Dordrecht, Netherlands

Ideeën van Dordtenaren voor The Passion

Tijdens een bijeenkomst over The Passion zijn maandag in de Kruiskerk verschillende ideeën geopperd om die tijdens de uitvoering te gebruiken.
Leo Roubos | 20 november 2018 14:10 | Aangepast op 20 november 2018 14:10
Veel mensen willen meedenken en inhaken op het programma. Zo wil bijvoorbeeld ouderencentrum De Merwelanden kijken hoe op de Staart kan worden in gehaakt op het evenement.

Zo hopen koren uit Dordrecht een bijdrage te kunnen leveren. Of dat mogelijk is, moet in Hilversum worden besproken.

Dordtse kerken willen een zo groot mogelijk draagvlak voor The Passion. Hoe het centrale thema – aandacht voor elkaar – wordt verwerkt, wordt in de komende maanden uitgewerkt. Zelfs het Leger des Heils is daarbij betrokken.

Er is een groep mensen geformeerd, die suggesties en plannen rond zes zogeheten thema-groepen verzamelt.

De volgende grote bijeenkomst over The Passion is op maandag 4 februari in de Kruiskerk aan de Vrieseweg 64. Daarbij zijn ook vertegenwoordigers van de omroepen en de gemeente Dordrecht bij aanwezig.

Het moderne passieverhaal The Passion wordt op donderdagavond 18 april vanaf 20.30 uur uitgezonden. Voor die tijd, vanaf 18.00 uur, doet radio NPO 2 live verslag vanuit Dordrecht.

Lees ook

Gemiste kansen worden FC Dordrecht fataal bij Willem II

FC Dordrecht heeft ook de derde gang naar Tilburg van 2025 niet in een succes om kunnen zetten. De p...

Overvaller vertrekt met lege handen bij slijterij in Dordrecht

Een gemaskerde man die in Dordrecht een slijterij binnenwandelt heeft geen trek in een borrel, maar ...

LUISTER: 'Ik voel me eindelijk een vrouw' Een podcast over vrouwen die niet zonder gratis maandverband kunnen

In Alblasserdam is onlangs één van de vier menstruatie-uitgiftepunten naar een andere locatie verhui...

Ridderkerkse vrouw slachtoffer van nepbankmedewerkers: 24.000 euro weg

Nepbankmedewerkers hebben 24.000 euro afhandig weten te maken van een licht dementerende vrouw in Ri...

Kersttraditie terug in Dordtse binnenstad: ‘Het wordt gezellig druk’

Groot feest voor schaatsliefhebbers onder ons. Donderdagavond is de ijsbaan in de binnenstad van Dor...

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met burgemeester Nanning Mol

Burgemeester Nanning Mol is zaterdagochtend de hoofdgast in het radioprogramma Studio De Witt op Dre...