Dordrecht, Netherlands

Hortensiastraat viert 50-jarig jubileum

De bewoners van de Hortensiastraat vierden afgelopen zaterdag groot feest. De Dubbeldamse straat bestond 50 jaar, alle reden voor een feestje.
Petra Scheurwater | 2 september 2019 15:57 | Aangepast op 2 september 2019 15:57
"Elke vijf jaar vieren we een feest", legt bewoner Ellie Verheij uit. "Maar nu is het vijftig jaar en dus hebben we een superfeest!"

Zo is er taart, een fotospeurtocht, een buffest en een presentatie over 50 jaar Hortensiastraat. Ook zijn er spelletjes voor de kinderen uit de buurt, zoals ringsteken en korfballen.

Meest gelezen

Nog niet alle kinderen Happy4kids hebben andere plek: ‘We zijn in overleg’

Coen Theuwis | Redactie Streekomroep | 9 jan 2026 17:00

Ski-puristen in hun nopjes op besneeuwde Dordtse heuvels: ‘Dit is uniek hoor’

Redactie Streek 56 | Jasper Kluten | 8 jan 2026 17:05

Lees ook

Moerdijk verkocht huis aan jong Papendrechts stel en komt nu tóch met oplossing

Elf dagen nadat Terrence (30) en Lindsey (31) uit Papendrecht een huis kochten van de gemeente Moerd...

Recordjaar voor Weizigt: meer dan 200.000 bezoekers in één jaar

Het duurzaamheidscentrum aan de rand van het Weizigtpark in Dordrecht heeft afgelopen jaar meer bezo...

Vis van Klaas stopt na 30 jaar: ‘Ik vind het echt heel jammer’

Er komt een einde aan de Vis van Klaas. De viskraam die staat op het Damplein in de Dordtse wijk Dub...

Farhad heeft zorgen over zijn familie in Iran: 'Bellen kan niet, er is geen verbinding meer'

In Iran is de grootste opstand in jaren gaande, die hard wordt neergeslagen door het regime. Daarbij...

Burgemeester maakt zich druk over toename autobranden: 'Acht keer zoveel tijdens jaarwisseling'

Burgemeester Nanning Mol van Dordrecht maakt zich zorgen om de toename van het aantal autobranden. ...

Dordtse raad blikt terug op gladheidsbestrijding: ‘Veel verbetering mogelijk’

“We gaan de routekaart voor dit weer nogmaals evalueren”, belooft wethouder Marc Merx aan de raad. V...