gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Hotel Bellevue dicht: 'Corona was de druppel'

ee8bf028144531e2195ebc7d788b1c4e

Het markante hotel-restaurant Bellevue aan het Groothoofd sluit de deuren. Dat meldt horecaondernemer en tv-kok Ad Janssen.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
"Om bedrijfseconomische redenen is het onmogelijk geworden om ons bedrijf weer te openen voor gasten. De corona-periode heeft ons hard geraakt en was de druppel," schrijft Janssen op Facebook. "Wij hoeven u niet te vertellen hoe wij ons daarbij voelen en wat dat met ons doet."

Het hotel ging in 2004 ook al failliet en stond vervolgens een aantal jaren leeg. In 2010 werd het hotel overgenomen door horecaondernemer Janssen en feestelijk heropend.


Het hotel bestaat uit een complex van gebouwen, waarvan de eerste mogelijk al in 1607 werd neergezet. De naam Belle Vue, toen nog los geschreven, verwijst naar het wijdse uitzicht op het drierivierenpunt.


Horecaondernemer Janssen laat weten zich nu te gaan richten op zijn andere horecabedrijven, waaronder Art en Dining bij het Dordrechts Museum, het Kasteel van Rhoon en het Wapen van Rhoon.



Lees ook

Maarten van der Weijden door Raymond van Olphen

Maarten van der Weijden staakt monsterzwemtocht om gezondheidsklachten

Voormalig Olympisch-kampioen Maarten van der Weijden heeft zijn 22-stedenzwemtocht gestaakt. De zwemmer heeft buikklachten en kan zijn langste zwemtocht ooit woensdag niet hervatten, schrijft Omroep Brabant. Van der Weijden zou ook door onze streek zwemmen, maar zover komt het dus niet.

businkrolstoelinsloot

Vrouw rijdt met rolstoel sloot in: omstanders schieten te hulp

Een oudere vrouw is dinsdagmiddag in een sloot langs de Provincialeweg in Dordrecht beland. Door nog onbekende oorzaak reed ze met haar elektrisch aangedreven rolstoel het water in. Omstanders zijn te hulp geschoten.

gemzwijndrecht

Wegwerkzaamheden Zwijndrecht gaan verder: nieuwe doorgaande route vanaf de brug

Na de Karel Doormanlaan gaat nu ook de Brugweg in Zwijndrecht op de schop. De weg van en naar de Zwijndrechtsebrug wordt verlegd én verlengd. Zo sluit de weg straks aan op de Burgemeester Doumaweg achter het station. Dit moet zorgen voor minder doorgaand verkeer door het Stationskwartier, aldus de gemeente.

Stier in greppel

Brandweer redt stier uit sloot

Aan de Peilkade in Papendrecht is woensdagochtend een stier uit een sloot gered. Het rund kwam om onbekende reden in de greppel terecht, maar bleef verder ongedeerd.

bureaurijnmondpol

Nepagent steelt sieraden 88-jarige Dordtse vrouw, politie brengt beelden naar buiten

De politie heeft beelden naar buiten gebracht van een nepagent, die in maart van dit jaar sieraden wist te ontfutselen van een 88-jarige vrouw uit Dordrecht. Omdat het om een mogelijke minderjarige verdachte gaat, wordt hij nu nog onherkenbaar getoond in het tv-programma Bureau Rijnmond op TV Rijnmond.

vleermuis foto noord brug

Speciaal voor vleermuizen: deze brug heeft in het donker een rode gloed

De Brug over de Noord is uitgerust met nieuwe verlichting. Met vleermuisvriendelijke lampen wil Rijkswaterstaat de dieren in de omgeving niet in de weg zitten. “Wit licht mijden ze het liefst.”