gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

IBS Ikra behaalt vignet 'voeding'

Het plein van IBS Ikra stond vol met alle leerlingen op het moment dat het verdiende vignet 'voeding' onthult werd. De eer was aan de directeur Samy Salem en wethouders Rinette Reynvaan en Peter Heijkoop.

Dennis Koorevaar |  | Aangepast op
IBS Ikra heeft het vignet 'voeding'behaalt. Het plein van van de school stond vol met alle leerlingen op het moment dat het verdiende vignet 'voeding' onthult werd. De eer was aan de directeur Samy Salem en wethouders Rinette Reynvaan en Peter Heijkoop.

Het behalen van het vignet 'voeding' hebben ze gedaan door fruit als tussendoortjes mee te nemen en te letten op dat de kinderen voldoende water drinken in plaats van frisdrank.

IBS Ikra doet mee aan het project 'Doe ff Gezond' dat al een aantal jaar loopt. Een onderdeel daarvan is de Gezonde School. De school gaf al lessen over gezond eetgedrag en let daar erg op tijdens de pauzes en bij traktaties.

Ook ouders spelen daarin een belangrijke rol. Nu met het project 'de Gezonde School' leggen zij extra aandacht op de voeding van de kinderen. Dat werd beloont met een vignet dat de komende 3 jaar geldt.

Lees ook

Zwijndrecht Samen vooruit_1-2

Sluiten azc en rem op sociale huur: de Zwijndrechtse plannen voor de komende jaren

1250 woningen erbij, minder (jeugd)overlast, meer sportende inwoners en een einde aan de asielopvang in het ARA-hotel. De wensenlijst in het nieuwe Zwijndrechtse raadsprogramma ‘Samen vooruit’, dat dinsdag werd ondertekend, is flink. Daarin zijn dit de belangrijkste en meest concrete plannen.

dordtinstoom

Stoomrondje en een fluitconcert: alles wat je moet weten over Dordt in Stoom

Schepen bewonderen, een ritje maken met een stoomtrein of je laten trakteren op een oorverdovend stoomfluitconcert. De 21ste editie van Dordt in Stoom staat voor de deur. Vanaf vrijdag tot en met zondag zijn er tal van festiviteiten in Dordrecht. We zetten ze voor je op een rij.

autobrand

Opnieuw een auto in brand bij eetcafé: 'Wanneer houdt dit op?’

Een brandstichter heeft vrijdagnacht opnieuw toegeslagen op de parkeerplaats van het Dordtse eetcafé De Wilhelminaboom. Volgens eigenaresse Monique van Esseveld is deze keer de auto van een klant verwoest door vlammen.

2606228027

Brandweer terug aan Oranjepark: ‘Combinatie van geschiedenis en vernieuwing’

De Dordtse brandweer is terug aan het Oranjepark, aan de rand van het centrum. Wel met een groot verschil: de oude kazerne is vervangen door een gloednieuwe kazerne, al is de geschiedenis en het ‘nu’ van de post met elkaar verbonden in het nieuwe pand.

IMG_8819

Man (22) die vrouwen wilde verkrachten nam ook man in nekklem: 'Poging doodslag'

De man, die eind februari twee pogingen tot verkrachting deed in Rotterdam, viel nog een derde slachtoffer aan. Het ging om de vriend van een van de vrouwen op wie hij had gemunt. Dit slachtoffer werd in een nekklem genomen en in zijn gezicht geschopt. Hij raakte daardoor bewusteloos. Het Openbaar Ministerie heeft poging doodslag ten laste gelegd.

softdrugs wiet joints Pexels

Burgemeester sluit woning Stadspolders om drugsvondst

Een huis aan het Rudyard Kipling-Erf in Dordrecht is door burgemeester Nanning Mol voor drie maanden gesloten. Na een tip heeft de politie in de woning een grote hoeveelheid softdrugs en wapens gevonden.