Dordrecht, Netherlands

Illegaal bordeel Vincent van Goghstraat gesloten

De politie heeft op last van burgemeester Kolff een woning aan de Vincent van Goghstraat in Dordrecht voor drie maanden gesloten. Tijdens een controle door de afdeling Vreemdelingenpolitie, Identificatie en Mensenhandel (AVIM) werd een illegaal bordeel aangetroffen. Ter plekke werden twee sekswerkers aangetroffen.
Redactie RTV Dordrecht | 20 september 2023 12:41 | Aangepast op 20 september 2023 12:41
De sekswerkers zijn niet woonachtig in Nederland en zijn ook niet ingeschreven in de kamer van koophandel. Tijdens de controle is ook munitie en zwaar illegaal vuurwerk aangetroffen. De politie heeft dit in beslag genomen. Na de controle hebben de sekswerkers op eigen initiatief hun spullen gepakt en het pand verlaten. De eigenaar en particuliere verhuurder van de woning heeft medewerking verleend aan de sluiting.

Openbare orde
De burgemeester Kolff wil met de sluiting van panden waar een bordeel zonder vergunning wordt aangetroffen de openbare orde herstellen, herhaling voorkomen en het signaal afgeven dat hier stevig tegen wordt opgetreden, zo laat de gemeente Dordrecht weten. Bovendien wil de gemeente hiermee een signaal afgeven naar criminelen, en buurtbewoners laten weten dat er wordt opgetreden. Volgens de gemeente leert de ervaring dat dit leidt tot een grotere meldingsbereidheid en alertheid.

Lees ook

Onzekere toekomst cultuurcentrum DOOR: vrijwilligers zoeken nieuw bestuur

Door het wegvallen van subsidie en een bestuur dat geen uitweg meer ziet gaat cultuurcentrum DOOR in...

Van kindertekening tot AI: 15 inzendingen voor ontwerpwedstrijd FC Dordrecht

Welke nieuwe afbeelding verschijnt straks op de achterzijde van de Noordtribune van het FC Dordrecht...

Brandweer takelt slachtoffer uit ruim van schip

In het ruim van een schip aan het Nanengat in Papendrecht is dinsdagochtend iemand uitgegleden. Het ...

Auto belandt in sloot, bestuurder haalt alvast droge kleren

Een automobilist heeft dinsdagmiddag een nat pak gehaald in Dordrecht. Hij belandde rond 12.30 uur m...

Verbinder van Dordt ontvangt Johan de Witt-speld: ‘Een stevige schouderklop’

Oud-journalist Hans Berrevoets (73) heeft uit handen van burgemeester Nanning Mol de Johan de Witt-s...

Vrouwen eisen de nacht op in nieuwe uitzending van Praatpaal

Dinsdagavond om 20:00 uur is er een nieuwe uitzending van Praatpaal op Drechtstad FM. Deze keer best...