Dordrecht, Netherlands

Imker vergeet handrem, duizenden bijen in auto

Eén bij in je auto kan vervelend zijn, maar wat als je er ineens duizenden in je auto hebt. Dat overkwam een imker woensdagavond toen zijn auto in een greppel naast de Noorderelsweg terecht kwam.
Jeroen Kroon | 23 mei 2019 16:07 | Aangepast op 23 mei 2019 16:07
Het ongeluk gebeurde terwijl de imker een bijenkast uit het weiland leeghaalde. Hoogstwaarschijnlijk had hij zijn auto niet op de handrem gezet. De auto ging daardoor rijden en eindigde op z'n kop in de greppel, waardoor bijen uit drie kasten ontsnapten.


Nadat een bergingsbedrijf de auto had opgetakeld, kond de imker zijn bijen weer vangen. Even was hij bang dat de bijen door alle commotie agressief zouden zijn, maar gelukkig waren ze niet boos.

Meest gelezen

Roy en Ria van woonboot gestuurd: ‘We worden de dakloosheid ingejaagd’

Coen Theuwis | Redactie Streek 56 | 17 jun 2025 21:00

Lees ook

Veteranen in de zomerzon gezet: 'Iedereen heeft zijn eigen drijfveer'

De traditionele veteranendag in Ridderkerk is ondanks de hitte van dit weekend goed verlopen. Wel wa...

Nieuw plan gemeente voor toerisme: wat mis jij aan recreatie in de Dordtse natuur?

Dordrecht werkt aan een nieuw plan voor recreatie en toerisme in de buitengebieden. Inwoners kunnen...

Marcel en zijn oude Franse dame trekken veel bekijks: ‘Ze is de enige in Nederland’

De Riverside Car Classic is weer in aantocht. Uit onze streek stellen een aantal verzamelaars hun ou...

Verbouwing Westeinddijk: kopzorgen door ‘Bordjesgate’ en slechte bereikbaarheid

“Hij stond weer omgedraaid”, verzucht een winkelmedewerker aan het Papendrechtse Westeind. Ze doelt ...

'Seksueel roofdier' de gevangenis in voor misbruik en verspreiden kinderporno

Voormalig Dordtenaar Cornelis den D. (38) misbruikte zijn broertje, nichtje en zijn jonge zwager. Da...

Waterscootertocht trekt met ruim 100 deelnemers door Drechtsteden

In Dordrecht heeft opnieuw de grootste waterscooter-toertocht van Nederland plaatsgevonden: de jaarl...