gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Hommie de Hommel overleden

2d3844ce7f90f77a75ea3cbbc268c534

Hij heeft het niet gered. Hommie, de hommel die liefdevol door de Dordtse Brent (7) werd opgevangen, is zondagmorgen overleden. 

Marjolein Vos |  | Aangepast op
Vorige week zag u in het TV Dordrecht Nieuws hoe Brent de hommel meegenomen had uit de speeltuin. Want het insect kon niet meer vliegen en de jongen was bang dat hij vertrapt zou worden. 


Met de gebroken pootje en een gescheurde vleugel leek het er niet goed uit te zien voor de hommel. Maar ruim een week heeft hij het nog gered in huize De Goede. Het leek er zelf op dat het dier aansterkte. Tot zondagmorgen.

Brent ging net als iedere morgen bloemen voor Hommie plukken. Maar toen hij terug kwam bij het zelfgeknutselde huisje, lag het dier wel erg stil. "Brent is erg overstuur geweest", vertelt de moeder van Brent. "Vanmiddag zouden we Hommie eigenlijk begraven, maar dat is nog te veel voor hem. Hij wilde hem nog kunnen zien. Daarom doen we hem nu in een glazen potje. Met een kunstbloem erbij."&t=44s

Lees ook

mobiele camera crabbehof

Winkeliers Crabbehof willen structureel beter toezicht na reeks incidenten

Op de parkeerplaats van het Van Oldebarneveltplein bij winkelcentrum Crabbehof in Dordrecht staat sinds kort een mobiele camera. De camera is een tijdelijke maatregel naar aanleiding van een reeks incidenten in de afgelopen periode, waaronder de overval op juwelierszaak Retel op 18 juli. Als het aan de winkeliersvereniging ligt, is de camera het begin van een verbetering van het toezicht in het winkelcentrum.

Wantij

Boetes en tientallen waarschuwingen voor te hard varen op het Wantij

Handhavers van de gemeente Dordrecht hebben afgelopen weekend op het Wantij tien mensen op de bon geslingerd en nog eens veertig waarschuwingen uitgedeeld. Het gaat voornamelijk om snelheidsovertredingen op het water.

PSX_20260805_194332

Kind overleden na aanrijding met bezorgbusje

Een kindje is woensdag overleden na een aanrijding met een bestelwagen in Dordrecht. Het slachtoffer is nog gereanimeerd, maar dat mocht niet meer baten.

Ben Corino Studio De Witt

Zaterdag in Studio De Witt: In gesprek met kunstverzamelaar Jan-Bart Evenboer

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Jan-Bart Evenboer. Hij is kunstverzamelaar en schonk onlangs nog twee 17e-eeuwse werken aan het Dordrechts Museum.

Still1

Dordtse Ilse wil volwaardig feestartiest worden: ‘Ik kan het niet, maar wil het wel kunnen’

Met miljoenen weergaven op sociale media en tienduizenden volgers is de Dordtse Ilse Visser druk bezig om haar doel te bereiken. De TikTokster wil graag feestartiest worden, er is alleen één grote uitdaging. “Ik weet van mezelf dat ik helemaal niet kan zingen.”

Ben Corino Studio De Witt

Directeur woningcorporatie Trivire te gast in Studio de Witt

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt op Drechtstad FM in gesprek met Tinka Rood. Zij is directeur van woningcorporatie Trivire.