Alleen vandaag kun je in het Albert Schweitzer Ziekenhuis vanwege het warme weer ijs kopen. De opbrengst gaat naar de Roparun waar het ziekenhuis een eigen team heeft die het hele jaar geld inzamelt.
Redactie Streekomroep | 30 oktober 2026 15:23
Redactie Streekomroep | 4 november 2026 12:50
Rowan Havelaar | Redactie Streekomroep | 24 oktober 2026 09:00
De veerpont tussen Zwijndrecht en Puttershoek blijft de komende jaren varen. De gemeenteraad van Hoeksche Waard heeft ingestemd om hier meer budget voor beschikbaar te stellen.
De bouw van seniorencomplex De Hofjes is van start gegaan in Hendrik-Ido-Ambacht. Het appartementencomplex krijgt gezamenlijke ruimtes, om het zelfstandig wonen voor ouderen aangenamer te maken. “Ik vind het geruststellend dat ik straks ergens woon waar anderen een beetje op mij letten. Zeker omdat ik in mijn eentje woon”, zegt een van de toekomstige buurtbewoners.
jongerengeweld
Scholieren in Zwijndrecht die elkaar mishandelen, vechten voor geld en filmpjes online verspreiden. Ouders van slachtoffers doen er aangifte van, maar voelen zich in de steek gelaten door politie en scholen. “Je zit twee uur bij de politie en de dader loopt vrij rond”, aldus één van de betrokkenen. En de slachtoffers? Die zitten veelal weken thuis.
De Stadswinkel van de gemeente Dordrecht, de Sociale Dienst Drechtsteden en VVV Dordrecht verhuizen in de week van 16 november naar het Dordthuis. Door de verhuizingen zijn de drie organisaties tijdelijk gesloten. Bibliotheek Aanzet is al bezig met verhuizen, maar sluit haar deuren niet volledig. Eind november openen de vier organisaties hun deuren op de nieuwe locatie aan de Spuiboulevard.
Jantje lacht, jantje huilt aan de Krommedijk. Als FC Dordrecht dit seizoen een sprankje hoop toont, eindigt het volgende duel vrijwel telkens in een deceptie. Zo ook zaterdag tegen VVV-Venlo: 2-4.
Op de kruising tussen de N3 en de Laan van Europa zijn woensdagochtend twee auto’s op elkaar gebotst. In beide auto’s waren kinderen aanwezig. De inzittenden van de voertuigen zijn gecontroleerd door ambulancepersoneel, niemand hoefde naar het ziekenhuis.