Dordrecht, Netherlands

IJsclub Winterkoning opent na 8 jaar weer, maar alleen voor leden

Ze hebben er jarenlang op moeten wachten en vanwege corona was het allemaal nog even spannend, maar donderdagavond was de kogel door de kerk: De ijsbaan van de Winterkoning mag open. Dat doen ze wel alleen voor leden om de coronamaatregelen in acht te kunnen blijven nemen.
Vivian Rutte | 12 februari 2021 17:39 | Aangepast op 12 februari 2021 17:39
De ijsbaan gaat zaterdag open, want de verwachting is dat er dan zo’n 8cm ijs zal liggen. Dat is al 8 jaar lang niet het geval geweest, dus de blijdschap voor de leden is groot.

Vanwege de coronamaatregelen gaat de ijsbaan dus alleen open voor leden, deze moeten vooraf een gezondheidscheck invullen. Ook moet er per persoon vooraf online een tijdsblok worden gereserveerd.

Leden die willen komen schaatsen vanaf zaterdag zijn welkom in de verschillende tijdsblokken tussen 10:00 en 18:00 uur. De vereniging verzoekt leden maar één reservering per dag te doen, zodat zo veel mogelijk mensen de mogelijkheid krijgen te schaatsen.

Lees ook

Gevangene mag buiten PI werken, maar daar gaat het mis: breekt kaak van collega

Tijdens werkzaamheden buiten de Dordtse gevangenis, heeft een gedetineerde een collega mishandeld. D...

Alles voor ijs in de binnenstad: duiker in het water voor schaatsbaan

Nog drie weken wachten en dan viert de goedheiligman zijn verjaardag. Toeval of niet, tijdens het ho...

Steeds meer boa’s met bodycams, al is niet iedere gemeente voorstander

Steeds meer handhavers in onze regio krijgen bodycams. Ridderkerk is het meest recente voorbeeld waa...

Vakbonden leggen nieuw cao-voorstel Chemours naast zich neer

Vakbonden CNV en FNV hebben het cao-voorstel van Chemours afgewezen. Het chemiebedrijf stelde komend...

Duikers rukken uit om meeuw uit benarde situatie te redden

Het redden van een verstrikt geraakte meeuw in Dordrecht heeft afgelopen weekend veel voeten in de a...

Ravage op N3: veel schade en gewonde door aanrijding

Bij een aanrijding op de N3 is maandagochtend iemand gewond geraakt. Twee auto’s en een busje hielde...