Dordrecht, Netherlands

Hulpdiensten rukken groots uit na vondst spullen van visser

De brandweer speurt uit voorzorg het water af Politie Drechtsteden Buiten
De hulpdiensten zijn zaterdagmiddag massaal naar Hendrik-Ido-Ambacht gesneld, waar dames spullen langs de waterkant vonden. Uiteindelijk bleek het te gaan om een visser die een stukje verderop zijn nieuwe stek had gevonden.
Corrado Francke | 8 februari 2025 20:02 | Aangepast op 8 februari 2025 20:02
"Gelukkig was alles in orde en kon iedereen met vervolg", schrijven agenten op Instagram. Naast de politie werd vooral de brandweer opgeroepen voor de inzet aan de Dorpsstraat. Zo kwam er onder meer een duikteam op de melding af.

Na een zoektocht werd de politie getipt dat de eigenaar van de spullen iets verderop aan het vissen was. Dat bleek zo te zijn, waarna de hulpdiensten weer retour konden.

Meest gelezen

Honderden vlaggen en protest tegen azc in dit dorp: 'Iedereen heeft het erover'

Redactie Streekomroep | Megan de Groot | 9 feb 2026 16:59

Ruzie mondt uit in vechtpartij met 20 man

Redactie Streekomroep | 9 feb 2026 16:00

Lees ook

Partijen Papendrecht zetten verkiezingscampagnes tijdelijk stil

Alle politieke partijen in Papendrecht zetten hun verkiezingscampagne in aanloop naar de gemeenteraa...

Straks ook op zondag vier Sprinters per uur? NS doet voorstel

Het hele weekend, vier keer per uur een Sprinter trein laten rijden tussen Dordrecht en Den Haag. De...

Grote Kerk wordt 'ingepakt' om afbrokkelende stenen op te vangen

De Grote Kerk in Dordrecht wordt vanaf juli 'ingepakt'. Rondom de toren wordt een vangnet geplaatst,...

Taakstraf voor Dordtenaar (51) die drugslab runde

De man die in een bedrijfspand aan de Rijksstraatweg in Dordrecht een drugslab runde, is veroordeeld...

Vier zeges op rij voor FC Dordrecht, huurlingen zijn goud waard

FC Dordrecht had sinds 2019 niet meer bij Jong AZ gewonnen, maar daar kwam maandagavond verandering ...

Honderden vlaggen en protest tegen azc in dit dorp: 'Iedereen heeft het erover'

In de gemeente Molenlanden is er veel ophef over de mogelijke komst van een nieuwe opvanglocatie voo...