Dordrecht, Netherlands

IBS Ikra behaalt vignet 'voeding'

Het plein van IBS Ikra stond vol met alle leerlingen op het moment dat het verdiende vignet 'voeding' onthult werd. De eer was aan de directeur Samy Salem en wethouders Rinette Reynvaan en Peter Heijkoop.
Dennis Koorevaar | 29 september 2017 13:34 | Aangepast op 29 september 2017 13:34
IBS Ikra heeft het vignet 'voeding'behaalt. Het plein van van de school stond vol met alle leerlingen op het moment dat het verdiende vignet 'voeding' onthult werd. De eer was aan de directeur Samy Salem en wethouders Rinette Reynvaan en Peter Heijkoop.

Het behalen van het vignet 'voeding' hebben ze gedaan door fruit als tussendoortjes mee te nemen en te letten op dat de kinderen voldoende water drinken in plaats van frisdrank.

IBS Ikra doet mee aan het project 'Doe ff Gezond' dat al een aantal jaar loopt. Een onderdeel daarvan is de Gezonde School. De school gaf al lessen over gezond eetgedrag en let daar erg op tijdens de pauzes en bij traktaties.

Ook ouders spelen daarin een belangrijke rol. Nu met het project 'de Gezonde School' leggen zij extra aandacht op de voeding van de kinderen. Dat werd beloont met een vignet dat de komende 3 jaar geldt.

Meest gelezen

Man gewond na steekincident in restaurant

Rijnmond | 23 feb 2026 08:00

Eieren en gebonk tegen ramen asielopvang Papendrecht: 'De meiden schrokken zich dood'

Emmely Kokshoorn | Redactie Streek 56 | 27 feb 2026 12:02

Lees ook

Gemeente heeft eindelijk een doel voor ogen voor Biesboschhal

De Biesboschhal in Dordrecht wordt een congrescentrum, in handen van bedrijf Next Venue. Dat bevesti...

Ziekenhuis weigert zoon van terminale moeder na doodsbedreiging, man ontkent en wil ziekenhuis weer in

Een 47-jarige man mag een jaar lang het Albert Schweitzer Ziekenhuis (ASz) niet meer in. Hij zou in ...

FC Dordrecht komt één goal tekort voor play-offticket: ‘Ik kan ze niks verwijten’

Het scheelde een haar of FC Dordrecht was vrijdagavond al verzekerd van een plek in de nacompetitie....

FC Dordrecht laat gouden kans op play-offticket liggen: 1-1 bij Jong PSV

FC Dordrecht is nog niet zeker van een plek in de play-offs voor promotie naar de eredivisie. De Kro...

Nieuwe ligplaatsvoorzieningen voor binnenvaart in gebruik: scheepvaart belangrijk voor de streek

Op verschillende plekken langs het drierivierenpunt zijn nieuw ligplaatsvoorzieningen voor de binnen...

Geld voor beveiliging azc buren mag ook aan buurtfeestje besteed worden

De gemeente Dordrecht geeft buren van het nieuwe azc in De Wieldrechtse Zeedijk 77.500 euro om te in...