Dordrecht, Netherlands

IBS Ikra behaalt vignet 'voeding'

Het plein van IBS Ikra stond vol met alle leerlingen op het moment dat het verdiende vignet 'voeding' onthult werd. De eer was aan de directeur Samy Salem en wethouders Rinette Reynvaan en Peter Heijkoop.
Dennis Koorevaar | 29 september 2017 13:34 | Aangepast op 29 september 2017 13:34
IBS Ikra heeft het vignet 'voeding'behaalt. Het plein van van de school stond vol met alle leerlingen op het moment dat het verdiende vignet 'voeding' onthult werd. De eer was aan de directeur Samy Salem en wethouders Rinette Reynvaan en Peter Heijkoop.

Het behalen van het vignet 'voeding' hebben ze gedaan door fruit als tussendoortjes mee te nemen en te letten op dat de kinderen voldoende water drinken in plaats van frisdrank.

IBS Ikra doet mee aan het project 'Doe ff Gezond' dat al een aantal jaar loopt. Een onderdeel daarvan is de Gezonde School. De school gaf al lessen over gezond eetgedrag en let daar erg op tijdens de pauzes en bij traktaties.

Ook ouders spelen daarin een belangrijke rol. Nu met het project 'de Gezonde School' leggen zij extra aandacht op de voeding van de kinderen. Dat werd beloont met een vignet dat de komende 3 jaar geldt.

Meest gelezen

Moordverdachte in hongerstaking, 'te weinig zuurstof en daglicht in cel'

Rijnmond | Redactie Streekomroep | 12 feb 2026 12:11

Dode gevonden op grasveld langs dijk

Rijnmond | Redactie Streekomroep | 13 feb 2026 09:58

Lees ook

Is er nu wel of geen veiligheidsplan voor opvanglocatie Papendrecht?

Met welk veiligheidsplan denkt de gemeente Papendrecht de zorgen weg te nemen bij omwonenden en wink...

FC Dordrecht strikt verdediger met veel eredivisie-ervaring

Mica Pinto (32) is de nieuwste aanwinst van FC Dordrecht. De linkervleugelverdediger was sinds afgel...

Nieuwe ontmoetingen met lijsttrekkers in Op Pad Met Ad

In aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen van 18 maart heeft Ad van den Herik deze week ontmoetin...

Overvallers jagen pensionado stuipen op het lijf, OM eist tot 3 jaar cel

Het Openbaar Ministerie (OM) eist tot drie jaar cel tegen verschillende verdachten van een woningove...

Grote duisternis in het Wielwijkpark: omwonenden eisen oplossing

Het is al een tijdje pikkedonker in het Wielwijkpark in Dordrecht. Er ontbreken lantarenpalen in een...

Toestemming voor horeca in Weizigtpark, nu nog een ondernemer

Het plan om in het park achter Station Dordrecht een koffietentje mogelijk te maken, is door de geme...