gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Hoogwerker zorgt voor contact met familie

303b772defae25856790012bad044a93.jpg

Dordtenaar Cor de Graag ging iedere week op bezoek bij zijn moeder in verzorgingstehuis Crabbehoven. Maar door de corona-maatregelen kwam daar acuut een einde aan. Omdat hij haar toch graag wilde zien, riep hij de hulp van Riwal Hoogwerkers in. Het bedrijf werkte graag aan de verrassing mee.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
"Het was geweldig!", vertelt Cor de Graag, als hij weer met beide benen op de grond staat. "Ik had verwacht dat er nog glas tussen zat, maar dat was niet zo. Het was alsof ik gewoon bij haar op bezoek was. Ik kon haar alleen geen knuffel of zoen geven".

Riwal is blij dat ze op deze manier een steentje kan bijdragen. "We zaten zelf al te bedenken wat we konden doen in deze crisistijd. Toen werden we dit weekend benaderd en dachten meteen: dit moeten we doen", zegt Glenn Verburg van Riwal Hoogwerkers.

Zeker zestig bewoners van Crabbehoven krijgen de komende dagen op deze manier toch bezoek van hun geliefden. Riwal blijft tot en met donderdag bij het tehuis staan. Cor de Graag hoopt dat het initiatief ook op andere plaatsen wordt overgenomen. "Er zijn veel meer mensen die hun kinderen en kleinkinderen missen."


Riwal is al benaderd door andere tehuizen. "Wij staan er zeker voor open. De komende dagen gaan we kijken wat we kunnen regelen", laat Glenn Verburg weten.&t=2s
9f2864a00bf6e23e798ecd95e27bc7cf.jpg

Lees ook

IMG_8187.JPG

Deze Dordtse muzikanten sluiten carrière van Lenny Kuhr af: 'Het klikte meteen'

Met het nummer De Troubadour won zij in 1969 het Eurovisiesongfestival. Nu, 57 jaar later, is Lenny Kuhr (76) bezig met haar afscheidstournee die eind mei eindigt. Daarin wordt ze begeleid door de Dordtse muzikanten Freek Dicke en Frans de Berg. En tot blijdschap van Frans en Freek wordt er ook in Dordrecht opgetreden.

foto herdenking dubbeldam.jpg

Eén minuut stilte bij herdenking Artilleriemonument in Dubbeldam

In Dubbeldam werd afgelopen zaterdag de jaarlijkse herdenking van de derde afdeling van het 14e Regiment Artillerie (III-14 RA) gehouden. Tijdens deze herdenking wordt stilgestaan bij de zes gevallen leden van dit regiment. De commandant en vijf soldaten zijn tijdens de gevechten tegen de Nazi’s in mei 1940 omgekomen.

alcoholcontrolepolitie.png

Meer dan 50 bestuurders met alcohol of drugs op betrapt bij grote verkeerscontrole

Bij een grote verkeerscontrole in Dordrecht zijn afgelopen weekend meer dan vijftig bestuurders betrapt op rijden onder invloed. Op meerdere plekken in de stad werden vrijdagavond in totaal ruim 5200 voertuigen gecontroleerd. Ook op het water werden controles uitgevoerd bij vijftig schepen.

vaneesterenpleinfb.png

Fatbiker duwt man (80) in bosjes en mishandelt omstander

Een 80-jarige man is in het bijzijn van zijn kleinkinderen mishandeld door een jongen op een fatbike. Dat gebeurde in Dordrecht nadat de fatbiker op hoge snelheid voorbij racete. Een omstander wilde helpen, maar werd ook mishandeld.

pexels-jan-van-der-wolf-11680885-33307521.jpg

Ouderen, onder wie 96-jarige, opgelicht: met hun passen gepind in deze streek

De bankpas van een opgelichte man uit het Limburgse Vaals is eerder dit jaar gebruikt in onder meer Hardinxveld-Giessendam. Ook de pas in een andere oplichtingszaak, in Lopik, is in onze streek gebruikt. De politie is op zoek naar de verdachten en heeft beelden verspreid.

IMG_8768.jpg

Pech voor wielerliefhebbers in onze streek: Dit jaar geen etappe van hernoemde Tour of Holland

Liefhebbers van het bezoeken van wielerwedstrijden worden dit jaar teleurgesteld. De editie van de Eneco Tour 2026 (vorig jaar nog Tour of Holland) zal namelijk dit jaar niet door de streek trekken. De reden: Door de sluiting van de Papendrechtse brug zijn er te weinig ontsluitingswegen over voor normaal verkeer op het moment dat de koers door de streek trekt.