Dordrecht, Netherlands

Hulpdiensten maken dankbaar gebruik van FC Dordt als oefenplek

Het was een drukke boel bij FC Dordrecht deze week, maar niet om te voetballen: Zowel de brandweer als de politie maakten gebruik van de binnen- en buitenruimtes op de Krommedijk voor een aantal oefeningen.
Vivian Rutte | 21 mei 2021 12:30 | Aangepast op 21 mei 2021 12:30
De brandweer oefende donderdag in het clubgebouw. Zij gebruikten de ruimtes van FC Dordrecht met het doel de techniek in gebouwen te verbeteren, meldt de club.

Vandaag, op vrijdag, is er wederom een bijzondere bezoeker te vinden, en ditmaal op de Dordtse tribunes: de politie maakte gebruik van de rijen lege stoeltjes om een speurhond in opleiding te trainen in het zoeken naar (illegaal) vuurwerk.

Foto: FC Dordrecht

Meest gelezen

Voormalig ‘Visser’s Poffertjes’ eigenaar Frans overleden

Emmely Kokshoorn | Redactie Streek 56 | 19 feb 2026 17:37

Dordts carnaval groot succes, volgend jaar feest op het Statenplein?

Corrado Francke | Redactie Streek 56 | 17 feb 2026 15:00

Lees ook

FC Dordrecht morst punten tegen Jong Ajax: 'We hebben vandaag zelf de wedstrijd verloren'

In de laatste thuiswedstrijd van de periode heeft FC Dordrecht een gevoelige tik gekregen. De ploeg ...

FC Dordrecht komt niet dichterbij periodetitel door thuisnederlaag tegen Jong Ajax

Wat een volgende stap in de richting van de periodetitel moest worden voor FC Dordrecht, is vrijdaga...

Herdenking Dordtse schrijver onderwerp van gesprek in Studio De Witt

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Hendrik Jan Groeneweg. ...

16 miljoen naar bereikbaarheid: fietsen en OV moet aantrekkelijker worden

De provincie heeft samen met de landelijke overheid besloten om 16 miljoen euro te investeren in de ...

Twee vrouwen aangerand in Dordrecht, politie zoekt dader

Tijdens het hardlopen zijn donderdagmiddag twee vrouwen in Dordrecht op hun billen geslagen. De inci...

Overvaller op chocoladewinkel heeft meer op zijn kerfstok: eis 3 jaar cel

Het Openbaar Ministerie (OM) eist drie jaar cel tegen Mimoun M. (38). De man pleegde vorig jaar een ...