Dordrecht, Netherlands

Illegaal vuurwerk en wapens gevonden

In een woning in Dordrecht heeft de politie zondagochtend zo’n 6 kilo illegaal vuurwerk en een aantal wapens aangetroffen.
Gert van der Steen | 11 december 2017 10:57 | Aangepast op 11 december 2017 10:57
De bewoner van het pand is een man van 20 jaar. Het vuurwerk is in beslag genomen en wordt vernietigd. Ook de wapens werden meegenomen. Het gaat om twee vlindermessen, een stiletto en een boksbeugel. Voor beide delicten moet de man zich verantwoorden.

De politie wijst er op dat, nog afgezien van de strafrechtelijke gevolgen, ook de verhuurder en de gemeente tot maatregelen kunnen besluiten. Het pand kan worden gesloten of het huurcontract kan worden opgezegd.
Foto: Politie

Meest gelezen

Moordverdachte in hongerstaking, 'te weinig zuurstof en daglicht in cel'

Rijnmond | Redactie Streekomroep | 12 feb 2026 12:11

Dode gevonden op grasveld langs dijk

Rijnmond | Redactie Streekomroep | 13 feb 2026 09:58

Lees ook

Asielopvang in dorpscentrum bijna klaar: deze maatregelen moeten overlast voorkomen

Over een week is het zo ver, dan opent de opvanglocatie in het centrum van Papendrecht voor tachtig ...

Ondernemers vragen om aanpassing verkeerssituaties: ‘Onduidelijk en gevaarlijk’

Het Ondernemersfonds Sliedrecht heeft de gemeente gevraagd om aanpassing van verschillende verkeerss...

Dordts carnaval groot succes, volgend jaar feest op het Statenplein?

Aan carnavalsvierders geen gebrek dit weekend in Dordrecht, of eigenlijk: Ooi- en Ramsgat. Missie ge...

In deze gemeente is de gemiddelde huizenprijs bijna een half miljoen

Voor een huis ben je binnen onze streek opnieuw het duurst uit in de gemeente Molenlanden. Daar beta...

Brabant neemt polonaiserecord van onze streek over, maar voor hoe lang?

Het wereldrecord ‘de langste polonaise lopen’ is verbroken. Een aantal jaar was dat record in handen...

Meerdere woningen ontruimd na brand in kelderbox

In een kelderbox van een flat in Papendrecht heeft zondagochtend brand gewoed. Vanwege de rook die d...