gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

"Ik hoop dat het Dok toch voor eeuwig blijft bestaan"

Het Dok in de Wolwevershaven is volgens de eigenaar, Stichting Schroevendok, in twee jaar tijd zo vervallen dat het hen zelf niet lukt hem op te knappen.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
Nadat Jooren Scheepsschroeven in 2015 besloot geen gebruik meer te maken van de scheepslift zou het verval begonnen zijn. "In twee jaar is er niks meer aan gebeurd en is er roest opgekomen. Dat is jammer."

Cees Jooren is oud-eigenaar van Jooren Scheepsschroeven en de man die in 2000 het Dok heeft opgeknapt, nadat de scheepslift was ingestort.

Volgens hem is het Dok niet vervallen, maar heeft het een poetsbeurt nodig - wat ze vroeger (twee-)jaarlijks bijhielden. "De winter is voorbij, twee winters heeft het zo gelegen en dan is het vies. Weer even netjes schilderen, plekjes roest verwijderen en dan ziet het er weer voor eeuwig goed uit."

Lees ook

hulpdienstenchemours

Olieachtige stof komt vrij bij onderhoudswerkzaamheden, monteurs nagekeken

Bij onderhoudswerkzaamheden bij kunststofbedrijf Delrin is vrijdagochtend een olieachtige stof vrijgekomen. Daar zijn twee monteurs mee in aanraking gekomen, meldt een woordvoerder van de Veiligheidsregio Zuid-Holland Zuid.

steigervaltom

Steiger valt om en komt terecht tegen pand aan de overkant

Een steiger is zondagmiddag omgevallen aan de Wijnstraat in Dordrecht. De stellage kwam daarbij tegen het raamwerk van het pand aan de overkant van de straat terecht, waar een ruit sneuvelde.

rwsa16ongeluk

Drechttunnel weer vrij na ongeluk met meerdere voertuigen

Eén van de tunnelbuizen van de Drechttunnel richting Breda is vrijdag afgesloten geweest na een ongeluk. Daarbij waren meerdere voertuigen betrokken, meldt Rijkswaterstaat. Inmiddels is de weg weer vrij.

serasliedrecht

SERA schrijft officiële Pride-anthem: 'Ik hoop dat jongeren zich verbonden voelen met mijn muziek'

Zangeres SERA uit Sliedrecht brengt speciaal voor Pride Amsterdam haar nieuwe single Girls Who Like Girls uit. Het nummer is niet alleen haar nieuwste release, maar ook het officiële anthem van het hoofdpodium van Pride Amsterdam. "Ik hoop dat jongeren zich erin herkennen en voelen dat ze trots mogen zijn op wie ze zijn."

processed-9994FA08-B294-40A4-A44E-8CD97BA293B5

Pasar Malam is terug, maar nu in het Weizigtpark: 'Heel blij'

Wierook, spekkoek, dromenvangers en traditionele Indonesische kleding. Dit en nog veel meer is sinds 2013 jaarlijks te vinden bij de Pasar Malam in Dordrecht. Na de gemiste editie van vorig jaar keert het evenement terug, maar op een nieuwe locatie.

Ben Corino Studio De Witt

Zaterdag geen radio-uitzending Studio De Witt

De radiouitzending van Studio De Witt op Drechtstad FM gaat zaterdagochtend niet door. Dit vanwege werkzaamheden aan de radiostudio.