gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Iftar maaltijd voor Syrische vluchtelingen

De Stichting Nida heeft afgelopen zaterdag voor de vierde keer deze maand een groep Syrische vluchtelingen uitgenodigd om het iftar maaltijd bij te wonen.

Fokko van der Straaten |  | Aangepast op
Het iftar maaltijd is het maaltijd wat gegeten wordt bij het verbreken van de vasten periode in de maand Ramadan. Deze vastenmaand is aanstaande dinsdag weer afgelopen. Voor de moslims zit er dan een periode van bijna 30 dagen vasten tussen dageraad en zonsondergang weer op. De stichting Nida heeft afgelopen maand iedere zaterdag een groep van ruim 30 Syrische en Somalische vluchtelingen uit het AZC in 's-Gravendeel opgehaald om gezamenlijk het iftar maaltijd te gebruiken bij hun gebouw aan de M.H. Trompweg. Afgelopen zaterdag was ook wethouder Piet Sleeking aanwezig bij het iftar maaltijd.

Aanstaande maandag is deze reportage te zien bij TV Dordrecht in het programma "Dit Weekend In Dordt" na het Nieuws van zes uur.

Lees ook

PSX_20260928_074129 (1)

Bestuurder vliegt uit de bocht, bestelbus de sloot in

Een slecht begin van de week voor de bestuurder van een bestelbus. De man miste op de Parallelweg in Papendrecht een flauwe bocht en reed rechtdoor een sloot in.

ouwejonges

'Ouwe Jonges' zijn weer terug

Aan de stamtafel van RTV Dordrecht wordt zondagmiddag in sneltreinvaart het nieuws van de afgelopen zomer besproken. Ron van de Rhee, Ad van den Herik en Thijs Blom waren er een paar maandjes tussenuit, maar pakken hun maandelijkse terugblik weer op met serieuze beschouwingen en een knipoog.

treindordt

'Zorgwekkende situatie': politie pakt dronken ouders op die met baby in trein zitten

De politie heeft afgelopen weekend twee dronken ouders opgepakt in de trein. Zij hadden hun kindje van nog geen jaar oud bij zich, maar waren niet in staat om voor het kind te zorgen. Agenten spreken over een "zorgwekkende situatie".

foto rb zwi

Ruzie om meisje mondt uit in bloedige mishandeling: ‘Die jongen moet voelen’

Een gezellige avond in het café eindigt voor een man met rake klappen en trappen. Zijn gezicht zit onder het bloed, ook loopt hij een dikke neus en overal schaafwonden op. Twee mannen uit Zwijndrecht lopen, onder meer door Snapchat-berichten, tegen de lamp. “Hij gaat dood vanavond.”

PSX_20261007_140234

Auto in vlammen op bij winkelcentrum, bluswagen kan parkeerdek niet op

Op het parkeerdek van winkelcentrum Sterrenburg in Dordrecht is woensdag een auto in vlammen opgegaan. De brandweer had veel moeite om de auto te bereiken, want de bluswagen kon het parkeerdek niet op.

Fotopersburo Busink politieautos

Agent gewond nadat automobilist inrijdt op politieauto's

Een automobilist is vrijdagochtend ingereden op politieauto’s in Papendrecht. Een agent is daarbij gewond geraakt, meldt de politie.