Dordrecht, Netherlands

Hoofdrolspeler The Passion draagt afdankertjes

Jezus loopt tijdens The Passion 2019 in tweedehands-kleding. Acteur Edwin Jonker is de kleding van de week gaan shoppen in de ReShare-store van het Leger des Heils op de Voorstraat.
Petra Scheurwater | 24 februari 2019 17:15 | Aangepast op 24 februari 2019 17:15
"Het is een winkel voor mensen met een kleine beurs, een duurzame winkel", vertelt Jolanda Guebadj van de ReShare-store over de winkel. "Dat is toepasselijk", vindt Jonker. "Het is goedkoop ja, maar volgens mij was Jezus wel iemand die duurzaam leeft."

Jonker kiest de kleding dan ook heel bewust bij zijn personage en loopt een groene broek straal voorbij. Hij laat zijn oog op kleding in lichte tinten vallen. "Volgens mij loopt hij wel een beetje in grondkleuren, in neutrale, zachte kleuren."

Meest gelezen

Explosie bij apotheek, twee verdachten in beeld

Redactie Streek 56 | 17 dec 2025 10:45

Woede om geopende graven Essenhof, geen vervolging en raadsenquête

Corrado Francke | Redactie Streekomroep | 17 dec 2025 17:00

Lees ook

Zwak FC Dordrecht sluit 2025 af met vierde nederlaag op rij

FC Dordrecht heeft het kalenderjaar afgesloten met een pijnlijke nederlaag bij VVV-Venlo. Uitgereken...

Winter3Daagse bij radio ATOS: 60 uur lang voor donatie voedselbank

Via de Winter3Daagse van ATOS radio worden er dit jaar in elf gemeenten producten opgehaald voor de ...

Zaterdag in Studio De Witt: het Staartje, FC Dordrecht en terugblik Dordtse gemeenteraad 2025

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Diana Gerritsma over de...

Op Pad Met Ad: Rondje Dordt met de burgemeester

“U stond hoog op mijn verlanglijstje”, geeft presentator Ad van der Herik toe aan burgemeester Nanni...

Dordtse oud-wethouder Van der Linden geïnstalleerd als burgemeester in Lansingerland

“Ik fietste hier rond en dacht: dit is ‘m. Dit is de plek”, aldus Rik van der Linden, de kersverse ...

Hennep helpt niet om vervuilde moestuinen schoon te maken, blijkt uit proeven

Hennep is ‘geen realistische oplossing’ om met PFOA-vervuilde moestuinen te saneren. Dat concludeert...