Dordrecht, Netherlands

Hulpdiensten rukken groots uit na vondst spullen van visser

De brandweer speurt uit voorzorg het water af Politie Drechtsteden Buiten
De hulpdiensten zijn zaterdagmiddag massaal naar Hendrik-Ido-Ambacht gesneld, waar dames spullen langs de waterkant vonden. Uiteindelijk bleek het te gaan om een visser die een stukje verderop zijn nieuwe stek had gevonden.
Corrado Francke | 8 februari 2025 20:02 | Aangepast op 8 februari 2025 20:02
"Gelukkig was alles in orde en kon iedereen met vervolg", schrijven agenten op Instagram. Naast de politie werd vooral de brandweer opgeroepen voor de inzet aan de Dorpsstraat. Zo kwam er onder meer een duikteam op de melding af.

Na een zoektocht werd de politie getipt dat de eigenaar van de spullen iets verderop aan het vissen was. Dat bleek zo te zijn, waarna de hulpdiensten weer retour konden.

Lees ook

Oud-burgemeester Sliedrecht te gast in Studio De Witt

Hij was oud-burgemeester van Sliedrecht, de Hoeksche Waard en Midden-Delfland, maar is tegenwoordig ...

Deze decennia oude sporthal krijgt eindelijk broodnodige opknapbeurt

Achterstallig onderhoud, een temperatuur die maar lastig te reguleren valt én ruimtegebrek. Jarenlan...

Lange file op A15 door ongelukken: uur vertraging

Op de A15 zijn vrijdagmiddag twee ongelukken gebeurd. Bij Sliedrecht botsten drie auto’s op elkaar e...

Rem op verwijderen speelplekken: ‘Wachten eerst politieke discussie af’

Er verdwijnen voorlopig geen speelplekken meer in Dordrecht. De gemeente heeft elf minder populaire ...

Hier komen honderden laadpalen, maar vind jij dat een goed idee?

Wat zijn geschikte en gewenste plekken voor nieuwe laadpalen? Die vraag stelt de gemeente Dordrecht ...

Is dit Jubal 3.0? ‘Zoveel spelende leden bij elkaar heb ik nog nooit gezien’

Muziekvereniging Jubal lijkt met succes een nieuwe weg ingeslagen. Vorig jaar kon voor het eerst in ...