gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Hoogwerker zorgt voor contact met familie

303b772defae25856790012bad044a93.jpg

Dordtenaar Cor de Graag ging iedere week op bezoek bij zijn moeder in verzorgingstehuis Crabbehoven. Maar door de corona-maatregelen kwam daar acuut een einde aan. Omdat hij haar toch graag wilde zien, riep hij de hulp van Riwal Hoogwerkers in. Het bedrijf werkte graag aan de verrassing mee.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
"Het was geweldig!", vertelt Cor de Graag, als hij weer met beide benen op de grond staat. "Ik had verwacht dat er nog glas tussen zat, maar dat was niet zo. Het was alsof ik gewoon bij haar op bezoek was. Ik kon haar alleen geen knuffel of zoen geven".

Riwal is blij dat ze op deze manier een steentje kan bijdragen. "We zaten zelf al te bedenken wat we konden doen in deze crisistijd. Toen werden we dit weekend benaderd en dachten meteen: dit moeten we doen", zegt Glenn Verburg van Riwal Hoogwerkers.

Zeker zestig bewoners van Crabbehoven krijgen de komende dagen op deze manier toch bezoek van hun geliefden. Riwal blijft tot en met donderdag bij het tehuis staan. Cor de Graag hoopt dat het initiatief ook op andere plaatsen wordt overgenomen. "Er zijn veel meer mensen die hun kinderen en kleinkinderen missen."


Riwal is al benaderd door andere tehuizen. "Wij staan er zeker voor open. De komende dagen gaan we kijken wat we kunnen regelen", laat Glenn Verburg weten.&t=2s
9f2864a00bf6e23e798ecd95e27bc7cf.jpg

Lees ook

20260428_144827.jpg

Omwonenden geschrokken door brand Spuiweg: ‘Ineens zagen we zwarte rook en vlammen’

Omwonenden van de Spuiweg in Dordrecht hoorden dinsdagmiddag ineens een knal. Ze keken uit het raam en zagen de vlammen uit het brandende gebouw komen, gepaard met veel zwarte rook. “Ik had direct mijn schoenen aangedaan om te evacueren, mocht het deze kant op komen”, vertelt Bart.

werkzaamheden De Paddenstoel.jpeg

Spartelbadje ‘De Paddenstoel’ na werkzaamheden weer open: uitglijden een stuk lastiger

Goed nieuws voor iedereen die met jonge kinderen willen spetteren in het spartelbadje in het Dordtse Wantijpark: vanaf 11 mei gaat die weer open. Maar eerst wordt er nog hard gewerkt om werkzaamheden op tijd af te krijgen.

brandazijnplaats.png

Brand in huis in Dordtse binnenstad: 'Kom niet kijken'

In een huis aan de Azijnplaats in Dordrecht is dinsdagmiddag brand uitgebroken. Hulpdiensten werden even voor 14.30 uur massaal opgeroepen.

politie.jpg

Zo kijkt de politie terug op Koningsdag in de streek

Het was een druk weekend in de streek. Iedereen heeft massaal een oranje outfit uit de kast getrokken om de verjaardag van de koning te vieren. Die drukte kan ook zorgen voor problemen, maar het is dit jaar ontzettend rustig geweest, meldt de politie.

treinen Station Dordrecht

Geen intercity’s naar Rotterdam en Roosendaal

Deze week is het extra goed opletten voor de Dordtse treinreiziger. Door werkzaamheden rijden er geen intercity’s naar Rotterdam en Roosendaal. De werkzaamheden duren tot en met vrijdag 1 mei. Volgens ProRail rijden sprinters wel gewoon door.

picjumbo_com-ice-cream-865126.jpg

Temperatuur schiet omhoog: het kan wel 25 graden worden

Ben je nog niet uitgekeken op zonnige, droge lentedagen? Goed nieuws: de komende dagen houdt dat weer aan en het wordt elke dag ietsje warmer. De temperatuur loopt op tot wel 25 graden.