Dordrecht, Netherlands

Huis gesloten vanwege illegale prostitutie

Het pand is gesloten Gemeente Ridderkerk
Een huis in Ridderkerk is op last van de burgemeester voor drie maanden gesloten. In het huis was sprake van “een vorm van illegale prostitutie”, zo laat de gemeente Ridderkerk weten.
Redactie Streek 56 | 8 juli 2025 15:00 | Aangepast op 8 juli 2025 13:57
Het gaat om een woning aan de Christine Mohrmannstraat. De illegale prostitutie kwam vrijdag aan het licht tijdens een controle door het Regionaal Controleteam Mensenhandel (RCTM). Burgemeester Marco Oosterwijk laat weten dat in de woning "een trieste situatie" werd aangetroffen. Meer details hierover brengt de gemeente niet naar buiten.

“Om de situatie per direct te beëindigen, hebben we besloten het pand te sluiten. Het moet fijn en veilig wonen zijn in Ridderkerk. Deze situatie droeg daar duidelijk niet aan bij", aldus de burgemeester.

Meest gelezen

Auto belandt tegen stoplicht na aanrijding met vuilniswagen

Redactie Streek 56 | 20 aug 2025 10:54

Lees ook

Geen mobieltjes in kleedkamers? Bij deze club weten ze niet beter

Wat is het effect van een verbod op mobieltjes in voetbalkleedkamers? Bij VV Papendrecht zullen ze e...

Wielrenners halen geld op en schenken kleding aan EHBO’ers

Het wielercomité in Papendrecht heeft dit jaar een grote stapel jassen en polo’s gedoneerd aan de lo...

Let op: A16 komend weekend deels dicht bij Ridderkerk

De A16 van knooppunt Ridderkerk naar knooppunt Terbregseplein is vanaf vrijdagavond 20.00 uur dicht ...

Lotte van Drunen klaar voor thuiswedstrijd: ‘Er doen zeker namen mee, maar ik ben ook een naam’

“Ik wil laten zien wat ik kan”, vertelt Lotte van Drunen (18) uit Sliedrecht over de motorcross-manc...

Mobiel geweerd uit kleedkamer: deze voetbalclub doet het

Voetbalvereniging Papendrecht verbiedt het gebruik van mobiele telefoons in de kleedkamers. Volgens ...

Hoofdtribune FC Dordrecht voortaan alleen voor zakelijke relaties

Zitplaatsen op de hoofdtribune van het M-Scores Stadion zijn vanaf dit seizoen alleen bedoeld voor z...