Dordrecht, Netherlands

Ierse klusjesmannen weggestuurd

Agenten zagen gisteren meerdere keren een wit busje met Iers kenteken rijden. Omdat de politie al meerdere meldingen binnen had gekregen van verdachte situaties, besloten de dienders de inzittende te controleren. De personen voerde op dat moment geen verdachte handelingen uit dus kon de politie niks doen.
Jordy Nijenhuis | 16 januari 2018 17:15 | Aangepast op 16 januari 2018 17:15
Na een nieuwe melding dat de klusjesmannen op de Langendaal ongevraagd ramen en gevels aan het wassen waren, kon de politie ingrijpen. De travellers kregen een bekeuring en zijn onder begeleiding de gemeente uit gestuurd. Dat gebeurde omdat de Ieren al jaren hun diensten opdringen en vaak slecht uitvoeren voor veel te veel geld.

De politie waarschuwt voor deze klussers. Treft u ze aan, bel dan de politie via 0900-8844 of bij verdachte situaties 112 en ga niet in zee met deze mensen.

Meest gelezen

ID verdwijnt in stembus en 'verandering gevraagd' op Station Dordrecht

Trevyn van Houwelingen | Redactie Streek 56 | 29 okt 2025 10:29

Lees ook

Leraren en scholieren rennen voor goede doel DrechtStadLoop: 'Hopen de duizend aan te tikken'

Leerlingen van het Insula College Koningsstraat rennen deze zondag de DrechtStadLoop en zamelen geld...

Docuserie 'Zeespiegels' op TV Dordrecht

Wat zijn de gevolgen van de klimaatverandering voor onze regio? Over deze vraag maakte Gerlanda Wijn...

Jongen (18) met geweld beroofd, niemand greep in

Een 18-jarige jongeman uit Dordrecht is woensdagmiddag beroofd ter hoogte van een tunneltje onder ro...

De Plucheplakkers: krijgt overwinning van de FC een bekervervolg?

FC Dordrecht wint na twee nederlagen op een rij weer eens: 2-1 wordt het bij Helmond Sport. Maar kri...

De stemmen zijn geteld: kijk hier voor de verkiezingsuitslag in jouw gemeente

De PVV is in de streek minder populair dan bij de Tweede Kamerverkiezingen in 2023. Waar de partij v...

Hoogste opkomstpercentage in Molenlanden, grote kans op inwoner in de Kamer

De SGP is in de gemeente Molenlanden de grootste partij geworden bij de Tweede Kamerverkiezingen. 18...