gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Hotel Bellevue dicht: 'Corona was de druppel'

ee8bf028144531e2195ebc7d788b1c4e

Het markante hotel-restaurant Bellevue aan het Groothoofd sluit de deuren. Dat meldt horecaondernemer en tv-kok Ad Janssen.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
"Om bedrijfseconomische redenen is het onmogelijk geworden om ons bedrijf weer te openen voor gasten. De corona-periode heeft ons hard geraakt en was de druppel," schrijft Janssen op Facebook. "Wij hoeven u niet te vertellen hoe wij ons daarbij voelen en wat dat met ons doet."

Het hotel ging in 2004 ook al failliet en stond vervolgens een aantal jaren leeg. In 2010 werd het hotel overgenomen door horecaondernemer Janssen en feestelijk heropend.


Het hotel bestaat uit een complex van gebouwen, waarvan de eerste mogelijk al in 1607 werd neergezet. De naam Belle Vue, toen nog los geschreven, verwijst naar het wijdse uitzicht op het drierivierenpunt.


Horecaondernemer Janssen laat weten zich nu te gaan richten op zijn andere horecabedrijven, waaronder Art en Dining bij het Dordrechts Museum, het Kasteel van Rhoon en het Wapen van Rhoon.



Lees ook

lachgaspoleenheidrdam

Vondst van bijna 5000 lachgasflessen: Ridderkerker en Zwijndrechtenaar vast

De politie heeft vorige week een 20-jarige Ridderkerker en een 46-jarige vrouw uit Zwijndrecht aangehouden na een drugsdeal. Het gaat om de vermoedelijke koper en verkoper van lachgas.

fotoars

Eén Dordtse zege in vijf duels, maar Ars houdt hoop: ‘Beter elftal dan vorig seizoen’

FC Dordrecht verzamelde slechts vier punten uit de eerste vijf wedstrijden en kreeg daarin liefst zestien tegengoals. Toch is technisch manager Sjoerd Ars tevreden met de zomerse transferperiode en vindt dat er ‘een beter elftal dan vorig seizoen’ op het veld staat. “De play-offs zijn gewoon haalbaar.”

IMG_4183

Werkzaamheden Spuiboulevard bij Stadskantoor van start

De werkzaamheden aan de Spuiboulevard bij het Stadskantoor in Dordrecht zijn gestart. De gemeente legt een tijdelijke rijbaan aan en het voetpad langs het water wordt verlengd. Daarmee wordt het gebied klaargemaakt voor de verdere ontwikkeling van de nieuwe stadsbuurt.

nk20260905NKS02061

Verre uitwedstrijd voor FC Dordrecht in eerste ronde KNVB Beker

FC Dordrecht neemt het in de eerste ronde van de KNVB Beker op tegen derdedivisionist SC Genemuiden. De Dordtenaren kwamen vrijdag als laatste uit de koker tijdens de loting in het ESPN-programma De Voetbalkantine.

priveviarijnmond

Voorzitter stichting steekt tienduizenden euro’s in eigen zak: boeren en dove mensen de dupe

De oud-voorzitter van de stichting Stedenband Dordrecht-Bamenda heeft meer dan 40.000 euro van de bankrekening gebruikt voor zichzelf en haar familie. Zij moet van de rechter het geld terugbetalen. De stichting is ernstig gedupeerd. Projecten om boeren en dove mensen te helpen liggen al geruime tijd stil.

googlestreetviewa16a15

Rijstrook op fly-over van A16 naar A15 dicht door sinkhole

Rijkswaterstaat heeft de linkerrijstrook van de fly-over van de A16 naar de A15 bij knooppunt Ridderkerk voorlopig afgesloten. Onder het wegdek aan het einde van de fly-over is door regenwater een spoelgat ontstaan, een zogenoemd sinkhole.