gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

IJsjes ter verkoeling

8eb1461710d2356793e8d69c0ce84195

We deden dinsdag op onze Facebook-pagina een oproep: wie moet er morgen werken en verdient wel een ijsje? Er werd massaal op gereageerd.

Marjolein Vos |  | Aangepast op
We kozen een paar gelukkigen uit en gingen woensdag op pad. Allereerst naar Verpleegtehuis De Sterrenlanden. Daar konden de medewerkers van de kapsalon wel wat verfrissing gebruiken. "Wat een leuke verrassing," zegt Ellis. "Het wordt hier zelfs in de winter warm door alle droogkappen."

Bij Jongeneel op de Wieldrechtseweg worden de ijsjes ook goed ontvangen. Magazijnmedewerker Arjan is opgegeven door zijn vrouw. "Zij weet hoe ik 's avonds thuis kom. Wel is het mooi dat we in korte broek mogen werken. Dat scheelt enorm." Het bedrijf zorgt sowieso goed voor de medewerkers. Ze krijgen extra drinken en gekoeld fruit.

Dat is wel anders voor de bouwvakkers. Zij staan in de brandende zon. Gewapend met enkel een flesje water. "Eigenlijk moeten we een overall en laarzen aan maar dat is echt niet te doen," zegt een van hen. &t=141s

Lees ook

drone

Van straatraces tot diefstal: deze drone bewaakt 24/7 dit bedrijventerrein

Een drone die de veiligheid op een bedrijventerrein extra kan waarborgen. Het gebeurt nu in onze streek alleen nog in Zwijndrecht, waar bedrijventerrein De Geer en Groote Lindt een pilot draaien met het apparaat. Zo kunnen zaken als diefstal, vandalisme en straatraces beter worden aangepakt.

PSX_20260615_120016

Botsing tussen lijnbus en auto, twee gewonden

Bij een aanrijding tussen een lijnbus en een personenauto in Dordrecht zijn maandag twee inzittenden gewond geraakt. Zij zijn naar het ziekenhuis gebracht.

PSX_20260703_094538

Kortstondig brand door laswerk in binnenvaartschip

De hulpdiensten zijn vrijdagochtend massaal uitgerukt voor een brand in een binnenvaartschip. Eenmaal ter plekke bleek de omvang van de brand mee te vallen en was het vuur snel uit.

Clip0003.MXF.00_04_29_27.Still001

Regenachtige voorspelling laat Wantijpop-organisator koud: 'Het belooft een feestje te worden!'

De laatste voorbereidingen van het jaarlijks terugkerend evenement Wantijlive en Wantijpop zijn, ondanks de grijze lucht, volledig afgerond. Hoewel de regendruppels de crew soms verrassen, is de sfeer goed en wordt er uitgekeken naar de show. "Het gras ligt er verassend goed bij, dus het moet vanavond helemaal goed komen", aldus organisator Magchiel Koekkoek.

coalitiepapendrecht

Beoogd gemeentebestuur met PVV is voor start al meerderheid kwijt: 'Ben er ziek van'

Verwarring en frustratie in de Papendrechtse politiek: een dag voordat het nieuwe college van PVV, VVD en Onafhankelijk Papendrecht (OP) zou worden geïnstalleerd, heeft het geen meerderheid meer in de raad. OP-fractielid Hendrika Hoekstra heeft zich afgesplitst van haar partij en gaat als zelfstandig raadslid verder. De geplande benoeming van de nieuwe wethouders gaat dan ook niet door.

Risk Factory Dordrecht

Jeugd klaargestoomd voor als de dijken breken: ‘Kinderen pakken het echt op’

Met escaperoom-achtige opdrachten is de nieuwe Risk Factory in Dordrecht klaar voor komend schooljaar. Bedoeld om leerlingen van groep 7 en 8 alles bij te brengen over bijvoorbeeld een overstroming, brand of de gevaren in het verkeer. Er zijn er slechts vier in heel ons land en Dordrecht heeft zo haar eigen lokale thema, met de vraag: wat te doen als de dijken breken?