gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Huiskamerfestival Muziek bij de Buren

Dordtse muzikanten doen mee met het huiskamerfestival Muziek bij de Buren op zondag 10 december. Op niet minder dan 29 adressen stellen bewoners hun huiskamer ter beschikking voor drie concerten van 30 minuten.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Het festival is in 2013 begonnen in Arnhem, maar vindt nu plaats in 14 steden in Nederland. Met bijna 1900 optredens in 630 huiskamers is het daarmee een van de grootste muziekfestivals in Nederland.

Er is een feestelijke opening in Pictura om 12.00 uur door festival-veteraan ‘Lola’s Dice’. Tussen 12.30 en 17.30 uur kan het publiek op bezoek bij de bewoners die hun huis hebben opengesteld. Alle adressen zijn op loop- of fietsafstand. Tenslotte wordt het festival weer even feestelijk afgesloten bij Brandstof. Vanaf 16.30 tot 23.00 uur is daar iedereen welkom.

Toegang is overal gratis. Programmakranten zijn verkrijgbaar bij verschillende cafés, het VVV en bij Velvet Musicstore. Of online bij www.muziekbijdeburen.nl.

Lees ook

PSX_20261007_140234

Auto in vlammen op bij winkelcentrum, bluswagen kan parkeerdek niet op

Op het parkeerdek van winkelcentrum Sterrenburg in Dordrecht is woensdag een auto in vlammen opgegaan. De brandweer had veel moeite om de auto te bereiken, want de bluswagen kon het parkeerdek niet op.

foto

Scholieren geven afsnijden fietspad bij pont toe: ‘Dan hoef ik niet te wachten’

Creatieve scholieren op de Kerkeplaat in Dordrecht, waar zij de rijbaan in plaats van het fietspad gebruiken om een stoplicht te omzeilen. De politie is er niet blij mee, maar schoolgangers geven het afsnijden lachend toe. “Die boete? Gewoon snel wegfietsen en dan komt het wel goed, hoor.”

fietspaaltjes1

Gevaarlijke fietspaaltjes onder de loep tijdens landelijke paaltjescheckdag

Overbodige fietspaaltjes die op onoverzichtelijke en vooral onveilige plekken staan. Het is een doorn in het oog van de Fietsersbond Drechtsteden. De paaltjes moeten auto’s weren op plekken waar alleen fietsers moeten komen, maar zijn voor diezelfde fietsers vaak een gevaarlijke hindernis. De landelijke paaltjescheckdag op 19 september moet daar verandering in brengen.

tanteteut

Deze gemeente krijgt weer een feestcafé: ‘Pas naar huis als de lichten aan gaan’

Alblasserdam krijgt er een nieuw café bij: Tante Teut opent donderdagavond om 21.00 uur haar deuren. De horecabroers Dennis en Robin Speksnijder openen de zaak met Bjorn Rogmans. Met dit feestcafé willen ze een plek creëren waar bezoekers samenkomen voor een drankje en gezelligheid.

yv20261003A1D01772

FC Dordrecht heeft eerste uitzege nog niet binnen: 1-1 in Den Bosch

FC Dordrecht heeft zaterdag met 1-1 gelijkgespeeld bij FC Den Bosch. De Dordtenaren gingen op voorsprong de slotfase in, maar incasseerden daarin een tegentreffer na een dubieuze strafschop.

a16rws

Vrachtwagen met pech: rijstroken weer vrij

Een kapotte vrachtwagen is dinsdagochtend op de A16 bij Zwijndrecht gestrand in de richting van Breda. Drie rijstroken waren daardoor langere tijd dicht.