gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Iets of Nietsch?

11782c1d74b5b46b0dccf62ae5fb28ce.jpg

In het Dordrechts Museum werd dit weekend een lokale versie van Tussen Kunst en Kitsch gehouden. Onder de noemer 'Iets of Nietsch' werd iedereen uitgenodigd om zijn of haar schatten gratis te laten taxeren. De taxatie werd georganiseerd door het Kunstrondje Dordt.

Marjolein Vos |  | Aangepast op
Het Kunstrondje is een vereniging van winkeleigenaren. Iedere eerste zondag van de maand zijn deze winkeltjes vol kunst en antiek open voor publiek. Voor het derde jaar op rij organiseren ze ook de taxatiedag, die inmiddels behoorlijk populair is geworden onder de Dordtenaren. Zondag stond er een lange rij voor de deur van het museum.

Naast de taxatie wordt er over twee weken ook een veiling georganiseerd. De vandaag getaxeerde spullen konden daarvoor worden ingeleverd. Maar niet iedereen deed dat. Sommigen omdat de prijs tegenviel, anderen omdat het om erfstukken gaat die in de familie moeten blijven.

Echte spectaculaire ontdekkingen van stukken met museale waarde zijn er dit weekend niet gedaan, laat een van de taxateurs weten. "Het was vooral veel nietsch." Maar wie het toch leuk vindt om tussen de ingebrachte spullen te snuffelen, kan een kijkje nemen op de website en de Facebook-pagina van het Kunstrondje. Daar verschijnen binnenkort foto's van de veilingstukken.

Lees ook

combi witte herder bordeaux.jpg

Met dubbele tong zou Toon zijn hond hebben opgehitst: ‘Ik ben 62, dat zou ik nooit doen’

Toon heeft geen hond meer. Want de nog maar 8-jarige Amber is dood. Afgemaakt, nadat ze een herdershond aanviel en diens baas. En Toon? Die zit mokkend voor de rechter.

rowwenhezerusso.png

Rowwen Hèze, Russo en Douwe Bob komen naar Wantijpop

Russo, Jett Rebel, Douwe Bob en Rowwen Hèze komen naar Dordrecht. Zij treden op zaterdag 6 juni op tijdens Wantijpop, het gratis Dordtse festival in het Wantijpark.

fotosliedrecht.png

Verwarring dreigt door nieuwe naam GroenLinks-PvdA, hier is ‘Pro’ al bezet

Grote onduidelijkheid bij lokale fracties van GroenLinks-PvdA over de naamsverandering. Jesse Klaver kondigde donderdagavond de nieuwe naam Progressief Nederland (Pro) aan en de namen van de lokale fracties veranderen mee naar een combinatie van de afkorting ‘Pro’ en de plaatsnaam die de partijen vertegenwoordigen. Maar wat als er al een ‘Pro-partij’ bestaat?

IMG_5958.jpeg

Deze rotonde is aangepast in de hoop spookfietsers te stoppen

De rotonde aan het Goudenregenplantsoen in Ridderkerk, de laatste voor de verbindingsweg richting Barendrecht, is aangepast om spookrijders tegen te gaan. Na een telling werd duidelijk dat fietsers tegen het verkeer in over het verkeersplein fietsen. De oplossing? Een perkje en een verkeersbord.

StreetviewParallelweg.png

Parallelweg in Sliedrecht op de schop, werkzaamheden starten op 13 april

De Sliedrechtse Parallelweg gaat op de schop. De rijbaan voldoet niet meer aan de huidige normen en is toe aan groot onderhoud. Het asfalt wordt vervangen en een deel van de fundering wordt opnieuw opgebouwd. De werkzaamheden beginnen op 13 april en zullen naar verwachting zo’n twaalf weken in beslag nemen.

verdachtebureaurijnmond.png

Verkoper verliest 12.000 euro bij Marktplaatsdeal

De politie is op zoek naar een verdachte die 12.000 euro heeft ontvreemd van een man uit Nijkerk. De verdachte haalde het geld van de rekening van het slachtoffer door contactloos te pinnen bij meerdere winkels in Dordrecht. Hij is daarbij gefilmd.