Dordrecht, Netherlands

Ideeën van Dordtenaren voor The Passion

Tijdens een bijeenkomst over The Passion zijn maandag in de Kruiskerk verschillende ideeën geopperd om die tijdens de uitvoering te gebruiken.
Leo Roubos | 20 november 2018 14:10 | Aangepast op 20 november 2018 14:10
Veel mensen willen meedenken en inhaken op het programma. Zo wil bijvoorbeeld ouderencentrum De Merwelanden kijken hoe op de Staart kan worden in gehaakt op het evenement.

Zo hopen koren uit Dordrecht een bijdrage te kunnen leveren. Of dat mogelijk is, moet in Hilversum worden besproken.

Dordtse kerken willen een zo groot mogelijk draagvlak voor The Passion. Hoe het centrale thema – aandacht voor elkaar – wordt verwerkt, wordt in de komende maanden uitgewerkt. Zelfs het Leger des Heils is daarbij betrokken.

Er is een groep mensen geformeerd, die suggesties en plannen rond zes zogeheten thema-groepen verzamelt.

De volgende grote bijeenkomst over The Passion is op maandag 4 februari in de Kruiskerk aan de Vrieseweg 64. Daarbij zijn ook vertegenwoordigers van de omroepen en de gemeente Dordrecht bij aanwezig.

Het moderne passieverhaal The Passion wordt op donderdagavond 18 april vanaf 20.30 uur uitgezonden. Voor die tijd, vanaf 18.00 uur, doet radio NPO 2 live verslag vanuit Dordrecht.

Meest gelezen

Snus leidt tot onwelwording in klaslokaal: 'Echt heftig'

Redactie Streek 56 | 21 mei 2025 16:55

Lees ook

Alblasserdam bezorgd om probleemjeugd: ‘Verbinding verdient opnieuw aandacht’

Probleemjongeren in en om Alblasserdam houden de gemoederen flink bezig. Een bezorgd gemeentebestuur...

Wil je impact maken? Deel je ideeën met deze gemeenteraad

Alle inwoners van Zwijndrecht en Heerjansdam kunnen deze donderdag in gesprek gaan met de gemeentera...

Willem en zijn vrouw slapen als Kreta begint te schudden: 'Als de donder in onze pyjama naar buiten'

Het is nog maar vroeg in de ochtend als Willem en zijn vrouw op bizarre wijze wakker worden. Er is e...

Op deze plek worden dieren een handje geholpen met veilig oversteken

Het is een bijzonder gezicht: langs het fietstunneltje aan het einde van de Dordwijklaan onder de N3...

Agent Guido spijkert mensen bij over cybergevaar: 'Niet alleen senioren vallen ervoor'

Met zijn politiebus is agent Guido in verschillende Dordtse wijken te vinden om op straat jongeren a...

Snus leidt tot onwelwording in klaslokaal: 'Echt heftig'

Een leerling van het Dordtse Insula College is dinsdag tijdens de les onwel geworden door het gebrui...