hommie eigenlijk begraven, maar dat is nog te veel voor hem. Hij wilde hem nog kunnen zien. Daarom doen we hem nu in een glazen potje. Met een kunstbloem erbij."&t=44s

Lees ook

ozempicasz

Ziekenhuis waarschuwt voor vervalste afslankmedicatie op internet: één patiënt opgenomen in ASz

Artsen en apothekers van het Dordtse Albert Schweitzer ziekenhuis en het Deventer Ziekenhuis waarschuwen voor vervalste afslankmedicatie die wordt aangeboden op internet. In beide ziekenhuizen is afgelopen winter een patiënt in ernstige toestand opgenomen na het gebruik van online gekochte afslankinjecties.

hitte school

hitte

Code rood vanaf middernacht vanwege de hitte, scholen blijven dicht

Na twee dagen code oranje, geldt vanaf vrijdag code rood in onze provincie. Het is voor het eerst dat dit hoogste waarschuwingsniveau voor gevaarlijk weer in Nederland wordt afgegeven vanwege hitte. Dat heeft gevolgen: zo hebben enkele scholen de lesdag geschrapt en worden hier en daar evenementen afgelast.

fotoooo

Blijven bouwen en gele afvalzakken weg: de plannen van het nieuwe stadsbestuur

De komende vier jaar moeten er drieduizend huizen bij in Dordrecht. Die doelstelling geeft het nieuwe stadsbestuur zichzelf, valt te lezen in het coalitieakkoord van de VVD, VSP, ChristenUnie-SGP, CDA en D66. Daarin meteen een opluchting voor diverse oppositiepartijen: die woningen zullen niet in de polders verrijzen.

geentreinen

De hele dag geen treinen tussen Dordrecht en Rotterdam door stroomstoring

Treinreizigers tussen Dordrecht en Rotterdam moeten maandag op zoek naar alternatief vervoer. Vanwege een stroomstoring rijden er de hele dag geen treinen tussen Dordrecht en Rotterdam.

scootmobiel te water

Politie redt vrouw uit sloot na ongeval met scootmobiel

Een vrouw op een scootmobiel is dinsdagmiddag rond 16.30 uur te water geraakt aan de Achterweg in Dordrecht. De bestuurster is door de politie uit het water gered, waarna zij is nagekeken in een ambulance.

brandweerinbolnes

Woning compleet verwoest door grote brand, meerdere huizen ontruimd

In een woning aan de Pretoriusstraat in Ridderkerk-Bolnes is in de nacht van woensdag op donderdag brand uitgebroken. De vlammen hebben het huis compleet verwoest. Er is niemand gewond geraakt, de bewoners zijn opgevangen in een kerk in de buurt. Twee naastgelegen woningen zijn ook ontruimd.