Dordrecht, Netherlands

IJsclub Winterkoning opent na 8 jaar weer, maar alleen voor leden

Ze hebben er jarenlang op moeten wachten en vanwege corona was het allemaal nog even spannend, maar donderdagavond was de kogel door de kerk: De ijsbaan van de Winterkoning mag open. Dat doen ze wel alleen voor leden om de coronamaatregelen in acht te kunnen blijven nemen.
Vivian Rutte | 12 februari 2021 17:39 | Aangepast op 12 februari 2021 17:39
De ijsbaan gaat zaterdag open, want de verwachting is dat er dan zo’n 8cm ijs zal liggen. Dat is al 8 jaar lang niet het geval geweest, dus de blijdschap voor de leden is groot.

Vanwege de coronamaatregelen gaat de ijsbaan dus alleen open voor leden, deze moeten vooraf een gezondheidscheck invullen. Ook moet er per persoon vooraf online een tijdsblok worden gereserveerd.

Leden die willen komen schaatsen vanaf zaterdag zijn welkom in de verschillende tijdsblokken tussen 10:00 en 18:00 uur. De vereniging verzoekt leden maar één reservering per dag te doen, zodat zo veel mogelijk mensen de mogelijkheid krijgen te schaatsen.

Meest gelezen

Ravage nadat bestuurder tegen boom klapt langs Provincialeweg

Joram Niese | Redactie Streek 56 | 15 mei 2025 16:58

Pasar Malam Dordrecht gaat niet door

Redactie Streek 56 | 10 mei 2025 09:44

Mes in beslag genomen na vechtpartij bij autowasstraat

Redactie Streek 56 | 12 mei 2025 16:34

Lees ook

Zaterdag in Studio De Witt: grootste rommelmarkt van Dordt en omstreken bestaat 50 jaar

Een nieuwe uitzending van Studio De Witt staat zaterdag in het teken van Rommeldam, de jaarlijkse en...

Jong, maar vastberaden: Julian (12) pleit voor woonrecht voor iedereen

De 12-jarige Julian maakt zich grote zorgen over dakloosheid. Hij overhandigt vrijdagmiddag samen me...

'Aanstuurders' van explosie-pogingen voor de rechter, OM eist celstraffen

Het Openbaar Ministerie (OM) heeft celstraffen geëist tegen twee Rotterdammers die de mislukte explo...

Automobilist botst tegen twee vrachtwagens op de N214

Op de N214 in de gemeente Molenlanden is vrijdagmiddag een ernstig ongeluk gebeurd. Een personenauto...

Aannemer gezocht: wie wil de Drechttunnel renoveren?

De Drechttunnel moet nodig gerenoveerd worden. De verlichting is begin dit jaar al vervangen, maar o...

Vijf Dordtenaren aangehouden voor diefstal en heling

De politie heeft vijf mannen in de leeftijd van 23 tot en met 38 jaar uit Dordrecht aangehouden. Het...