gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Hommie de Hommel overleden

2d3844ce7f90f77a75ea3cbbc268c534

Hij heeft het niet gered. Hommie, de hommel die liefdevol door de Dordtse Brent (7) werd opgevangen, is zondagmorgen overleden. 

Marjolein Vos |  | Aangepast op
Vorige week zag u in het TV Dordrecht Nieuws hoe Brent de hommel meegenomen had uit de speeltuin. Want het insect kon niet meer vliegen en de jongen was bang dat hij vertrapt zou worden. 


Met de gebroken pootje en een gescheurde vleugel leek het er niet goed uit te zien voor de hommel. Maar ruim een week heeft hij het nog gered in huize De Goede. Het leek er zelf op dat het dier aansterkte. Tot zondagmorgen.

Brent ging net als iedere morgen bloemen voor Hommie plukken. Maar toen hij terug kwam bij het zelfgeknutselde huisje, lag het dier wel erg stil. "Brent is erg overstuur geweest", vertelt de moeder van Brent. "Vanmiddag zouden we Hommie eigenlijk begraven, maar dat is nog te veel voor hem. Hij wilde hem nog kunnen zien. Daarom doen we hem nu in een glazen potje. Met een kunstbloem erbij."&t=44s

Lees ook

 De bronzen vrouw op het oorlogsmonument is gestolen

Gemeente verwijdert bronzen beelden na diefstallen: 'Uit voorzorg'

De gemeente Ridderkerk heeft besloten uit voorzorg een aantal bronzen beelden weg te halen uit de openbare ruimte. De reden hiervoor is dat in de afgelopen tijd meerdere bronzen voorwerpen zijn gestolen. Ook is er een poging tot diefstal geweest.

bureaurijnmondoverval

Overvaller juwelier na ruim een jaar nog niet gepakt, beelden in Opsporing Verzocht

De politie is nog altijd op zoek naar de man die in april vorig jaar een juwelier in Sliedrecht heeft overvallen. Beelden van de overval zijn maandagavond getoond in het tv-programma Opsporing Verzocht.

zorgwoning ter illustratie AI gegenereerd

Vrouw lag meerdere dagen dood in zorgwoning: 'Geen woorden voor hoe dit is gelopen'

Een 69-jarige vrouw lag vorig jaar meerdere dagen dood in haar Sliedrechtse zorgwoning, terwijl personeel haar al dagen niet had gezien. De Inspectie Gezondheidszorg en Jeugd (IGJ) is hierover geïnformeerd en haar zoon, Jermaine Bommel doet nu zijn verhaal. "Ik ben er kapot van."

pexels-sora-shimazaki-5926389

Gemeente waarschuwt voor nepberichten: 'Klik niet op de link'

De gemeente Molenlanden waarschuwt voor phishingberichten, die veel inwoners de afgelopen dagen hebben ontvangen. De berichten lijken te zijn verstuurd door GBLT (gemeente- en waterschapsbelastingen). Daarin wordt gevraagd om een betaling te doen door op een link te klikken.

nk20260905NKS02061

Verre uitwedstrijd voor FC Dordrecht in eerste ronde KNVB Beker

FC Dordrecht neemt het in de eerste ronde van de KNVB Beker op tegen derdedivisionist SC Genemuiden. De Dordtenaren kwamen vrijdag als laatste uit de koker tijdens de loting in het ESPN-programma De Voetbalkantine.

PSX_20260914_073811

Automobilist botst tegen betonblok bij pont

Een automobilist is maandagochtend tegen een betonblok gebotst bij de veerpont in Dordrecht. De man kon geen kant op omdat een omvergereden verkeersbord tegen de bestuurdersdeur kwam. Nadat iemand het bord had weggeduwd, kon de man uit zijn auto stappen.