gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

IJsjes ter verkoeling

8eb1461710d2356793e8d69c0ce84195.jpg

We deden dinsdag op onze Facebook-pagina een oproep: wie moet er morgen werken en verdient wel een ijsje? Er werd massaal op gereageerd.

Marjolein Vos |  | Aangepast op
We kozen een paar gelukkigen uit en gingen woensdag op pad. Allereerst naar Verpleegtehuis De Sterrenlanden. Daar konden de medewerkers van de kapsalon wel wat verfrissing gebruiken. "Wat een leuke verrassing," zegt Ellis. "Het wordt hier zelfs in de winter warm door alle droogkappen."

Bij Jongeneel op de Wieldrechtseweg worden de ijsjes ook goed ontvangen. Magazijnmedewerker Arjan is opgegeven door zijn vrouw. "Zij weet hoe ik 's avonds thuis kom. Wel is het mooi dat we in korte broek mogen werken. Dat scheelt enorm." Het bedrijf zorgt sowieso goed voor de medewerkers. Ze krijgen extra drinken en gekoeld fruit.

Dat is wel anders voor de bouwvakkers. Zij staan in de brandende zon. Gewapend met enkel een flesje water. "Eigenlijk moeten we een overall en laarzen aan maar dat is echt niet te doen," zegt een van hen. &t=141s

Lees ook

pexels-jan-van-der-wolf-11680885-33307521.jpg

Ouderen, onder wie 96-jarige, opgelicht: met hun passen gepind in deze streek

De bankpas van een opgelichte man uit het Limburgse Vaals is eerder dit jaar gebruikt in onder meer Hardinxveld-Giessendam. Ook de pas in een andere oplichtingszaak, in Lopik, is in onze streek gebruikt. De politie is op zoek naar de verdachten en heeft beelden verspreid.

IMG_8768.jpg

Pech voor wielerliefhebbers in onze streek: Dit jaar geen etappe van hernoemde Tour of Holland

Liefhebbers van het bezoeken van wielerwedstrijden worden dit jaar teleurgesteld. De editie van de Eneco Tour 2026 (vorig jaar nog Tour of Holland) zal namelijk dit jaar niet door de streek trekken. De reden: Door de sluiting van de Papendrechtse brug zijn er te weinig ontsluitingswegen over voor normaal verkeer op het moment dat de koers door de streek trekt.

ep en vloet vrijwilligers

Vrijwilligersorganisatie Ep en Vloet naar Albanië om weeskinderen te helpen

Ep en Vloet, een vrijwilligersorganisatie uit Hardinxveld-Giessendam, gaat met tien vrijwilligers naar Albanië. Tijdens een 10-daags project gaan de vrijwilligers werkzaamheden verrichten om de leefomstandigheden van weeskinderen te verbeteren.

concert4mei.png

Zondag op TV Dordrecht: 4 mei Herdenkingsconcert

Deze zondag is op TV Dordrecht een registratie te zien van het '4 mei Herdenkingsconcert' van Stichting Dordtissimo van afgelopen maandag in een volle Trinitatiskapel.

casenbramnaarmarokko.jpeg

Deze twee Dordtenaren pakken de fiets naar Marokko: ‘Wel een stukkie’

Cas en Bram, twee 24-jarige vrienden uit Dordrecht, zijn fietsend onderweg naar Marokko. Binnen twee maanden gaan ze zo’n 3.500 kilometer afleggen om uiteindelijk in Marrakesh te komen. “Dan zit je ineens op een ander continent, dat is ook wel cool”, aldus de jongens.

veiligheidsliedrechtpixabay.png

Gemeente vraagt meningen van Sliedrechters over veiligheid

Inwoners van Sliedrecht kunnen meedenken over de veiligheid in hun dorp. Door middel van een online vragenlijst wil de gemeente inventariseren welke veiligheidsproblemen de inwoners belangrijk vinden. De antwoorden neemt de gemeente mee in het nieuwe integraal veiligheidsplan.