Dordrecht, Netherlands

IJsclub Winterkoning opent na 8 jaar weer, maar alleen voor leden

Ze hebben er jarenlang op moeten wachten en vanwege corona was het allemaal nog even spannend, maar donderdagavond was de kogel door de kerk: De ijsbaan van de Winterkoning mag open. Dat doen ze wel alleen voor leden om de coronamaatregelen in acht te kunnen blijven nemen.
Vivian Rutte | 12 februari 2021 17:39 | Aangepast op 12 februari 2021 17:39
De ijsbaan gaat zaterdag open, want de verwachting is dat er dan zo’n 8cm ijs zal liggen. Dat is al 8 jaar lang niet het geval geweest, dus de blijdschap voor de leden is groot.

Vanwege de coronamaatregelen gaat de ijsbaan dus alleen open voor leden, deze moeten vooraf een gezondheidscheck invullen. Ook moet er per persoon vooraf online een tijdsblok worden gereserveerd.

Leden die willen komen schaatsen vanaf zaterdag zijn welkom in de verschillende tijdsblokken tussen 10:00 en 18:00 uur. De vereniging verzoekt leden maar één reservering per dag te doen, zodat zo veel mogelijk mensen de mogelijkheid krijgen te schaatsen.

Meest gelezen

Brandweer uitgerukt voor incident in Wijnstraat

Redactie Streek 56 | 27 aug 2025 16:21

Lees ook

Verdediger Fonville na vier duels voor recordbedrag weg bij FC Dordrecht

De voetbal transfermarkt is in Nederland nog één dag open, dus doet ook FC Dordrecht nog snel zaken....

Nachtwinkels mogen er komen, maar welke ondernemer doorstaat de test?

Ondernemende nachtbrakers kunnen zich melden voor het runnen van een nachtwinkel in Dordrecht. Vanaf...

Rechter geeft Hans Klok gelijk: opbouw tent in Dordrecht mag beginnen

Illusionist Hans Klok mag zijn circustent opbouwen aan de Laan van Europa in Dordrecht. De rechtbank...

Twee autobranden in één nacht

In de Dordtse wijk Krispijn hebben in de nacht van maandag op dinsdag twee auto’s in brand gestaan. ...

Albert Schweitzer onderzoekt mogelijkheden voor bouw nieuw ziekenhuis

Het Albert Schweitzer ziekenhuis in Dordrecht onderzoekt de mogelijkheden voor de bouw van een nieuw...

Inclusiviteit centraal tijdens massale maar gemoedelijke jubileumeditie Dordrecht Pride

Zaterdagmiddag lopen honderden mensen, waaronder de Dordste burgemeester Nanning Mol, samen voor de ...