gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

IJsjes ter verkoeling

8eb1461710d2356793e8d69c0ce84195

We deden dinsdag op onze Facebook-pagina een oproep: wie moet er morgen werken en verdient wel een ijsje? Er werd massaal op gereageerd.

Marjolein Vos |  | Aangepast op
We kozen een paar gelukkigen uit en gingen woensdag op pad. Allereerst naar Verpleegtehuis De Sterrenlanden. Daar konden de medewerkers van de kapsalon wel wat verfrissing gebruiken. "Wat een leuke verrassing," zegt Ellis. "Het wordt hier zelfs in de winter warm door alle droogkappen."

Bij Jongeneel op de Wieldrechtseweg worden de ijsjes ook goed ontvangen. Magazijnmedewerker Arjan is opgegeven door zijn vrouw. "Zij weet hoe ik 's avonds thuis kom. Wel is het mooi dat we in korte broek mogen werken. Dat scheelt enorm." Het bedrijf zorgt sowieso goed voor de medewerkers. Ze krijgen extra drinken en gekoeld fruit.

Dat is wel anders voor de bouwvakkers. Zij staan in de brandende zon. Gewapend met enkel een flesje water. "Eigenlijk moeten we een overall en laarzen aan maar dat is echt niet te doen," zegt een van hen. &t=141s

Lees ook

2608116585

Bestuurder rijdt van dijk en belandt in rivier, hulpdiensten groots uitgerukt

Een automobilist is dinsdagavond in de Lek beland bij het dorpje Waal, in de gemeente Molenlanden. De bestuurder kon op eigen kracht uit het voertuig komen en raakte niet gewond.

Dordrecht Pride

Extra veiligheidsmaatregelen tijdens Dordrecht Pride: ‘Het gevoel van veiligheid staat voorop’

De organisatie van Dordrecht Pride neemt dit jaar extra veiligheidsmaatregelen tijdens het evenement. Nog met evenveel enthousiasme als de tien eerdere edities wordt door voorzitter en oprichter Lennart Lenskens uitgekeken naar de editie van dit jaar. Toch zijn er ook zorgen.

parkerencontantloos

Parkeren bij ziekenhuis kan niet meer contant worden betaald

Wie regelmatig met de auto naar het Albert Schweitzer ziekenhuis in Dordrecht gaat, moet er rekening mee houden dat er binnenkort niet meer contant kan worden betaald voor het parkeren. De eigenaar van het parkeerterrein, de gemeente Dordrecht, heeft dit besloten.

schaatsendordt

Deze schaatsers gaan gewoon door in hartje zomer: ‘Met de hittegolf was het heel lekker’

Het mag dan nog ruim een maand duren voordat de zomer voorbij is, de Schaatsbaan Dordrecht staat alweer lekker vol. Tijdens het jaarlijkse ‘zomerkamp’ komen schaatsers van verschillende niveaus er dagelijks trainen om hun techniek verder aan te scherpen. “Het is wel een klap in je gezicht als je weer naar buiten stapt.”

Nieuw project (7)

Volkstuinvereniging op zoek naar potentiële groene vingers

De poorten van de Dordtse moestuinvereniging Klein Grondbezit aan de Arie Schaapweg staan zaterdag 15 augustus wagenwijd open. Van 10.00 tot 12.00 uur kunnen geïnteresseerden tijdens de open dag kennismaken met tuinieren in een volkstuincomplex. Voorzitter Jan van Uden (66) hoopt vooral te laten zien dat tuinieren meer is dan alleen groenten verbouwen.

rja1988-lingerie-2439134

Vijf sekswerkers gevonden bij controle op illegale prostitutie

Een burgerlijk interventieteam heeft tijdens een regionale controle in Sliedrecht op twee adressen illegale prostitutie vastgesteld. De controle was eind juli na meldingen van inwoners en samenwerkingspartners.