Dordrecht, Netherlands

Hond vastgebonden en achtergelaten in Weizigtpark: 'Heel sneu'

Van wie is deze (achtergelaten) hond? Politie Dordrecht
In het Dordtse Weizigtpark is een hond gevonden die aan een boom was vastgebonden. Het dier is waarschijnlijk achtergelaten, schrijven agenten.
Corrado Francke | 14 juni 2025 09:16 | Aangepast op 14 juni 2025 09:16
De hond werd donderdagavond aangetroffen in het park ten zuiden van het centraal station in Dordrecht. Een dag later deelt de politie de vondst op sociale media, waar mensen verbaasd reageren. "Echt heel sneu", schrijft iemand, terwijl een ander opmerkt: "Ik kan het verdriet in de arme puppy zijn ogen zien."

De politie wil graag met de eigenaar spreken en is op zoek naar getuigen. "Laten we zorgen dat deze hond geholpen wordt en dat we de juiste mensen kunnen spreken", besluiten agenten.

Lees ook

Zondag op TV Dordrecht: 'In gesprek met de stad' over Johan de Witt anno 2025

'In gesprek met de stad' staat ook komende zondag geheel in het teken van Johan de Witt, de beroemde...

Open Monumentendag 2025: deze monumenten mag je dit jaar niet missen

Altijd al binnen willen kijken in historische panden? Dit weekend is het jaarlijkse Open Monumentend...

Kuijt doet beroep op supporters na ongeregeldheden: 'Elkaar zo goed mogelijk corrigeren'

FC Den Bosch - FC Dordrecht werd vrijdagavond volledig overschaduwd door ongeregeldheden. Daarbij ra...

FC Dordrecht pakt punt op knotsgekke, maar ook trieste avond in Den Bosch

FC Dordrecht heeft een punt overgehouden aan een bizarre ontmoeting met en bij FC Den Bosch: 3-3. We...

Zaterdag in Studio De Witt: In gesprek met Simone Beunke

Presentator Ben Corino gaat in het radioprogramma Studio De Witt zaterdag een uur lang in gesprek me...

Vernieuwing kleedkamers VV Sliedrecht stap dichterbij

Het gemeentebestuur van Sliedrecht gaat de plaatselijke voetbalvereniging helpen bij het tijdelijk v...