gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

IJsjes ter verkoeling

8eb1461710d2356793e8d69c0ce84195

We deden dinsdag op onze Facebook-pagina een oproep: wie moet er morgen werken en verdient wel een ijsje? Er werd massaal op gereageerd.

Marjolein Vos |  | Aangepast op
We kozen een paar gelukkigen uit en gingen woensdag op pad. Allereerst naar Verpleegtehuis De Sterrenlanden. Daar konden de medewerkers van de kapsalon wel wat verfrissing gebruiken. "Wat een leuke verrassing," zegt Ellis. "Het wordt hier zelfs in de winter warm door alle droogkappen."

Bij Jongeneel op de Wieldrechtseweg worden de ijsjes ook goed ontvangen. Magazijnmedewerker Arjan is opgegeven door zijn vrouw. "Zij weet hoe ik 's avonds thuis kom. Wel is het mooi dat we in korte broek mogen werken. Dat scheelt enorm." Het bedrijf zorgt sowieso goed voor de medewerkers. Ze krijgen extra drinken en gekoeld fruit.

Dat is wel anders voor de bouwvakkers. Zij staan in de brandende zon. Gewapend met enkel een flesje water. "Eigenlijk moeten we een overall en laarzen aan maar dat is echt niet te doen," zegt een van hen. &t=141s

Lees ook

Wim van der Kruijff toeslagen

‘Oh nee hè, niet weer’: voorzitter GR Sociaal geschrokken van mogelijke fraude

“Oh nee hè, niet weer”, dacht voorzitter van GR Sociaal Wim van der Kruijff toen hij te horen kreeg dat er mogelijk miljoenenfraude was gepleegd. Dat gebeurde binnen het team dat inwoners ondersteunt die zijn getroffen door de toeslagenaffaire. Woensdag werd bekend dat als gevolg hiervan twee werknemers, van wie één vaste kracht, zijn ontslagen.

businkautobrand

Auto brandt uit in Dordrecht

Een auto is zondagavond uitgebrand aan de Regenboogstraat in Dordrecht. Hoewel de brandweer de brand snel onder controle had, liep het voertuig volgens Rijnmond veel schade op.

Ben Corino Studio De Witt

Zaterdag in Studio De Witt: standbeeld van Kees Buddingh

Studio De Witt besteedt deze zaterdag aandacht aan de wens van een groep Dordtenaren een beeld in de stad te plaatsen van de Dordtse dichter en schrijver Kees Buddingh. Buddingh (1918-1985) kreeg onder meer bekendheid met zijn gedicht ‘De blauwbilgorgel’. Presentator Ben Corino spreekt met de aanjagers van het plan voor het Buddingh standbeeld, Ton Delemarre en Jacques Malschaert.

Stookadviesstoplicht Ridderkerk foto

Geen stoplichten in het verkeer, maar als stookadvies: deze gemeente zet ze in

Een stookadvies-stoplicht om aan te geven of het verstandig is om te stoken: In Ridderkerk is het vanaf deze week te zien. In de Gieterijstraat in het dorp staat er zo één, een tweede stoplicht zal wisselend in verschillende wijken worden geplaatst.

8ce6ac14ee8bfba0a2e6f3655d7c5620

Zondag op TV Dordrecht: Documentaire de Queeste

Wat komt erbij kijken als je een hele industrie wil veranderen? In documentaire ‘de Queeste’ volgen makers Bert den Boer en Kees van Berchum drie agrariërs in hun worsteling om de transitie te maken naar duurzame landbouw, deze zondag vanaf 12:00 uur te zien op TV Dordrecht.

werkzaamhedena16

Grote drukte verwacht: A16 bij Ridderkerk hele weekend dicht

De A16 tussen knooppunten Ridderkerk en Terbregseplein is van vrijdagavond tot en met maandagochtend afgesloten. Rijkswaterstaat verwacht grote drukte en zegt dat reizigers rekening moeten houden met extra reistijd van 30 tot 60 minuten.