Verburg is eigenaar van het Dordtse restaurant Post. Hij erkent dat hij het geluk heeft dat in zijn zaak een grote oppervlakte is en hij zodoende makkelijker aan de regels kan voldoen dan andere horecazaken.
Oplossingen
"We hebben een dag uitgetrokken om dat met het personeel uit te testen. Je moet denken aan hoe alle routes moeten lopen en hoe we het beste kunnen serveren en wat daar allemaal voor nodig is. Dan kom je achter allerlei dingen, maar door te proberen kom je tot oplossingen", zegt Verburg.
De horeca-ondernemer heeft verder zijn zaak zo ingedeeld dat klanten via de hoofdingang naar binnen kunnen en via een andere ingang weer naar buiten. In de zaak staat met pijlen aangegeven wat de looproute is voor klanten en personeel. Voor het serveren van drankjes en eten werkt Verburg met trolleys om zo de bestelde producten neer te zetten en niet te dicht in contact te komen met de klant.
Bezetting
Tussen alle tafels in het restaurant zit zeker anderhalve meter afstand. Waar normaal vier personen aan een tafel kunnen zitten, zijn dat er nu maar twee. Ook zou het personeel met mondkapjes moeten gaan werken om klanten te beschermen tegen besmettingsgevaar.
&t=26s