gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

IJsjes ter verkoeling

8eb1461710d2356793e8d69c0ce84195

We deden dinsdag op onze Facebook-pagina een oproep: wie moet er morgen werken en verdient wel een ijsje? Er werd massaal op gereageerd.

Marjolein Vos |  | Aangepast op
We kozen een paar gelukkigen uit en gingen woensdag op pad. Allereerst naar Verpleegtehuis De Sterrenlanden. Daar konden de medewerkers van de kapsalon wel wat verfrissing gebruiken. "Wat een leuke verrassing," zegt Ellis. "Het wordt hier zelfs in de winter warm door alle droogkappen."

Bij Jongeneel op de Wieldrechtseweg worden de ijsjes ook goed ontvangen. Magazijnmedewerker Arjan is opgegeven door zijn vrouw. "Zij weet hoe ik 's avonds thuis kom. Wel is het mooi dat we in korte broek mogen werken. Dat scheelt enorm." Het bedrijf zorgt sowieso goed voor de medewerkers. Ze krijgen extra drinken en gekoeld fruit.

Dat is wel anders voor de bouwvakkers. Zij staan in de brandende zon. Gewapend met enkel een flesje water. "Eigenlijk moeten we een overall en laarzen aan maar dat is echt niet te doen," zegt een van hen. &t=141s

Lees ook

fotopersburobusinkinvallen

Ook Zwijndrechts pand gesloten na drugsvondst bij inval

De burgemeester van Zwijndrecht heeft het bedrijfspand waar vorige maand een synthetisch drugslab werd gevonden na een inval, gesloten. Eerder besloot de burgemeester van Dordrecht hetzelfde te doen met een pand in zijn gemeente.

fotoletsruilwinkel

Veiling moet ruilwinkel van de ondergang redden: ‘Moeten alles bij elkaar schrapen’

De LETS Ruilwinkel in Dordrecht zit financieel in zwaar weer. De winkel heeft een conflict met voormalig voorzitter Ruby Pichel, die geld heeft weggesluisd. Omdat zij in hoger beroep is gegaan tegen een uitspraak van de rechter, is het geld nog niet teruggestort op de rekening. Nu moet een veiling het winkeltje van de ondergang redden.

De Plucheplakkers

Pluim voor FC Dordrecht, driepunter tegen Almere City smaakt naar meer

FC Dordrecht boekte na een reeks van vijf nederlagen op rij eindelijk weer een zege en koos daarvoor uitgerekend runner-up Almere City FC als lijdend voorwerp. Reden genoeg voor de podcasters van De Plucheplakkers om complimenten uit te delen aan de Krommedijkclub.

7334111A-4605-4F44-B372-E53B502899C6

Zien: dit wordt het standbeeld van Kees Buddingh met Blauwbilgorgel

Bijna twee meter hoog, gemaakt van brons en in zijn armen een fantasiewezen; zo moet het standbeeld van Kees Buddingh eruit komen te zien. Onlangs werd bekend dat er een beeld van de Dordtse dichter komt in de binnenstad, nu is ook duidelijk wat de inwoners straks gaan zien. "Een icoon van deze stad."

2609065191

Sportauto's en spareribs: ruim 57 duizend euro opgehaald voor het goede doel

Autoliefhebbers waren zondag massaal van de partij tijdens de zevende Spareribdrive. Het evenement haalde ruim 57 duizend euro op voor Stichting Voor Sara, die strijdt tegen zeldzame spierziekten.

foto fietsenzaak scooterzaak

Gouden tijd voor fiets- en scooterhandel door lange brugsluiting: ‘Tienduizend euro extra’

Topdrukte in fietsen- en scooterwinkels door de afsluiting van de Papendrechtsebrug. Veel mensen ruilen de auto in voor een tweewieler om files te vermijden, merken ondernemers in de buurt van de brug.