gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Hommie de Hommel overleden

2d3844ce7f90f77a75ea3cbbc268c534

Hij heeft het niet gered. Hommie, de hommel die liefdevol door de Dordtse Brent (7) werd opgevangen, is zondagmorgen overleden. 

Marjolein Vos |  | Aangepast op
Vorige week zag u in het TV Dordrecht Nieuws hoe Brent de hommel meegenomen had uit de speeltuin. Want het insect kon niet meer vliegen en de jongen was bang dat hij vertrapt zou worden. 


Met de gebroken pootje en een gescheurde vleugel leek het er niet goed uit te zien voor de hommel. Maar ruim een week heeft hij het nog gered in huize De Goede. Het leek er zelf op dat het dier aansterkte. Tot zondagmorgen.

Brent ging net als iedere morgen bloemen voor Hommie plukken. Maar toen hij terug kwam bij het zelfgeknutselde huisje, lag het dier wel erg stil. "Brent is erg overstuur geweest", vertelt de moeder van Brent. "Vanmiddag zouden we Hommie eigenlijk begraven, maar dat is nog te veel voor hem. Hij wilde hem nog kunnen zien. Daarom doen we hem nu in een glazen potje. Met een kunstbloem erbij."&t=44s

Lees ook

IMG_4011

Opluchting overheerst na vermissing van kater Oscar: 'Mijn maatje is terug'

Blijdschap en voornamelijk opluchting bij Remco van Die. Na twaalf dagen vol onwetendheid en angst is kater Oscar namelijk weer terug bij zijn baasje. En dat maakt heel wat los. “Hij is mijn maatje, je mist iets als hij er niet is. Ik praatte zelfs tegen hem als hij naast me zat.”

pexels-ekaterina-bolovtsova-6077326

Ook tweede verzoek Ridderkerk tegen regionale samenwerking door rechter toegewezen

De provincie Zuid-Holland mag voorlopig geen verdere stappen zetten om Ridderkerk te verplichten deel te nemen aan een regionale samenwerking voor woonruimteverdeling. Zo heeft de voorzieningenrechter van de Raad van State geconcludeerd. Het is het tweede verzoek van de gemeente Ridderkerk om een voorlopige voorziening die wordt toegewezen.

IMG_7662

kermis

Nieuw, hoger en griezeliger: Zomerkermis keert terug naar Dordt

Het kwik stijgt en dat kan natuurlijk maar één ding betekenen: Zomerkermis Dordrecht XXL. Van zaterdag 20 juni tot en met zondag 28 juni kan er weer gegild worden in de achtbaan, gevist worden naar eendjes en gerild worden in het spookhuis. “We hebben twaalf gloednieuwe smaken die de Dordtenaren nog niet geproefd hebben”, aldus Ruud de Dreu, kermismeester van de Dordtse Zomerkermis.

altviool

Zomerconcert Trinitatiskapel zondag op TV Dordrecht

Een nieuw seizoen met zomerconcerten in de Trinitatiskapel in Dordrecht is in volle gang. Op TV Dordrecht is deze zondag een van deze concerten te zien: Strangers in the North, waarbij vier altviolisten hun krachten hebben gebundeld.

Fakkelprotest Nieuw-Lekkerland

Opnieuw protest tegen mogelijk azc, demonstranten tonen tientallen fakkels

In Nieuw-Lekkerland is woensdagavond opnieuw gedemonstreerd tegen de mogelijke komst van een asielzoekerscentrum (azc) in het dorp. Er werden meerdere toespraken gehouden, waarna de aanwezigen gezamenlijk zo’n zestig fakkels aanstoken. Het protest verliep rustig.

foto

Lang niet alle nabestaanden kregen brief over verplaatsen lijken en dit is waarom

Is mijn geliefde wel of niet naar een andere begraafplaats gebracht? Die pijnlijke gedachte overheerst bij nabestaanden van tientallen Dordtse overledenen, die onlangs een brief kregen over de verplaatsing van onvoldoende verteerde lijken. De gemeente wilde de families graag gerichter informeren, maar een administratieve puinhoop zit dat in de weg.